Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako s Red Orchestrou 2 .... za rok tu bude hra, která bude mít jen těžko konkurenci...v tomhle stavu ale zatim ne-e

    I když by mě zajímalo, jestli už Lukáš hrál po aplikování prvního patche (který vyšel v den vydání hry)
    • janchor
      Ano, hrál a natáčel jsem verzi 1.02.
  • Tleskám ! Je to nejdna z nejlepších video recenzí, kterou jsem slyšel na českém herním webu. Opravdu smekám... To je pravá profesionalita, děkuji.
  • Ethy
    Lukáši, tak tohle je asi zatím nejlepší recenze co jsem kdy viděl! *1* Dozvěděl jsem se o hře to, co jsem chtěl a ještě se královsky pobavil *1*. Palec nahoru a už se těším na videorecenzi Borderlands 2 *4*
    • Nejlepsi videorecenze je na Portal 2 ... ac teda nerika vubec nic, naprosto ji zeru.:D
    • já to zase vypnul během druhé průpovídky při zaseknutí jednotky, tyhle pro někoho třeba humorné vsuvky v recenzích moc nemusím... jsem radši, když se recenzenti drží spíše strohé linie, konstatování faktů a nepřidávají k tomu svou omáčku
      • Thorleif_cz
        Hle, uniformní milovník verbální askeze!
        Pozn.: Naučil jsem se pár novejch slov...
        • tu frázi si budu muset někde zapsat :)
  • FeebeEWN
    Grygarovy videorecenze opravdu můžu :) skvěle k nim sedí
  • 7 je až moc, pro mě odpad
    • já jsem spokojenej
  • Jako by se u Bohemia Interactive ta kvalita UI nedala předvídat :) Stačí se podívat na Armu 1, kde i po napatchování byla úplně na ****. Arma 2 to sice o něco vylepšila, místy znatelně, ale je pravda, že jsem jí hrál až 2 roky po vydání, takže nevím, jak to tam bylo po vydání...
    • USER47
      Jen dodám, že to nedělala přímo bohemka, nýbrž pražský studio Black Element, který bohemka koupila.
      • Vida, tak to je pro mě novinka :) Ale zase na druhou stranu, když už je koupili, tak měli pohlídat kvalitu při vydání... :)
    • FeebeEWN
      jednička byla legendární :) ta v původní verzi nešla ani hrát dýl jak pár minut. pak se zahltila pamět a počítač se kousnul :D pomohl jenom restart
    • * hned po vydání
  • Vilge
    Vtipna recenze....ale kdyz reknu ze u te hry dostavam vetsi navaly vzteku nez u Dark Souls.....tam aspon vim ze zato dalsi a dalsi umrti muze jen moje demence...tady je to demence UI....
    • V Darks Souls za to muze treba i demence kamery ... Nevim proc se chytas na slogan tvurcu, ale smrt v DS neni vzdy vina hrace ...
      • Ale prosimtě. Jestli to je jedna smrt za 100 hodin, tak přeháním...
  • ... s tou umelou inteligenciou si robia srandu? hru som si chcel kúpiť pretože ma táto odnoš hier bavý, počul som že sú tam drobné problémy s UI ale toto... díky za recenziu peniaze utratim na niečo " inteligentnejšie"
    • http://www.databaze-her.cz/hry/carrier-command-gaea-mission/
  • kocovina?
  • firebug
    Super recenze, ktera me dost pobavila. Dekuji! Otazka pro hrace: objevil se uz nejakej patch, ktery by to zasekavani opravil? Ci zprava, ze se na nem pracuje?
    • http://www.carriercommand.com/updates/
      • kostejnesmrtelny
        1.02 je naprosto k ničemu, neopravilo to ani prd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit