Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aj tady to teď bude vypadat, jako když ze školky ukradnete všecky hračky. *15*
  • Zdravím, přestože jsem ještě neměl čas si zahrát žádný MW, jedno se Activisonu nedá upřít. Dokázal zpopularizovat hraní her a přitáhnout masy a tím pozvednout herní průmysl na úroveň filmových blockbusterů. PS:Profitovat z toho budeme jednou všichni. Od investorů k tvůrcům, obchodníkům, hráčům. Herní průmysl potřebuje hnací sílu, bez peněz se hry dělat nedají. *3*
  • Ehm co sem to slyšel, že MW3 bude lepší jak Battlefieldy 3? A vono houňo 7/10 pro COD a 9/10 pro BF3 smůla co :D
    A teď mě všichni codkaří sežerte, najděte mě, pobíte celou rodinu a mučte =D
    • Pokud pro tebe jedna recenze mluví za všechny ostatní tak to jsi divnej *2*
      • Abych se přiznal, tak sem si z recenze nepřečetl ani písmeno, stačilo mi vidět tu sedmičku, a hned sem se prostě z principu musel smát =)
        Sice urážim COD protože BF je prostě lepší! ale jinak mě MW2 a MW bavili, i COD world at war mě bavili a užil jsem si je, ale prostě BF.. je BF =)
  • Bože můj, takhle zaujatou recenzi jsem dlouho nečetl, vtipné co se tu vyčítá CoD se u BF tiše přechází.
    • no neví já už přečet hodně recenzí jak na bf3 tak na mw3 a nejvíc zaujatý jsou vzdycky proti bf3(viz. EG.cz kde jsem se dočet že je v MW3 lepší zvukj :-D)
      • Tak to jsi četl asi blbě, protože v recenzi na eurogamer.cz se jasně píše, že Battlefield 3 nad MW3 znovu vítězí kvalitou ozvučení!
    • U BF 3 se vyčítá v SP málo skriptů a tady je to "de*ilní"prvek :D. Aleš Smutný už při zapnutí těchto dvou her měl v hlavě jasné hodnocení *1*
      • ales.smutny
        Můžete mi najít, kde vyčítám Bf3 v recenzi málo skriptů? Moc by mne zajímalo, co to tam moje podvědomí napsalo, protože si jasně pamatuji, že kritizuji i ty tři nekonečné vlny, na které jsem tam narazil.
      • všeho moc škodí
      • Ellendway
        V MW3 je jich až moc.
    • JohnyTheZik
      napriklad?
  • Mw3 prý opět trhá rekordy v prodejnosti :-D Jak je tohle vůbec možné ? !
  • Jazz
    Musel jsem se o to s váma podělit, protože to nemá chybu. *1*
    http://dl.codgame.cz/userimg/2/230.jpg

    Alias 'We won't die' a Google translator v akci *1*
    • Mě rozchechtalo když jsem při procházení mezi českými odbojáři uslyšel krásnou a jasnou mateřštinou: "Ivánku, kamaráde!" *1* Zajímalo by mě, kde to vzali...
      • JohnyTheZik
        je tam i Leos Mares :D
        tyhle vtipky jsem cenil :D
    • epic fail :DDDDDDDDDD
    • JohnyTheZik
      i tohle je sranda :D ..
      http://i.imgur.com/LK8df.jpg
  • Helghast1996
    ja se tesil ze kdyz se zapoji nove studio, coz bylo sladgehammer games nebo jak se to pise,ze CoD bude jiny lepsi a tak podobne vite jak to myslim a ono je to uplne stejny jako driv? *16* To neni normalni Activision asi musel zakazovat novinky, ktere tvurci navrhli a tohle bude posledni CoD, ktery koupim a to jen proto, protoze me zajima zakonceni pribehu.Na dalsi CoD v roce 2012,ktere je opet potvrzene se v****u.Ja tohle nebudu podporovat *16*
  • a opět se podivuji nad tím, jak někdo může vynést verdikt a zanést do něho i multiplayer, když v něm strávil ani ne desítku hodin...
    • Jazz
      Já jsem v něm strávil 300 hodin minulej rok.
      Jak ?! Mám stroj času ?!
      Ne... hrál jsem předešlý díl CoD.
      • no Black Ops je celkem odlišný oproti MW3, ale jak se říká "kdo chce psa býti, hůl si vždycky najde", ale podívejte se na sebe, i kdyby vám DICE příští rok nabídlo BF4 stejnej jako BF3 (jako že nabídne), tak si ho stejně rádi zahrajete a budete dál nadávat na CoD. Já neříkám, že je nejlepší, ale v singlu zkrátka je a multiplayer je o názoru lidí. Buď preferujou rozlehlý mapy s technikou, nebo spíše uzavřenější, ale s perfektní optimalizací. A že má MW3 zastaralej engine? Vždyť u toho vašeho slavného FrostBite 2.0 nejde ani zničit židle pomocí granátu!!!
  • Souhlasím s recenzí je to takové jaké to hold je..:(
  • Taky se mi líbí závěrečné hodnocení hry, která vychází každý rok a je pokaždé stejné... ale přitom ji stále kupuje více a více hráčů...

    Battlefield 3 forever *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit