Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný!
  • ucho
    na GMG nyní u hry funguje sečtení slev, takže lze hru koupit za 9 dolarů...
  • mocná recenzia :-D :-D :-D
  • tak tohle je nejlepsi recenze, kterou jsem za svuj dlouhy hracsky zivot videl
    velka GRATULACE
  • Nejlepšííííííííííí recenze :))))))))))))
  • Skvělá recenze na zcela průměrnou hru. Za mě 6/10 za neuvěřitelný koridor plný skriptů, který začne po pár misích nudit a za chybějící atmosféru. Hraju na hard, sice občas umřu, ale díky autohealu a neustálému vedení za ručičku se dostavi nuda.
    • Musím souhlasit, nic méně, Metro Last Light dostalo za skripty a koridor 7/10 a to je asi tak o unlimited % lepší, a toto povedené Béčko 8/10, ano, call of juarez se povedlo, ale je to stereotypní střílečka ve které nepotkáte na konci nic jeného, než to samé co na začátku, tato hra by se šikla tak před dvěma roky, navíc atmosféra je na bodě mrazu, grafika je na dnešní dobu hnus, Metro přeci mělo skvělou atmosféru, tady pan recenzant dostal asi hodně tučnou obálčičku, že udělal pěknou recenzi.
      • Tak obálku asi ne, prostě ho hra bavila... Podle mě je to fajn pohodová hra, která ale, pokud bych jí měl srovnávat s Metrem Last Light, měla dostat tak 5/10 a nebo naopak Metro tak 9/10...trochu by se na games.cz mělo hodnocení srovnat, takle jeden recenzent dá normální hře, co se mu líbí 8/10 a jiný recenzent solidní ne-li výborné hře 7/10, jen proto, že ho nechytla stejně jako kolegu jiná hra... Trochu objektivnosti by neuškodilo... Ale jinak originálnější videorecenzi sem snad ještě neviděl *3* *1* I když až tolik o hře neřekla...
  • kulhy_parici_spici
    Jsem chronickým hráčem, je to droga, je to diagnóza. Hry nedohrávám, prozkoumávám, bádám. Začal jsem se přesvědčovat, že to je jen nikam nevedoucí prázdnota, nemající reálnou životní hodnotu. Jestli se jednou přestanu toulat virtuálnem ještě nevím, ale Lukáš mě od toho bude ještě nějakou dobu zrazovat a možná mě i přesvědčí, že se droga může sát slučitelnou s mým životem i mou představou o něm. Dík.
  • thrax.14
    Úžasná recenze *15*
  • Osobně tohleto "country" a la Michal Tučný nesnášim a k tý hře se vůbec nehodí. Ale nápad to je dobrej, to se musí nechat.
  • Tak tahle videorecenze je přímo geniální :) sem si jí pustil už po čtvrtý kvůli tý písničce :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit