Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Jak tady tak čtu ty posty přesvědčených zákazníků...

    Samozřejmě nepodezírám Games, že si za ten hype Gunslingera nechali zaplatit, ale řekl bych, že teď by se legitimně o nějaký ten zlotý přihlásit mohli :).
  • Tahle video-recenze je nejak s*urvena nebo co. Ta muzika mi tam hraje dva nebo tri krat naraz, casove posunuta. Chaoticka zmet tonu a slov, vubec se v tom neda vyznat.
  • větší paskvil jak je tento šunt co nazvali Call of Juarez jsem fakt neviděl .ta to hra nemá ani hlavu ani patu jen tam střílíš jak blbec ani nevíš vlastně proč větší sr*čka snad ani už být nemůže .grafika jak z 19ctého století děj o h0vnu ä střílíš jak blbec ani nevíš proč to je celá hra .Tento díl jestli se to vůbec dá nazvat dílem nesahá ani po kotníky jedničce a dvojce ani trojce Cartelu a to je co říct , obyčejný paskvil na rychlo usmažený na nahrabaní peněz nic víc , to si můžete strčit d0řiti takovou hru ani zadarmo bych ji nechtěl natož ještě za ten šunt platit *16*
    • To je zhodnocení jak pojď na mě z boku. Grafika z 19. století? Můžeš mi ukázat nějakou PC hru z 19. století prosím? Nebo myslíš stylizaci? To je vlastně dobře když se to v 19. století odehrává :) Jak nám zazpíval lukáš, tobě vlastně vadí, že tam nevybuchují mrakodrapy a nepadají vrtulníky.

      Že jen stříliíš jak blbec, to je fakt hrůza ve střílečkách. V závodních hrách zas jen závodíš jak blbec, v leteckých simulátorech lítáš jak blbec atd.

      Jestli něco nemá hlavu ani patu, tak je to tvůj příspěvek.
    • taky mi to nesedlo...
      ta hra se dala udelat mnohem lepe...
      zlaty druhy dil...tenhle se moc nepovedl a moc nerozumim lidem,kterym se to libi...vzdy me to hodilo do nejake lokace,jen aby tam meli vse...indiany,vlak,doly...z vypraveni pribehu jsem taky nebyl odvareny...nejvetsi sranda byla,kdyz jsem to jedno pidikolo musel hrat trikrat a zmena byla v tom,jakymi dvermi tam pujdu...proboha!!!

      pro me osobne velke zklamani,i kdyz ta hra stoji 3 kila...jednotliva kola kratka,strileni malo...sranda byla,jak stacilo vykouknout a ihned clovek chytl kulku...
    • MidnighT91
      Jedinej opravdovej paskvil je tvůj písemnej projev, asi bys měl konečně vytáhnout tu hlavu z prd*le svého kamaráda, protože snaha o přečtení tvého komentáře mi zprznila mozek a zabila asi pět miliard buněk....
    • cartel byl taky pěknej paskvil,ale jinak souhlasím..jedničce ani dvojce to nesahá ani po kotníky
    • a není ti divne ze jsi vicemene v te kritice sam,vsude je hra chvalena ,vcetne me a sbira vcelku vysoke hodnoceni,no a s tim cartelem to beru jako nepovedeny zert
      • není sam ja se pridavam sice jsem to nehral ale vypada to a rikaji ze je to jak call of duty a to prvni dil nebyl ani zdaleka
        • Chlapče ušatá, z videa kvality tohoto titulu rozhodně nepoznáš. Nezbývá než si ji zahrát. Klidně si ji upirať a až poté kup, ale uvidíš, že budeš muset vzít svůj názor zpět. *3*
          Uniká ti totiž zásadní věc, která dělá tu hru takovou jaká je a to je způsob vyprávění příběhu.
    • Souhlas...
  • Inquisitor
    Vím že budu mít tísícpětset mínusů, ale mě se to teda moc nelíbilo. Ale originální to je, to jo.
    • za pár let by se ti to líbilo, počkej až trochu vyrosteš, vím teď máš radši hiphop
      • Inquisitor
        :D Je mi teprve třicet let, takže se mi to asi začne za pár let opravdu líbit. Máš pravdu, když se něco nelíbí tak je mi deset a poslouchám hip hop. Skvělá dedukce.
    • Písnička pěkná, ale o hře si myslím opak *4*
  • kde najdu info o album od Lukáše Grygara?
  • kuba.netusil
    jooo :D fakt povedene :D
    • zdeeneek
      *1*
  • shmeck
    Tak jsem to včera večer rozehrál a ráno jsem zaspal do práce *5*.
    • Ja byl taky dnes rano podezrele utahanej... :D
      • já taky
  • Kozy
    -
  • Klanim se mistre,asi nejorirginalnejsi recenze,to je snad poprvé v zivote kdy si poustim recenzi jiz potreti,bravo Lukasu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší