Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. HEHEHE
    2.Ale to nemysliš važne...
    3.Ja viem presne čo povedal a v akej suvislosti, tak nevytrhuj z konextu a neprekrucuj
    4.koko*ina pan farar mali to overene...to by takto nedopadlo, tušim niekto zase z ID žvastal
    aby si zachranil prdel, ako teraz žvastaš ty...
    5.Ano lebo načo to urobiť hneť že...šak ludia si to kupia aj tak lebo ID Soft...
    Ako rozmyšlaj čeče a nehadž všetku špinu na AMD !
    Ja ako vyvojar, by som si dal kur*a pozor aby ovladače boli v poriadku, AMD sa na to môže vys...nakoniec to Carmack priznal, asi prečo...
    • To co je za řeč? To je nejaka maďarština nebo co je to za hatlaninu, rozumí mu někdo? Tohle je snad česká stránka nebo ne?! *10*
      • ...neboj, kôli takym nacionalofašistickym hňupom ako si ty, sem nechodim...polib mi šos...
        • jasne a proto reagujes na kazdej prd :D
          • ...tak na tvoj prd teda reagovať nebudem :-D
            • dneska sis dal vtipnou kasi ? Pridej si .... jako komik by ses horko tezko uzivil .-)
    • ...to malo byť pre xai, nie si ty nahodou jejdašašek ??
  • Včera jsem viděl poslední hodinu jeho povídání na Quake Conu a, ačkoliv jsem mu polovinu věcí nerozuměl, protože se v jeho booru nevyznám, přišlo mi, že kdyby více lidí v průmyslu bylo jako on, máme dnes to, co budeme mít za několik let.
    To jak o těch věcech mluvil, ten zápal a šlo vidět, že ho to vážně baví.
  • "Přitom v Rage žádné RPG prvky nebyly." Ne jo ? A to,ze clovek mel inventar hafo predmetu vylepseni zbroje snad 5 druhu uprava aut ..
    Jenom,ze tam byl ten inventar s vecmi uz neco rika,ze to trosku RPG melo .. Mam pocit,ze tam vetev na vylepseni schopnosti nebyla ,..

    Ale Rage samotnej me desne bavil a libil .. ja si to uzival dohral jsem to complet za 17 nebo 21 hodin ted nepamatuju a to jsem hledal vsude,abych mel ty karticky vsechny a asi 15 mi jich chybelo ..Hra suprovní,kdyby to bylo otevrenejsi tak by to bylo mnohem lepsi a zabavnejsi
  • Robotron3
    Podle mě nebylo na technické stránce nic špatného (viděno očima PS3 verze), ale kde Rage zklamala, byl nedotažený level design, příběh a konec hry.
  • Každopádně je třeba si uvědomit, že ID Software má v současné době 2 týmy ... Hlavní maká na Doom 4 a vedlejší udělal Rage.. kde si aspoň otestovali ID Tech 5 engine, který ve vylepšené verzi bude využívat i nový Doom.
    • A vzhledem k tomu, že engine nejel naplno a přesto dokázal zobrazit perfektní a velmi rozhlehlé prostory bez loadingu, tak si představte, co dokáže udělat se hrou (Doom4), která pravděpodobně bude ve většině scén v uzavřených prostorách... tuším, že to bude masakr.
      • Obdivujem tvoje nadšenie, ale D4 sa bude vyvijať na všetky platformy, tak už vidim ako to bude vyzerať...sračka, sračka, sračka, a mysliš že budu PC verziu nejako upravovať ? Ale prd makovy, pre Carmacka su prioritne konzole...zase sa dočkame ospravedlnenia, lebo ospravedlniť sa stači hlavne to ludia kupujte...
        • Spades
          Pro Carmacka nikdy nebyla priorita konzole... Nevím, kde jsi takovou kupu sraček slyšel, ale je to nesmysl... Jediné co Carmack řekl bylo, že miluje splitscreen (Za což ho proklínám, protože ho nenarval do PC verze RAGE)
          Dokonce na všech výstavách jako jediní ukazoval id Software RAGE na klávesnici místo gamepadu.

          EDIT: Je pravda, že RAGE mělo ty textury hodně rozmazané, a zmenšené, ale to nebylo kvůli konzolím... Ty textury se v .ini souboru dali 2x zvětšit, takže za to může jen špatně napsané menu pro PC, a pokud se ti i potom zdály rozmazané, je to právě kvůli MegaTexture - ta hra měla 22GB... dokážeš si představit, kolik by zabírala, kdyby ty textury měli být ještě jednou tolik větší? :D (Pro představu když texturu zvětšíš 2x, její velikost se zvětší 4x)
          • nezlob se ,ale aspon nekecej :D Tim Willits na vsech prezentacich ukazoval RAGE prave ,ze na gamepadu . -)
        • Kdo ví, kdy to vyjde a jak to bude, Tech Engine 5 je hotový, pokud správně chápu, nová generace za rohem... aby to nedopadlo tak, že za rok co vyjdou nové konzole, bude Tech Engine 5 zastaralý a zase se to posune o x let až neurčito :)
          • To maš pravdu, je to ešte vo hviezdach...radšej čakať menej ako viac, tym Tech Engine 5 ma teda neohuriš, aj o Rage engine sa toho nažvastalo, potom som to videl a prišlo mi nevolno...
            ID Soft ma čaaas...ale to by muselo Carmackovi zaležať na PC verzii, ale asi nezaleži...predvčerom som čital novy članok, ako začal podnikať v letoch do vesmiru pre verejnosť, tak by som to už velmi ružovo nevidel...nakoniec prioritne zarabju konzole, a konzolistom to takto stači...tak čo PC hrači hrajte Crysis...
            • Však Rage běží taky na Id tech enginu 5 :)
  • Carmack je pořád borec.

    Nedávno jsem hrál Doom RPG, Doom II RPG a Wolfenstein RPG na stým starým mobilu (SE D750i) a byl jsem překvapenej, co tam Carmack dokázal vykouzlit s milion let starou Javou.
    • Ta tvoje milion let stará Java je programovací jazyk jako každej jinej, možná by ses divil co se s tím dá všechno naprogramovat :P
      • Tam je spíš problém v tom co ti umožní operační systém na kterým má hra běžet popř. co ti umožňuje v tomto případě mobil, než co se dá udělat v Jave :)
  • misho8723
    Tak Rage bola pre mňa najlepšia FPS hra minulého roka.. len na začiatku boli obrovské problémy hru aspoň ako tak zapnúť, zabrániť tomu aby každú chvíľu padala a odstrániť veľké problémy, ktoré má hra s grafikami od ATI.. inak spokojnosť veľmi dobrá, ale jednu vec hre neodpustím : hra mala úplne, ale fakt že ÚPLNE najhorší koniec aký kedy som v hre videl.. to bol jeden veľký prostredník od id k hráčom
    • Presne tak, ten zaverečny level mal byť večši, a premakanejši, podla mňa pôvodne, ale asi niekto povedal, že hru treba okamžite vydať, tak stlačiš tlačitko, zaverečna animačka, konec zvonec...nech žiju kravaťaci, čo všetkemu rozumeju a všetko doebuuu, lebo keby nerobili nič, len brali prachy, urobili by najlepšie, ale oni potrebuju mať pocit že su dôležiti, a že rozhoduju o niečom a to je tragedia tohto sveta...
    • Já mám grafiku ATI a nezaznamenal jsem jediný problém :D
  • Keyz
    Tak jako obyčejná FPS,to bylo super.Skvělé zbraně,použitelná brokovnice !,zábavní nepřátelé a hlavně super pohyby některých nepřátel.
    - Čekalo se,ale více.Určitě se čekala technologická bomba jak to bývá zvykem a ta úplně nepřišla.

    -Je zajímavé,že brokovnice byla super v každé hře od Carmacka. V každé hře šla používat až do konce a byla to prostě brokovnice jak se patří.Na blízko to rvalo hlavy na střední vzdálenost jsem se pořád trefil.Navíc v RAGE to střílelo i granáty tedy na dálku super zbraň!Ten samopal jsem niky nepoužil.Nebylo třeba.
  • Obavam se, ze zapomenu i na DOOMa 4 :(
    • to driv zapomenem na WASD nez na DOOM 4 :D
  • ankitamishra
    Je za co se omlouvat Johne. RAGE 2 musí být daleko, daleko lepší a pořádně odladěné. Závěr byl velmi špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit