Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyborna oddychova hra pri ktorej som sa skvele bavil, vtiahne do deja, dobre vyzera a este lepsie sa hra. Vrelo odporucam.
  • Metro jsem hrál na těžkou obtížnost a AI prokazatelně zbystří. Všude kolem sebe jsem slyšel stížnosti na její blbost, ale vypadá to že autoři jen špatně vybalancovali obtížnost a na normal je hra příliš lehká. Za sebe můžu říct že mi přišlo jen několikrát že bylí slepí, ve většině případů jsem se dobře bavil a pokud jsem udělal nějakou blbost, AI mě za to potrestala.
  • Recenze?Já myslel, že to je inzerce.
  • Souhlas. Gunslinger is 8 nebo i 9 zaslouží. Za 350,- paráda. Arcade mode pro žebříček online je taky super. Na druhou stranu souhlasím, že Metro LL zde nebylo recenzentem ani hráno, podle samotné recenze a že se snažil článek vydat co nejdříve to bylo možné. Ta recenze je odpad, který se horko těžko vidí i na amatérském blogu.

    Recenze Gunslingera mi však přijde okej.
  • CoJ Gunslinger je velmi svěží, zábavná hra s výborným komentářem. Dohrál jsem ji sice nezvykle rychle (po 2 - 3 hodinách denně) asi za 3 dny, ale bavilo mě to a asi se k ní ještě vrátím, i když to většinou nedělám. Chválím.
  • Tak som to dohral, ale popravde som sklamaný. Je to priveľmi arkádové a lineárne. Bound in Blood sa mi zdalo realistickejšie, dalo sa tam jazdiť na koni, svet bol otvorenejší, tam som sa cítil fakt ako na divokom západe. Toto je ďalšia koridorovka alá CoD. Ale keď sa to predáva tak prečo nie, že...
  • Myslím že tvému Joudovy náleží číslo 8 ale ne rozhodně téhle hře *1*
  • ringmancz
    "skutečně se ceremoniálně snese z nebe mrtvola"
    to mi připomnělo tohle - http://www.youtube.com/watch?v=epxfCikN2-Q
    :)
  • největší odpad v dějinách her a ještě mají tu drzost to nazvat Call of Juarez *16* *16*
  • No uplne by mi stacilo jedno univerzalne tlacitko :) Predsa len sa mi pyta po vyvrazdeni 5-6 ludi zastat, obtocit kolty okolo prsta a so stylom schovat do puzdra :) Ale to je len prkotinka. Hlavne je, ze po naozaj dlhom case som si nejaku hru UZIL ako tuto. Vypol na 4 hodinky mozog a uzival si western :)
  • To w ogóle nie jest prawdą, proszę pana!
  • pokud bereš stáhnutí hry jako krádež, tak má Jan pravdu *15*
  • ucho
    no tak už ty drogy přestaň brát... drogy jsou špatné.
  • Tak bys taky zasloužil.
  • Pokud nejakej jouda srovnává aaa titul za 49€ s budgetem Za 12€ tak je kokotko. 8 si to plne zaslouží.
  • Tenhle odpad dostal 8, tady někdo bere drogy. V tom případě by 2.díl s podnázvem Bound in Blood musel zákonitě dostan 13
  • Miserius si mizerný jak ten tvoj pseudonym !
  • Jsou i horší. Nedávno se tu někteří rozčilovali, že starseed pilgrim dostal vyšší hodnocení jak Metro. To je teprv srovnání *1*
  • Na PS3 je to výborný, obzvlast duely, ty jsou na pc otřesný...ale ja vim, na PSku si to nemužes ukrást co? *6*
  • Proboha, uvědomte si, že motáte jabka a hrušky dohromady. Metro je "vysokorozpočtový" titul, kdežto Gunslinger nee. Metro stojí skoro plnou cenu, Gunslinger je budget. Metro je plnohodnotný tutil, Gunslinger je arkáda. Mě se třeba Last Light líbí, někomu třeba ne, ale porovnávat jeho hodnocení, jakožto AAA titulu s hodnocením pouze digitálně distribuované arkády, to je přeci hovadina. To by každý nezávislý projekt a arkáda na steam, psn nebo xbla muselá mít hodnocení posunuto dolů na 1-4, tedy podle Vás. Sry, ale za 350,- je Gunslinger hodně solidní nářez, který jsem si užil a klidně bych mu dal i 9, je to pecka ve své kategorii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit