Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysoce očekávaný poslední díl ságy, Zaklínač 3: Divoký hon, dorazí do obchodů příští rok. Vychutnejte si trailer česky: http://www.sledujcesky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-trailer
  • Takze je to tu! Konecne nieco aj pre mna, kedze rpg moc nehravam. *14*
  • tvoja chlpata manka - to je pubertalne. Nie zaklinac, mali by vam v domove dochodcov odpojit internety
  • kazdemu co jeho jest. ja lubim fantasy, scifi, cyberpunk, steampunk,...

    ale nesmut, robia este na jednom AAA titule, a to bude bud rovno datadisk alebo pokracovanie Witchera, alebo ine urcite fantasy RPG
  • hej, to je typicke zmyslanie CD Projektu. ROFL.

    Preto urobili hru podla zaklinaca, ktory je znamy prakticky len vo vychodnej europe, co je najvacsia basta vsetkych piratov.

    Wake up.

    Jak originalne, dokopy je na svete tak 10 cyberpunk hier, luzry co robia 11tu, ved tym uplne preplnia trh!

    Jedine ze by nie
  • kebyze sa da tak hned teraz objednam Collectors edition.

    CD PROJEKT je jediny game developer, ktory ma moju doveru. Vsetci ostatni o nu uz prisli. Treba ich podporit akokolvek sa da. To co oni robia pre hracov v dnesnej dobe je absolutne neuveritelne. Co si male studio dovoli, prinasa tonu obsahu zadarmo, za ktori by si miliardarske vydavatelstva pytali minimalne tolko co za full hru. Rozdavaju "zadarmo" kopie TW1 aj TW2 ak ich mate kupne inde nez na gogu, len pre vase pohodlie.

    Su proste uzasni a takych vyvojarov by si mali hraci hyckat a uctievat ich ako bohov. TW1 2kk+ predanych kopii, TW2 1.7kk, SUPER! Teraz sa im otvara este MAC trh, dufam ze co nevidiet budu mat dokopy 5kk predanych. A za rok aspon 6. Zasluzia si to.

    Ach, jak ich mam rad. Hned by som si cele to studio vzal za zenu, alebo muza, alebo whatever.

    DUFAM ZE MA NESKLAMU! Ak by aj oni sklamali tak sa zakopem dakam do zeme a budem stale dokola hrat 12+ rocne hry
  • omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg, TO BUDE SUPER!
  • vypadlo mi 'a'
  • Cahir
    Chtějí-li intenzivní příběhovou hru alá Zaklínač, měli by se držet otevřenějších koridorů...
  • Jdu do toho jedině pokud tam bude Motoko Kusangi:-)
  • pokud to bude jako witcher ve scifi prostředí s víc postavama, tak budu rád...

    deuse HR jsem si koupil skoro hned po vydání, všichni na to pěli chválu, ale mě to po hodině přestalo bavit...
  • Duna i Hyperion jsou podle mě asi nejlepší sci-fi vůbec, ale řek bych, že je lepší dát vývojářům volnou ruku, než je vázat daným prostředím, hry podle knih/filmů většinou nestojí za moc...witcher2 budiž světlou vyjímkou
  • jindra.veliky
    tak jsem si aktivoval toho zaklinace...jsem si az dneska uvedomil ze mam krabicku *7*
  • taky je možnost že to budou male a uzavrene oblasti
  • http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2?ref=live wasteland 2
  • Pevně doufám, že to s tím Prototype byl jen vtip...
  • no ne, on se deus ex dobre prodaval tak udelame cyberpunk rpg? jak originalni
  • kostej: OK :-D
  • kostejnesmrtelny
    T-Opel: s radostí bych se pustil do diskuze na tohle téma, ale už nám došel thread a taky to je maličko off-topic *4*
  • S tim teda nesouhlasim, prvni Duna od Herberta je skvělá ale už děti Duny jsem nezvládnul ani dočíst. Od Briana jsem četl předehry i tu trilogii ze služebnickýho džihádu a rozhodně se to četlo daleko líp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit