Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tak. Ja si Rage uzil. Sice tam bylo par napadu nedotazenych. Grafika byla nahodou paradni a s optimalizaci sem nemel temr zadny problem, jen zprvu se pomalu dokreslovaly textury a i to pozdeji odpadlo.
  • Carmack je přeceňovaný. Před skoro dvaceti lety udělal jednu dobrou hru, Dooma. A ani ta nebyla nijak revoluční, byla to jen graficky lepší kopie Wolfensteina. Od té doby z něj leze jeden fail za druhým. Úplně stejně dopadla např. roky hypovaná Daikatana. Ten člověk by se měl co nejdřív někam zahrabat... je tady spousta MNOHEM lepších her, např. v článku zmiňovaný Borderlands, o kterém se skoro nemluvilo, zadupal hypovaný RAGE do země.
    • Mimo spousty jiného, Quake a první engine s 3d modely a už né sprity, nic ti neříká? Skoda .)
      • No prvni uplne ne, koneckoncu par mesicu pred nim vysel Terminator: Future Shock s taktez plne 3D prostredim (ba, dokonce otevrenym i s vozidly) s 3D modely nepratel (byt nejake ty sprity se ve hre stale najit daly).
        • Sakra jsi mi uplně oživil paměť, to byla fajn pařba :) Každopádně Quake měl komplet 3D modely jako první a hlavně engine byl o kus dál ..
    • S Daikatanou nemá Carmack nic společného, Dikatana byla prijekt Johna Romera, který se po neschodech s ID od nich odtrhl.
    • Ty jsi vážně debilní hovado, že ti není rovno. Meleš h@vna o něčem, o čem nic nevíš. Jdi se zahrabat sám, ty trotle.
    • Carmack je hlavně programátor, který ve své době dělal revoluční enginy pro Wolfa i Dooma a zpřístupnil sidescrolling na PC. Byl jen jedním ze spoluzakladatelů idsoftu a nebyl zodpovědný za design her. Navíc Daikatana není od id, ale od Romerovy společnosti Ion Storm. Bohužel když převzal vedení studia, udělal pár ne úplně dobrých rozhodnutí, a tak je dnes id tam kde je.
    • já vážně nevím, jak na tohle reagovat, snad jen .. jsi padlej na hlavu ? Nastuduj si trochu historii, dítě... Nikdo neudělal pro žánr Doomovek tolik, co on.. a o tom co znamenali hry jako Doom, Quake .. to se fakt bavit nebudeme, vzhledem k tomu, co píšeš za nesmysly.
    • Wolfensteina dělal taky Carmack.
      • ano. http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/historie-hernich-spolecnosti-id-software-1
  • Mě se rozhodně omlouvat nemusí, s technickou strankou jsem nemel nejmenší problém. Co se týče hratelnosti, skvěle jsem si RAGE užil a i když je pravda, že ten svět byl strašně povrchní.
  • God-of-War
    Nevim...já sem si RAGE užil a hltal sem to od začátku do konce. Musim ale říct, že to doskakování bylo i na PS3, ale né tak šílený, jako na kompa.
    • ankitamishra
      Dokreslování textur je bohužel interní vadou enginu. Těžko se s tím bude něco dělat, ale doufám, že zapracují.
    • residentevilfans
      Nebyla to spatna hra!Az na ten konec *11* . *5*
      • God-of-War
        To mi řikej:D. Já si jak vocas koupil všechny možný náboje do BFGčka a na konci žádnej uberboss *1* .
        • residentevilfans
          Tjn .Ten posledni level jsem si rikal ze hraju dooma *5*
  • Alex81
    Ty venkovní části s autem mě moc nebavili ale to ostatní jsem si dost užil.
  • Gorkan
    A jakmile se dokončí veškeré práce na Doom 4: BFG Edition, přejdou i její vývojáři na Doom 4.

    vážně takže se nejdrív dokoncí special a pak to vyjde samostatně ? *4* *4* :D . mimochodem kam zmizel levis ?
  • A bude dřív Doom 4 nebo HL3 ? *1*
    • ankitamishra
      DOOM 4, stoprocentně.
      • muj typ je ze Doom 4 vyjde 2014 . Tedy deset let od tretiho dilu .
  • Carmack neni žádej moula. Těžko říct, jestli ho k prohlášení vedl stud, nebo čirej kalkul. Ale je znám svými maximalistickými požadavky...takže ho Rage a vše kolem něj asi trochu nakáklo. Zdravé naštvání je skvělý motor, Doom 4 by mohl bejt fakt dobrej.
    • Whoossain
      To doufám. Doom 3 je pro mě pořád nepřekonaná záležitost pokud jde o stísněnou, horrorovu atmosféru. Snad jen mise v Ravenholmu z HL2 s ní může soutěžit. Určitě pořídím BFG edici a budu čekat, co pro nás ID připraví do pokračování.
      • Spades
        Pravda pravda... Ravenholm mi připomněl staré dobré FPS z mých mladých let, kdy jsem byl posraný z toho vyjít za první roh :D
      • ankitamishra
        Ravenholm, tak měl HL 2 správně vypadat. Osobně dávám DOOM 3 o procento nad HL 2 a Episode One. Episode 2 už byla o něčem jiném, 94 %.
  • A jakmile se dokončí veškeré práce na Doom 4: BFG Edition, přejdou i její vývojáři na Doom 4. - WTF?
    • Overwatch
      Díky za upozornění, příliš mnoho Doomů v textu mi popletlo jedno číslo, kterého jsem si nevšiml ani při opětovné kontrole.
      • Vždyť se nic neděje, stejně všichni víme o co jde........ *3*
    • Na games.cz nevyšel za poslední tři roky ani jeden jediný článek bez překlepu nebo hrubky. Tak čemu se divíte, když je tam i teď?
      • Tak sem nelezte, chďte jinam, když se vám tu nelíbí. Chybovat je lidské.
        • Jo, to je. Ale normální člověk (tím spíše profesionál) se ze svých chyb poučí. Ne tak redaktoři games, kteří po sobě články evidentně ani nečtou, natož aby je nechali projít korekturou jako je zvykem v médiích tohoto typu.
    • Překlep místního rádobyredaktora.
  • A ovladače od grafických katert jsou mi nějak volné, jelikož momentálně jedu všechno na Xboxu... takže nevidim problem a omluvu nepřijímám :)
    • Spades
      Však na xboxu žádné problémy nebyly...
      To že ta hra tam měla rozmazané textury bylo kvůli shitboxu... jinak to tam ani nejde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit