Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle vypadá fajn. Škoda, že je to jen na xbox.
    • Na PS3 je to taky.
  • Recenzia no comment - autor zrejme chcel zaujat svojim "odlisnym" nazorom na vec. Hra je to uzasna, 100x rozsiahlejsia nez vsetky GoW dokopy, ma prepracovanejsi kombo system s magiou, variabilnejsich protivnikov, graficky prenadherne lokacie, bombastickych bossov, vynikajucu atmosferu a pribeh... skratka, po vsetkych strankach je to minimalne 8.5 hra. To ze autor je n00b a preto musi hru zhadzovat kvoli kamere, ktora bola rovnako chybova aj v GoW... to nesvedci o profesionalite ale cistom amaterizme.

    A BTW, god of war pre zmenu kopiroval od soul reavera. To ale zrejme autora nezaujima, vsak?
  • hra si zaslouží víc tak 8,9 a ne 7!!!
  • God of War 3 nepřinesl skoro nic nového, protože už první dva díly bylo prostě bezchybný a proč měnit to, co každého neskutečně baví a je na to zvyklý?
    • A proč to tedy nenapodobit, když to je bezchybný a lidi to baví? :)
      • A psal jsem někde, že Castlevania: Lords of Shadow je blbost? Mě ta hra neskutečně baví, protože je to GoW 3 *4*
        • Ach tak, ok, to se shodneme. :)
  • "Hra má několik neduhů." A dočtu se o autosavu, který řeší patch, a kameře? God of War 3 taky nenabízí v podstatě žádné nové nápady, jenom kopíruje (vykrádá) sám sebe (God of War 2 a 1) a dostává desítky. Tohle dostane 7? Navíc v recenzi, která jinak chválí a u chyb se omezí na neurčité "jo, jsou tady". Co to má být? Co takhle být konkrétní?! Ať si autor přečte recenzi na Fallout od Dana Vávry, tak to má vypadat - našel problémy, které mu vadí? Tak je popíše. Vyhýbá se slovům jako "nějaké", "pár" a podobně.
    Mimochodem co takhle to neporovnávat jen s God of War, ale taky s Dantem a Devil May Cry (takže vlastně s dalším Dantem). Jo, inspiruje se God of War, ale vyčítá někdo Titan Questu, že vykrádá Diablo? God of War prostě definoval jakýsi subžánr stejně jako kdysi Diablo, takže se není co divit, že ho napodobují (krom zmíněných třeba taky Beowulf, Titan Clash, X-men,...).
    • "Ať si autor přečte recenzi na Fallout od Dana Vávry, tak to má vypadat - našel problémy, které mu vadí? Tak je popíše. Vyhýbá se slovům jako "nějaké", "pár" a podobně. "
      A potom tomu dá 9 ;)
      • Zaprvé o číslo snad až tak nejde. A zadruhé přestože popisuje pár chyb, tak to bylo pár chyb ve 30hodinové hře, která ho královsky bavila, takže proč ne?
        • No, těch chyb tam je hodně, technicky taky nevyčnívá. Čím víc Fallout pařím (PC), víc si uvědomuji jeho chyb, u mne za 7.
          Devítka mi sedí například u Uncharted 2. Hrál jsem ho u kamaráda a aniž by přinesl nějaké extra novinky, tak je zpracováním úplně někde jinde a skvěle vybalancovaný. To poslední Fallout není.
    • Naprosto souhlasím. Už mě štvou tyhle absolutně neobjektivní recenze. Nevidím důvod, proč by hra musela být špatná už jenom proto, že se snaží napodobit prvky z GOW či z Shadow of Colosus... *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit