Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redakcia, máte môj rešpekt a obdiv, v časoch, keď sa tejto hre z nejakého nevysvetliteľného dôvodu dávajú hodnotenia, ktoré majú od objektivity ďaleko ako tučniak od úpalu, je príjemné čítať recenziu, ktorá sa tomuto trápnemu trendu vyhýba a dáva hre také hodnotenie, aké si zaslúži.
    • Mustaffa
      A Battlefield 3 si 9/10 jako zaslouží?
      • No, to by mě taky zajímalo, ale nikdo se tu moc nemá k odpovědi, radši klikají mínusy.

        Edit: no tak už ne
      • Pokud člověk hodnotí BF3 objektivně, tak ano.
        Ještě na něco by ses rád zeptal?
        • Mustaffa
          Už jsem se ptal... Čím?
          • @Dejl
            No engine se od BC2 zas tak strašně nezměnil. Víc PP, jiná a pestřejší barevná paleta. Zvuky má o krok lepší, to jo. Bz bz.

            Tak například ve dvojce byl commander, ne že každý hydiot určité classy má nekonečné množství mortarů a pod. To byla oproti 1942 inovace. 2142 měla zas ten Titan mod, nebo jak se to jmenovalo.

            BC2 měl destrukci.

            Co má teda BF3 nového? Origin a Battlelog, dvě věci, které mě odradily od koupě. Fakt průlom. To totiž kdysi devítka znamenala. Průlom. Pak museli hodnocení posunout, protože prostě průlomy přestaly, heh.
          • Hlavne multiplayerem :)
          • Len tak z vrecka: hrateľnosť, variabilita, dizajn máp, "dopravné prostriedky ", ozvučenie, slušne vyzerajúci vizuál, engine, ktorý v sebe skĺbuje výbornú fyziku.
            A teraz už len čakám na otázku: "No a čo je tam ešte okrem toho?"
            Monty Python and the life of Brian :)
            • Engine, od toho odvíjející se grafické zpracování, fyzika, destrukce, ale třeba i ozvučení... To je málo? celkově BF3 je nová hra.
              Ano pořád se tam střílí, pobíhají vojáci občas a přeletí letadlo, pokud to člověk bere takhle tak tam opravdu žádná inovace není.

              MW3 je ve všech směrech stejný, jako jeho předchůdci.
            • "Je to dobrá hra, ale o proti jiným dílum žádná inovace."
              Proč se tahle věta nepoužívá u BF3, to nechápu.
            • Já osobně mám nahráno u BF i u CoD několik dní a hrál sem více jak jeden díl od každého. BF3 si 9/10 zaslouží, stejně jako MW3 7/10.
              Je to dobrá hra, ale o proti jiným dílum žádná inovace. Krom SP a pár zbraní + nějaký ten mod, jinak hra je na chlup stejná, jako předchozí díly. U jiných her by za tohle recenzenti normálně dávali nižší hodnocení, u MW3 se k tomu odhodlali snad jen tady na games.cz
              CoD mám rád, hraju ho a hrát budu, ale vyšší hodnocení si nezaslouží.
            • Mustaffa
              Kolik si nahrál hodin v sérii CoD a kolik v BF?
            • Tohle všechno ale bylo i v BFBC2, BF3 má jen audiovizuální facelift.
      • JohnyTheZik
        jo.. U sp nikdo necekal bombu, ale multak je, prominte, bozi :)..
        • Mustaffa
          Tak proto když zůstaneme u číselného hodnocení a sečteme SP a MP, tak si zaslouží 9/10?
      • Jazz
        Opravdu to není na úrovni téhle '10x a stále stejně' sraččky...
        • Mustaffa
          A čím?
  • jindra.veliky
    singleplayer kampan a coop ma o o hodne lepsi mw3 a klsicky MP je lepsi zase v BF3.
  • Konečně někdo s objektivnějším hodnocením. Díky Games.cz!!!
  • ono je to jedno ze len 7.... activision si aj tak vrecka nabalilo...
  • Games.cz jde stale vice a vice do sr...
    Betlfíldu date 9/10 (pritom si zaslouzi tak 5/10 - otresny multiplayer a slaba kampan), ale novemu Modern Warfare jen 7/10 ????!!!
    Podivejte se na hodnoceni na svetovych hernich webech, tohle jste pekne nezvladli a dal bych za tohle recenzentovi padaka.
    • Zklidni hormon, konečně se někdo odvážil tomu dát rozumnější hodnocení. Ty se spíš podívej na hodnocení Metacritic od skutečných hráčů, pak kde je chyba??? A když už zmiňueješ Battlefield, tak ten si své vysoké hodnocení zaslouží. Je tam vidět mnohem, ale mnohem větší kus odvedené práce.
    • JohnyTheZik
      MW3 ma na metacritic 81 ze 100 (http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3), coz od 70 neni tak daleko ne :)?.. (btw hraci tomu dali svejma 0 hodnoceni 1.9 - ja bych jim vsem zakazal internety)
      Je to uplatny BF3 fanboy, pan recenzent! OTRESNY MULTIPLAYER!! Jezdi se tam s autama a lita ve stihackach! Co si to DICE vubec dovoluji?!!

      Jeste mi tu chybi uzivatel s profilovkou Horsta Fuchse, jestli nam neco nepovi o tom, ze kdyz je ve hre Praha, tak si hra automaticky zaslouzi 10 bodu..

      Jinak recenze paradni, mp je celkem sranda (ikdyz mw1 je podstatne lepsi), sp stara stejna tragedie..
      A koho bavil spec-ops v mw2, tak vas bude bavit i v mw3.. co-op s kamosem je proste lepsi, nez solo a tady to plati obzvlast..
      • No ja nevim, uživatelská hodnocení MW na Metacritic se značne liší :-D
        • JohnyTheZik
          vsak to taky moc neberu v potaz ;).. byla to jen sranda..
          nicmene je fakt, ze s 0 hodne ukazujou rozhorceni.. 0 je moc malo, ale aspon si toho vyvojari vsimnou (viz proseni o zvyseni user ratingu od toho activision borce)..
    • A čemu se divíš? Už měsíce před vydáním přeci všichni z reakce věděli, že to bude sračka, trapně to komentovali snad ve všech podcastů. A na BF3 měli exkluzivní recenzi, tak nějaký ten bodík na víc se musí dát. Takže konečná 7 se mi zdá na games.cz docela vysoká.
      • janchor
        Ani v jednom podcastu jsme nemluvili o tom, že od MW3 čekáme "sračku". Co se Call of Duty týče, vyloženě negativně jsme se (někteří, ne všichni) vyjadřovali jen k Black Ops.
    • Pete.palis
      Troll-face.jpg
    • Cahir
      Nebreč.
      • Konečně hodnotný argument *7*
  • Co k tomu rict? Mozna by tam slusela jeste vice ta 6ka, ale myslim, ze Ales byl fer. Koneckoncu, text je dulezitejsi nez cislo a mluvi za vse. Mam radost,osledni dobou skutecne hodnoceni odpovida kvalitam hry bez ohledu na znacku.
  • WTF? Triple post? To se mi ještě nestalo
    • Trol.diskuzni
      Triple post = větší celkový počet plusek *5*
  • Přesně, hodnotil bych stejně. Singl 5, multi 8,5 = 7
    • Jazz
      SP: 8/9
      MP: 4
      ________
      Celek: 5/6
  • Přesně, hodnotil bych stejně. Singl 5, multi 8,5 = 7
  • Přesně, hodnotil bych stejně. Singl 5 multi 8,5 = 7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit