Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    A můžu se jako zeptat, kdy to bude pro PC ?
    Steam píše v září, trailery říkají 19.7. nebo 22.7., tak čemu mám věřit ?
  • hmm xbotom to bude stačiť...hlavne že tam bude o 0.5% ostrejší tieň oproti ps verzii...xbox král multiplatforiem.

    príde chlapec do obchodu a pýta si exkluzivitu pre xbox. áno vážení to bol vtip, xbox totiž exkluzivity nemá, ale má skvelé multiplatformné hry ktoré vyzerajú vždy lepšie na pc a častokrát aj na tej nenávidenej čiernej mambe menom PS3!
    • Mam pocit ze z 1/3 X360 hracu kteri se nekde vyjadri vypadne tohle!

      Nic proti tem kteri tohle nedelaji
    • Nic proti slovákům ale u vás se eště prodávaj ps3
      • A u nás snad ne? :D
        • Jo promiň tys to nepochopil ale je to moje chyba nedal jsem smajlíky *1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12*
    • Podle mě by se měli udělat specialní popelnice na ps3 aby s něma ostatní odpad nepřišel do stiku protože ani 20 let stará pozvracená bunda si nezaslouží být s PS 3 v jedné popelnici. Předpokládám že v ekozběrně by ps 3 ani neprijali. Jo a k té exlusivitě radši pár dobrých titulů než hromadu kravin nad kterými slintá Ps3loser *12* *12*
      • ty si dobrej dacan
    • RavenHolm
      Jak říkám - idioti jsou všude, ale slováci v diskusích opravdu perlí.
  • Leonidasss
    Tak tahle ukázka mě opravdu nenadchla. Spíše naopak.
  • Mne sa tiez nejak nezda ta grafika CoJ 2 bol graficky krasny a hratelnost uzasna dufam ze aspon tu nepokazia...uvidim ake budu recenze az potom kupim inac to nevidim
  • MishKonn
    Až na tu nechutnou grafiku...nedávno jsem si pořídil Battlefield: Bad Company 2 v akci na steamu - tam jsou zatím podle všeho cca 3x větší mapy a ta hra je vizuálně úplně někde jinde, a to pár let stará...
    • Paulcz
      to myslíš tu přebloomovanou hrůzu ze který bolej oči ? :)
    • Jazz
      1 rok, no strašně stará! *1*
      • MishKonn
        Připadalo mi, že je to už dýl...tak jako tak, moje pointa tkvěla spíš v tom, že by se hry měly graficky posunovat dopředu, a ne dozadu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit