Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono to fakt ale vypadá hůř jak BiB (tam přitom bylo spousta graficky dechberoucích scén). Čím to sakra je? Že by chrome nebyl vhodný pro městskou zástavbu, auta apod.? Třeba i Nail'd na stejném enginu vypadá mnohem líp (i když tam se při té rychlosti leccos schová).
    • Treba ukazujou Xbox verzi a na PC to bude lepsi? Aspon doufam.
      Jinak MP mody se mi zdaji zajimave, team deathmatche uz mam plne zuby.
      • Ale to není omluva. Spousta her na xboxu vypadá výborně.
  • slovak v diskuzi o zabavu postarano, vzdy a vsude.
    • at ziji flame wars !!
    • TY DEEBIL čESKÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!! ČEŠI SU TRAPNI CHUDACI !!!!!!!!!! HAHAHA PEPICI !!!!!! *11* *12*
      • Je vtipný jak se slováci cpou na české stránky tomuhle podřadnýmu národu by se to mělo zakázat.
      • ja bych to shrnul ze jste oba kkti .. a muzete jen doufat ze z tehle blbosti vyrostete ...
        • a ty si třetí a největší a už zní nevyrosteš
      • Zřejmě běžný posluchač Shitmuse
    • Proc ty minusy? Ma pravdu ten chlapec!
  • Většinou na grafiku nehledím ale tady je to něco tak strašného že mi to nedá abych si taky zanadával. Oba předchozí díly mě bavily na výbornou ale když tvůrci oznámily že děj se bude odehrávat v moderní době trošku jsem znejistěl. Ale říkal jsem si že vývojáři snad vědí co dělají a nevypustí do světa nějaký paskvil. Bohužel se zdá že vypustí. Není tu žádný western, grafika je vážně "lahoda" a celé se to tváří rádoby drsně.... Zkrátka nuda nuda šeď šeď.
  • grafika grafika grafika... Tahnete vsichni do P I C I !!!!!
  • Podle grafiky bych řekl,že to vyjde tak na PS 2
  • Asi zase budu proti proudu. nevim, proč by multiplayer měl být horší než u ostatních her třeba Crysis atd? Mody vypadají velice lákavě, i zbraně a prostředí. Samotná hra mě nenadchla, ale multiplayer tedy rozhodně ano

    a vaše soudy...... gameplay multiplayeru vypadá úplně stejně jako ve Far Cry 2 (a ten nebyl vůbec špatnej)
  • Pekny no takze je to kopie COD (jako skoro vsechny moderni strilecky). A jeste k tomu mi grafika nejvic priomina GTA SA *1* si radsi zahraju znovu COJ: bound in Blood nez toto.
    • Presne tak!!!
  • Amylee.Anderson
    To i jednička má hezčí grafiku...A nejenom to.
  • Call of Juarez Bound in Blood -> úžasná westernová akce se skvělou hratelností a perfektní grafikou.
    Call of Juarez The Cartel -> co to ku*va je?! To, že se titul odehrává v "přítomnosti" by mi nevadilo, ale vypadá to jako tupá nudná střílečka, obohacená o hnusnou (přemýšlel jsem nad tím, jak to napsat, ale "jemnější" výraz jsem opravdu nenašel), ano, HNUSNOU grafiku... Starší bratříček jasně exceluje.
  • nemuzu si pomoct nevypada to zrovna dobre a ty anima ce sou dost prkeny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit