Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOL. PC, mac os a uz vubec ne linux nejsou zadne financni zdroje. Capcom neni ps3 only, ma hry pro vsechny platformy. treba resident evil, ale ps 3 pro nej predstavuje zhruba 40 % prijmu, pokud nejde o nintendo kompatibilná titul. A takovy vypadek financi zaboli kazdou firmu.
  • já vím, co to znamená, mně to vysvětlovat nemusíš. Čti mezi řádky, ale to zřejmě v tom návalu slovníku cizích slov jen tak nejde.
    Sony nějaké zabezpečení mělo a pokud zamčené auto (rozuměj zabezpečené) je uplně "bokem Šardic", když vycházím z blbosti auta nezamčeného, tak to se nemáme očem dál bavit.
  • Zayl
    Co to je, "vzdělaný výraz", to je výraz s vysokoškolským vzděláním? Heh. Ok, když ti vadí analogie, tak teda "...na hodnocení jeho příkladu, který měl za cíl poukázat na podobnost, či sdílenou vlastnost v obou případech." Doufám že teď už tvé srdíčko zlostí nepukne.

    Vidíš, mě tam výraz pokrytec sedí, každopádně pokud se ti tam nelíbí, vyměň si ho za ten, který považuješ za korektní.

    Nic to nemění na tom, že do něj rejpeš za něco a sám to uděláš v té samé větě. *potlesk*.
  • Víš vůbec, co slovíčko pokrytec znamená? Nějak mi to totiž nesedí, ačkoli se snažíš o používání vzdělaných cizích výrazů.
  • Zayl
    No já se zase nechci dotknout tebe, ale ty jsi zase "absolutní" pokrytec. :p Narážíš správně na nepoměr v jeho příkladu, ale sám potom aplikuješ stejný nepoměr na hodnocení jeho analogie.

    Navíc podle toho jak dlouho jim trvá tu síť přepsat do použitelného stavu, hádal bych že norty nebyl daleko od pravdy a Sony prostě to auto ani nezamykalo.
  • ty si stejné trdlo jak ten nahoře... Budu se opakovat, ale opět použiju moje oblíbené lidové, leč pravdivé: "Pleteš koše s baňama". Si jak bulvární plátek, nic takového sem neřekl a ty v těch příkladech taky nejsi kovaný. Jde o to, že věc je jistým způsobem zamčená a někdo se silou do něj dostává a případně i krade. Promiň, ale jestli tohle je v pořádku, tak "klobůk důle".
  • Z článku to sice není patrné, ale předpokládám, že je firma Capcom a jí podobné na PSN závislá. Je to ale jejich boj, když už si vybrali jedinou platformu, ať pak nebrečí, že nefunguje, protože nic nefunguje věčně. Pokud by vyvíjeli i pro PC, Linux, MacOS, ... měli by dostatečnou rezervu finančních zdrojů.
    Být Sony, tak kašlu na odškodnění, ty prachy vrazit do zabezpečení a zlepšení služeb.
    Být Capcomem, tak se okamžitě poohlídnu po jiných platformách a nefňukám tady jako malá holka
  • Inac povedane - Ked si nedostatocne zabezpecim ci uz auto alebo ako v tomto pripade SONY svoje servery a vytiahnem do boja proti technicky vybavenym, vedomostami nabitym osobam (hackerom, zlodejom) a navyse som na slabe zabezpecenie upozornovany dopredu, tak na vine nie som aj ja, ale len a len zlodeji? hmmm.
  • "Jako spotřebitel také hraji na PS3 a to teď nejde." - tohle platí doufám pouze pro MP, protože jinak by to značilo, že PS3 obsahuje DRM...
  • Jelikož narážíš na zabezpečení od sony, tak nechtěl bych se Tě dotknout, ale řekl si absolutní kravinu... Pokud už chceš používat porovnání, tak používej adekvátní a ne uplně mimo (; Jelikož relativně správně by to bylo do zamčeného auta...
  • Nebyly prachy, se nediv. Podívej se na původní "fat" verzi PS3, jak zhubla. Nebylo na žrádlo*1*
  • Když Soni měla zastaralou ochranu PSN serverů a neměli firewall, tak se nemůže nikdo z PS3 fanbojů divit.
  • tak jo, když si nezamknu auto a někdo mi ho ukradne, tak to vůbec není moje chyba.....hm
  • PS3 < X360 *12*
  • Nenávidím Sony.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit