Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni sa comu divit, recenzia sa moc nelisila od recenzie na IGN a Gamespot no tam aspon spomenuli tu hernu dobu....ja tu hru prave hram a som nad mieru spokojny a bavi ma to viac ako niektore 90tkove hry....takze pre mna minimalne 90%
  • Asi i editoři dobře věděli, proč tuhle recenzi nedávat do poutáku. Nové Games - staré manýry. Průšvihový text radši pěkně schovají, aby nebyl vidět...
  • nejvíc ubohá recenze na castlevanii jakou sem četl. Vubec se tam autor nezmínil o délce , ta je hodně dlouhá až 20 hodin na akčnák hafo a navíc tahle hra si zaslouží aspon 9 . At mě autor recenze ukáže hru která nekopčí .... je jich hodně málo těch originálních her, tak budme rádi aspon za tyhle vyšperkovaný. Vřele doporučuju fanouškum žánru hach and slash...
  • takoví lidi jako ty to nikdy nepochopí, zapni si warcraft nebo maria a drž pec *10*
  • Může mi někdo zkušený vysvětlit v čem tkví ta kvalitní hratelnost? Rozumím tomu, že tenhle žánr má po světě miliony fandů, ale já pořád nechápu v čem to je. GOW, HS a další jsou všechny stejné a ani jedno nemůžu hrát delší dobu. To opravdu někoho baví bušit do tlačítek jen proto, aby dobil pár nepřátel a za pár vteřin zase znova? Co mi na tom uniklo? Chtěl bych si zahrát podobné věci, ale ani demo Castlevanie sem nedohrál, protože to bylo pořád dokola o mačkání.
    • Ano baví každej je jinej víš a pokud to nepochopíš tak seš vážně ubožák.
    • Každýho baví něco jinýho. Bojovat rychle, ladně, brutálně a efektivně v pěkném prostředí s nechutnýma nestvůrama a různejma obrama? Dobrá grafika, příběh, ovladatelnost, hudba = herní pecka. Podívej se na fenomenální sérii RPG Final Fantasy, Japonci jsou do ní magoři a v té hře mačkáš jen jedno tlačírko (x).
  • 7/10 je výborný výsledek na takovou hru.
    Zhýčkaní butthurt čeští hráči se nikdy nesmíří s tím, že to, co se líbí jim se nemusí nutně líbit někomu jinému a zvlášť ne člověku s odpovědností recenzenta.

    Jaký by mělo smysl dávat hře 9/10, když by pak hráče neuspokojila ?
    • Jak jsem psal dole - tady nejde o číslo, ale o tu recenzi. Takhle ji můžu napsat skoro na cokoliv, jen budu měnit detaily. Prostě v recenzi nemá co dělat spojení "nějaké chyby".
  • Proletel jsem to jen tak narychlo ale nevsiml jsem si ze by autor psal neco o herni dobe.Kolik hodin autorovi zabralo dohrani hry ? Mozna sem to minul ale spise ne a neni to poprve kde se nejaky recenzent o tom nezminuje.
    • Hra má cca 20 hodin, což by "pan recenzent" v dnešní době mohl zahrnout do kladů, ale ne "pan recenzent" má nepřekonatelné problémy s kamero.
      • Nejde tak ani o to jestli je to jeji klad nebo zapor ale o to ze tady neni vubec uvedena.
        Kazdopadne pokud hra zabere 20h je to dobry ( ne-li skvely ) vysledek a je to rozhodne klad.
      • * s kamerou.
  • Tak toto pokládám za zatím nejhorší recenzi, jakou jsem na nových Games.cz četl.
    • Naprostý souhlas. Recenze vypadá, jakoby autor hru jen někde pár minut viděl. Jen spousta bezobsažných plků...
    • a Fable III to samy
      • Veru... zda sa mi ze Tiscali chce ist cestou destructoidu alebo ineho kvazi "senzaciu-chtiveho" webu. Zamerne a ucelovo sa vypichuju nekontextualne chyby len aby si niektori ludia dokazali ze pisu "NEZAVISLE" a "OBJEKTIVNE". Ja neviem ale zamerne ist proti prudu ma zmysel len vtedy ak je kvalita hry diskutabilna a krajne rozporuplna... nie v pripade ked drviva vacsina ludi s recenzentom jeho nazor nezdiela. Toto je cesta do pekiel, damy a pani....
        • hehe, tak tak, už se těšim na desítkovou recenzi Deadly Premonition *1* . I když zrovna tahle hra mě fakt bavila a i když to destructoid s desítkou přehnal. Furt lepší než ostatní který to strhli do opadu.
  • WTF?! co to autor hrál za hru? Mám dojem, že úplně něco jiného. Btw, save je sice problém, ale patchem bude opravený. Neovlivňoval bych tím hodnocení. Kdyby byla recenze napsaná dříve, než se na chybu přišlo, tak by byla známka 8, nebo co? *2* Takhle dobrá a zábavná a hlavně DLOUHÁ hra, navíc se špičkovým soundtrackem tu už dlouho nebyla. Hry v tomto žánru běžně nedosahují ani poloviny herního času této. Např. už teď předem lituji peněz, za které jsem si předobjednal SWFU2 a dočetl se, že jde dohrát za 6 hodin. Castlevania jde navíc v UK koupit nová za cca 700Kč!
    • Recenze byla napsaná dřív, než se na chybu přišlo. Odstavec o chybě se savem jsem tam dopsal na poslední chvíli, hned po tom, co mi ho hra smazala.
  • Tuhle hru jsem dohrál a bavila mě od začátku až do konce a to jsem u žádné hry v poslední době nezažil. 7/10 je padlý na hlavu. Nechápu co tam zaměstnávají za lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit