Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paradni arkadova strilecka, takhle jsem se naposledy bavil snad u dooma 1. Vyborne zpracovana strelba.
  • Pravé tlačítko - pravá pistol a naopak máš aj tady, enom si to musíš nastavit
  • no nevim...ta cena za porizeni je nizka...ale ze by me to nejak bavilo...
    zbrane jen ctyri, a treba strelba minule,kdy kazde tlacitko mysi byla jedna pistole bylo o moc lepsi...
    urovne jsou extremne kratke,prislo mi,ze nektere trvaji jen par minut...pribeh nijaky,ale o to moc neslo...

    nerekl bych,ze to bylo zklamani,ale hra me nebavila...radeji si zahraju druhy dil,ktery byl o dost lepsi...
  • Koupeno před týdnem, dohráno teda očekávaně rychle. Ale od tý doby si to na hoďku zapnu a projdu si nějaký Arcade mise, je to super hra na odreagování (mezi učením na zkoušku *13* ) a za 3 stovky supr kup... Story část je taková příjemná klasická westernovka, připadal jsem si jako za mala když jsem koukal na ty western béčkárny *4*
  • Trochu se snaží vyjít lidem vstříc, na rozdíl od EA.
  • Ano pochopils to správně. Když se to naučíš, tak potom už není problém dát každého na po prvé. Ale chce to fakt soustředit se :D.
  • Tak zrovna první COJ byla nuda až po střechu, kdy to zachraňovali mise za pátera...Billyho mise to bylo vždy za trest..
  • BoB.2
    Vysvětlí mě někdo pořádně souboje 1na1 jestli to dobře chápu rychlost i soustředění musím mít co nejvyšší jak sáhne po zbraní tak tasit a pálit, někdy se zaseknu na jednom padouchovi a pak dám dva na první pokus. *5*
  • Souhlasím s recenzí. Vynikající hra, kterou jsem musel dohrát hned 2x po sobě. Úžasně jednoduché a přitom dokonale udělané souboje, jednoduchý, typicky westernový příběh s hlavním zabijákem, který sám vystřílí i 100 lidí. Určitě největší překvapení roku. Za 300,- to je skoro zadarmo a bavilo mě to i daleko více než nějaké CoDy, která mají mimochodem za čtyřnásobnou cenu stejně dlouho kampaň. Vynikající dabing hlavní postavy. 9/10 za mě. Škoda málo zbraní a kratší kampaně.
  • :D
  • michaliuz18
    takejto somarine 8 bodov, a inej hre co ma v sebe viac potencialu a napadov tak 5 ...
    sak tento COJ som musel vymazat, som spal pri tom tieto hry kde NIC INE nerobim len strielam, som uz stary na toto ...len strielat v kuse tupu AI a linearna mapka a na konci vzdy boss...pribeh jak od 5rocneho decka aj ten by bol lepsi
    jedine co je plusove je sposob ako sa ten pribeh rozprava ,hlasky hrdinu a podobne, co je nieco nove v hrach inak strasna nuda ostatne cisto detska hra
    jediné COJ je jednicka ktory som presiel 3x a vzdy to ma tak supernu atmosferu a odporucam v DX 10 mode ... to je pastva pre oci :)
  • Takto si představuju nápravu za šeredný třetí (ne)díl. Western panové z Polska fakt umí vykreslit dobře. Je to zkrátka hra, u které si užijete každou chvilku až do konce. Na odreagování ideál. Jediné, co mě trochu naštvalo, že můj comp nestíhá. Už první díl dal mému předchozímu compu vědět, že si ani k tomu nečichnu. Takže si poslední Juarez schovám do zásoby, až přijde čas pro nové železo :). Ale jinak velká pochvala autorům. Je vidět, že když se výrobou hry nestrestujete, nedochází k paskvilům.
  • Jeste dodam, ze je to pro mne nejlepsi CoJ, s tim, ze doposud jsem mel nejradsi jednicku.
  • zhruba kolem 6-ti hodin
  • Rhulad
    Tahle hra po pár hodinách letěla z disku. Připadal jsem si jako kdysi u starých videoher když mi dali plastovou pistoli a řekli střílej kachny a já se zeptal: " Proč bych je měl střílet?" "No přece aby jsi měl vyšší skóre"... Tak přesně na tomhle principu funguje tahle naprostá arkáda s příšerným střílením a AI. Smutné kam se série "vyvinula" a ještě se tomu tleská.
  • Kdo dohra! Jaka je herni doba? thanks
  • Mato1987
    myslím, že autori gunslingera tam aj čerpali inšpiráciu :)
  • misho8723
    Pre mňa osobne najpríjemnejšie prekvapenie tohto roka.. sériu CoJ mám strašne rád - ehmm, nepoznám žiadny diel s menom Cartel - a napriek tomu, že tento diel nemá okrem tematiky žiadnu spojitosť s prvými dvoma dielmi (aj keď sa v hre dajú nájsť kartičky s info okolo hlavných postáv prvých dvoch dielov), a hra je proste len arkádová a akčná priamočiara sťahovateľná hra, tak je strašne návyková - príbeh zaujímavý a hlavne zaujímavo predstavený, robí si srandu aj z typických herných klišé, dabing postav je výborný, hudba skvelá, no a hlavne dizajn misií, grafika - štylizácia, atmosféra a pocit zo streľby je proste dokonalý.. nie realistický samozrejme, ale zbrane majú potrebnú silu, každý zásah a výstrel cítiť a podobne.. jednoduché ovládanie..
    zatiaľ jediný problém mám s čiernymi okrajmi, ktoré sú v každom rozlíšení hry - nevadia mi tie štylizované, tie sa aj dajú odstrániť, ale ja myslím tie zbytočné čo jednoducho odkrajujú dosť veľa priestoru hry.. ale inak výborná hra za výbornú cenu..
    mám rád aj duely - zaujímavá zmena od toho všetkého rýchleho strieľania.. arkádový mód ma na moje vlastné počudovanie strašne baví - nikdy som nemal rád hry na body, ale CoJG je fakt pecka.. odo mňa by to bolo aj za 9/10.. možno aj viac.. musím povedať, že po hrateľnostnej stránke ma toto FPS baví viac ako napríklad BioShock Infinite - a to mňa BI aj po hrateľnostnej stránke bavil viac ako iné FPS hry, čiže CoJG je ešte na tom oveľa lepšie ako konkurencia .. za túto hru bravó Techland
  • Totálni kravina
  • Nemuzu nesouhlasit, nebal bych se dat i 9/10, protoze me uz dlouho zadna fps takhle nebavila. Nadherna grafika, zvukove efekty na vysoke urovni, rozmanite prostredi a co je hlavni, skvely feeling ze strelby a odmeny za headshoty apod.
    Opravdu intenzivni zazitek, s kterym souvisi jediny nedostatek, a to relativni kratkost. Za 2 odpoledne dohrano. Ale za ty prachy jasna koupe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit