Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MoragStyx
    Lukáši jsi bůh videorecenzí. Klobouk dolů.
  • Tak som to dohral, ale popravde som sklamaný. Je to priveľmi arkádové a lineárne. Bound in Blood sa mi zdalo realistickejšie, dalo sa tam jazdiť na koni, svet bol otvorenejší, tam som sa cítil fakt ako na divokom západe. Toto je ďalšia koridorovka alá CoD. Ale keď to ľudia kupujú tak prečo nie, že...
    • O to víc nechápu, proč tahle hra, byť neni špatná, dostala 8/10 a Metro LL 7/10... hrál jsem oboje, CoJ je fajn odreagovačka s originálním způsobem zpracování trochu ála Tarantino, ale stejně, je minimálně stejně ne-li o bod níž jak Metro LL, co se týče grafiky, příběhu atd... (Nebo spíš Metro by mělo být stejně nebo o bod výš)
    • jo ale tyhle hry jsou hlavne o strileni a to mi zabavnejsi prislo v gunslinger, ale jen podle dema
  • no tak tohle je snad nejlepsi videorecenze jako jsem kdy videl.
  • vyborna recenze! kloboucek dolu...
  • http://www.youtube.com/watch?v=CYQH4lX8tvw&feature=youtu.be
  • klobouk dolů.. westerny nejsou můj šálek kávy, country hudbu nesnáším, ale tahle videorecenze se mi fakt líbila! :-)
  • Tohle mi zvedlo náladu, skvělá recenze, skvělá hra.
  • ja premyslim ze bych nejaky coj zahral, co je lepší tohle nebo bound in blood?
    • ucho
      záleží, jaký typ hry chceš hrát...
      • a v čem je rozdil?
    • IMO bound in blood
  • conflig
    Boží *1*
  • Chválím výborný nápad! Někdo tu nadává na zpěv a nesnesitelnou country muziku, ale musíme to brát s nadhledem. Tato videorecenze vybočuje z řady v dobrém slova smyslu a jinde takové zpracování nenajdeme. Budou i další zpracované jako písnička? Zveřejníte počet shlédnutí této videorecenze? Nebo alespoň o kolik více byla sledovanější, pokud vůbec? :-)
    Díky za 6 minut nové zábavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit