Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto si ani neviem predstavit na mojej PS3 ! Takže opäť sa vraciam k PC.
  • Já nechápu co na tom posledním Metru vidíte, 2033 bylo daleko lepší. V Last Light mi atmosféra přijde poloviční, i když je to pořád víc než u většiny dnešních her. Stealth je docela hrozný, AI taky.
  • Já mám také rád CoJ - jak první, tak druhý díl. A Gunslinger rozhodně sérii ostudu nedělá. Jde na to trochu jinak, ale pořád je to skvělá hra. Navíc přišel s novými nápady (způsob vyprávění příběhu) a to se v tomto žánru vidí málokdy. Když si člověk uvědomí, kolik hra stojí, kdo ji dělal a jaký měl při tom asi rozpočet tak jde o úctyhodné dílo.

    Metru bych dal také víc, ale hlavně proto,. že jsem fanda jak knižní, tak herní série. Ta atmosféra sama o sobě stojí za to, nicméně uznávám, že to tak nemusí působit na každého (mám vyzkoušeno, že mnohem více si člověk užije, pokud si předtím přečte knihu), proto mě 7/10 nijak netrápí.

    A k té AI. Nevím, zda jsme oba hráli stejné hry, protože třeba v Metru je AI místy vyloženě hloupá (normální obtížnost). Zvlášť při stealth hraní to jde vidět, kolikát se člověk krčil ve stínu a vedle něj byl nepřátelský vojákna hlídce. Málem o mě při pochůzce zakopl ale protože jsem byl ve tmě, nereagoval.

    V CoJ Gunslinger rozhodně nemám pocit, že by AI nabíhala jak ovce na porážku. Kolikrát mi dají dost zabrat. Je tám pár hluchých míst, ale celkově to na mě působí dobře. Vlastně neustále schytávám kulky, až se divím, jak dobře dokáží mířit.
  • To víš, tomu kdo jim zaplatí napíšou recenzi jak víno...
  • Musím souhlasit (offtopic) s recenzí na Metro - to byl slušnej úlet. Pochybuju, jestli to recenzent v těch několika odstavcích vůbec hrál. Ještě jsem to nedojel, ale takovou atmosféru dlouho nepamatuju. Paráda!
    A hrát western s neustále nabíhajícíma čísílkama mě moc neláká, sorry.
  • Ten TRUE WEST mě chytl ještě více :D. Fakt masakr hra. Takhle by se měly dělat všechny hry. Dokonalé ve svém účelu, bez zbytečných "kokotin" jako jsou mise kde letíte ve stíhačce a 10 minut mačkáte levé tlačítko na myši. Tohle je pravá FPS hra.
  • Tak celá tahle redakce začíná být pomalu k smíchu..nové Metro dostane výslednou známku 7 z deseti možných a tohle ocení známkou ještě o stupeň lepší??Vážně začínám pochybovat o zdravém úsudku všech recenzentů.Mám rád westerny a mám rád i hry na tyhle motivy..hrál jsem první call of juarez a i druhý díl,který považuji za velmi dobrý,jak po grafické,tak i po herní a příběhové stránce.Call of juarez gunslinger se mi moc nelíbí,odehrál jsem tři kola a vypnul jsem to..grafika hroznej hnůj,nepřátelé tupí jak polena,ty body za umístěný zásahy nechápu,podle mě se to do nějakýho singlu nehodí,fajn je systém vylepšování schopností..Závěrem chci dodat,že nemám nic proti CoJ Gunslinger,ale dost mě n,a,s,í,r,á když vidím,že takováhle oddychovka na jedno použití dostává lepší ohodnocení než špičkové AAA tituly,které tuhle srandičku strčí ve všech ohledech s přehledem do kapsy.
  • Dlaczego? Państwo nie rozumieją polskiego? *15*
  • michaliuz18
    sak praveze to bolo na tom to dobre :) ze si mal pestre misie ,nemusel si vkuse len strielat jak deti v herni s CODkom chapes ma, oddychove lokacie kde som nasaval prirodu pekne lokacie, bol som clovekom a nie strojom na zabijanie ako je to teraz
  • Ja uz to dohrál 2x a teď jedu True West obtížnost. Musim říct, že bez zaměřovače a ukazatelů ta hra dostává nový rozměr. Človek se musí daleko víc krejt, šetřit náboje apod. Jinak za mne 9/10. Skvěle utracený prachy.
  • Tilwaen
    Buď rád, že to není v rodném jazyce vývojářů *3*
  • to vypravení jako napad zní skvele, akorat me odradila zminka že je to jak cod a taky že se tam leveluje. taky mp by se hodil. Proste jako pametnika prvniho dilu me to nelaka, to byla lahudka ty indianske stealth akce.
    Pritom si tou hrou udelali jmeno tak proč odklonili tu serii nekam uplne jinam? *7* To je asi tak nekdo vydela prachy a pak chce ješte vic tak začne vydavat arkady pro masy
  • Tak zrovna tak mise s lezením na ten kopec pro to vajco ta mě lezla krkem snad ještě víc než lovení králíků pro toho indiána..doslova sem měl na čele nápis WTF...abych jen nehanil..některé mise nebyly zlé..třeba ta za bouře v tom kempu banditů...ale jinak to zbytečně zpomalovalo tempo...nutno podotknout na můj vkus protože naše se nejspíš liší..
  • Odulin
    Dík za info. Já po prvním zahraní už pak klávesnici nezkoušel.
  • o víkendu vyšel patch kterej to řeší + v cfg si teď můžes upravit i FOV
  • Horst_Fuchs
    Celkem příjemný překvapení, nemám větší výhrady, snad jen to levelování si mohli odpustit. *5*
  • U mě třeba ano, já MP u CoD nehraji, takže pro mě je to příměr velice reálný... a když jsme u toho, myslíš, že MP z dob krále klacka by každý druhý rok vytahoval cenovku takhle vysoko? *1*
  • chtelo by to MP jako sul - docela by to mohla bejt sranda.
  • Odulin
    Líbí se mi to. Dobrá arkáda na odreagování. Trochu mi ale štve Techland s tím jejich enginem, kde se mi hra stejně jako u Dead Island při chůzi na klávesnici tak divně posekává..vyřešil to gamepad. Ale jinak spokojenost a ten styl vyprávění je supr. :)
  • Čeština by možná bodla. Pro ty, co angličtinou moc nevládnou, je dost těžký při hraní sledovat vyprávění byť dole běží titulky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit