Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Projekt je asi v hodně rané fázi. To uteče ještě hodně vody, než se toho dočkáme. *13*
    • life28
      vo vývoji je rok
    • Veskoslav
      Počítám dva 2-3 roky. Já si rád počkám.
      • Hlavně ať zraje dýl než CoD a méně než Diablo.
  • Já to chci od Warhorse *9* *9* *9*
    • Presne tak,nikdo neumi zachody,tak jako oni...
    • Hairy_Ass
      Nějaký zoofilní erotický sen? *4*
    • A já to chci od Pamely.
      • Ale já tam chci záchody
        • Asharak
          Tak jim napiš, tady máš šanci asi desetkrát nižší než u sportky, že si to přečtou.
  • Uz se tesim.
    Kdy ma byt e3 konference CDP? Nekdy zitra? A kde by se pripadne dal splasit video stream? Pankerske pojeti z minuleho roku se mi fakt mos libilo.
  • Jsem si trochu uslintul. Jsem přesycen fantasy, Zaklínač mě tematicky naprosto minul ( i když to hra jistě je dobrá), ale hra, která by mi dala to, co naposled první Deus ex, hutnou cyberpunkovou atmosféru...to je to, co chci už dlouho!!!
  • misho8723
    A nezabúdať na backup verziu Witcher Enhanced Director's edition
  • pokud jen nebudu stát na místě bušit do nepřátel tak by to mohlo jít, chtěl bych to trošku akčnější
    • Veskoslav
      Proboha jen to ne, žádné přidávání akčnosti na úkor ostatních herních prvků.
      • MrSanta
        Nevím, jestli už to bylo někde vyjádřeno, ale snesl bych kdyby to bylo FPS s využitím nějakých speciálních schopností. Samozřejmě vliv na zranění by měly bodíky našoupnuté třeba do používání pistolí apod. Nebo na druhou stranu bych se nezlobil kdyby člověk chodil se skupinkou a boje hezky na tahy. Rozhodující ale bude atmosféra, zajímavé questy, propracovaný svět, nelineární hratelnost a rozhodování, které bude mít skutečně vliv na průchod hrou. A samozřejmě hudba. Jestli se budu na svět dívat z FPP nebo TPP zas tak důležité není.
        • Myslím že k tomuhle žánru by spíše sedl realtimové souboje s první nebo třetí osoby, ne že by v tahových soubojích nebylo kouzlo, ale cyberpunk má tendenci odehrávat se ve městech a podobných místech, kde by byl pohled z vrchu trochu krkolomný.
        • Veskoslav
          Z RPG udělat FPS s prvky RPG? To raději ne.
          • MrSanta
            Ale právě naopak. RPG s pohledem z první osoby, aby se hezky prozkoumávala zapadlá zákoutí, temné stoky atd. Jenom ten boj by mohl být klidně i akčněji laděný ve stylu Deus Ex. Jedna z možných cest, jak by hra mohla vypadat aniž by mě to odpuzovalo. Nebo skupinka a tahový boj. Možností je vícero, boj a ovládání může být i ve stylu KotORů. Ale jak už píšu výše - samotné řešení boje a pohyb po herním světě není to hlavní.
            • Něco mi říká že to bude v pohledu třetí osoby nebo first person .... sice bych rád viděl taky tahové souboje , ale to už dnes není dost cool aby se najedl mainstream .
            • MrSanta
              Veskoslav: Vše jsou to jenom spekulace a přání. Já bych prostě byl rád za propracované RPG hrané z první osoby. Hezky prolézat temné trosky opuštěného předměstí zamořené mutanty a podobnou havětí vybaven akorát vytuněnou spolehlivou velkorážní pistolí v hodnotě osobního tryskáče (samozřejmě několik druhů střeliva), lehkým bojovým oblekem a očním implantátem na noční vidění Cat's Eye TM *14*.
              Uvidíme co se dozvíme na E3, snad tam aspoň nastíní v jakém to bude stylu.
            • Veskoslav
              Furt mi to nesedí k CD projektu, nemají žádnou zkušenost s FPS žánrem. TPS to by bylo jiné.
  • Geralt z Rivie je podla autora clanku "bezmenny" hrdina? *7*
    • Cahir
      My snad máme kromě Geralta na výběr rytíře, mága či zloděje? Něco mi uniklo?
    • Mea Culpa ..nemenny :D
      • ztraceno v prekladu.. :D
  • life28
    Ja tiež investujem. A vraj k tomu dostanem elektronickú kópiu na GOG. So všetkým bonusovým obsahom. A všetky DLC zadarmo. A snáď to bude mať niekoľko koncov, takže to budem musieť prejsť viackrát. No nekúp to ...dá sa vôbec CDP neveriť?

    inak, video z konferenie: http://www.youtube.com/watch?v=OAATUe9uBI8
  • No já nevím, ale mě například přišel zaklínač celkem pubertální, takže nevím zda-li je to až tak dospělé, jak z toho oni dělají. Pokud se za dospělé pokládá neustálé nadávání a lehké sexuální scény tak to potom ano. Jinak rozhodování v zaklínačovi mi přišlo dosti stejné jako to, které má Me z hlediska nějakých morálních hodnot.
    • Cahir
      Jsou tam určité pubertální fragmenty, zejména v jedničce, ale to v žádném případě nemaže pasáže hluboké a dospělé (a paradoxně to s nimi většinou ani nekoliduje).
      • Nevím asi nemám cit pro dospělé věci, tudíž jsem to nepochopil, nevadí někdy příště :)
    • Milda8
      Ano, možná to tak vypadá, ale jenom když ty to chceš. Stejně jako Janchor nenápadně ve svém mluveném projevu u videorecenzí na něco naráží ( a někdo to nemusí postřehnout, viď JD), tak i v Zaklínačovi je vedle těch "pubertálních" věcí spousta obsahu, který dospělí zkrátka je. Zkrátka musíš číst mezi řádky. Kdyby ti ty všechny dospělí věci strkali pod čumák, už by tak dospělí nebyli, byli by spíš blbý. *3*
      • Pogrom je například věc tak typická pro pubertální mládež...
        • Veskoslav
          Ano, ale to je úzká skupina "mládeže". Toto můžeš udělat s každou skupinou obyvatelstva.
          • No úzká ono to není zas tak jednoznačné, zároveň netvrdím, že jsou všichni jedna homogenní směs. :)
        • No, možná by jsi se divil, ale srandu si můžeš dělat ze všeho, vlastně by šlo o takový černý humor a nebo to tak není, pouč mě. Btw. docela by jsi se divil čím se mladí dokáží bavit a to jim nejsem moc vzdálen :)
          • Já bych mladý jsem a překvapuje mě to taky :D
            • Já nerozumnět?
        • Veskoslav
          Pogrom? byly v původním významu označovány rasové nepokoje zaměřené proti Židům, ke kterým docházelo často s vládní podporou většinou v Rusku a východní Evropě. V přeneseném významu může pojem označovat obecné krvavé masové pronásledování, či vraždění skupiny obyvatel jiného náboženského přesvědčení, či příslušníků jiné etnické skupiny.


          To je fakt přímo pubertální a převážně mládež se tím baví.... *11*
    • Hrál jsem pouze první díl Mass Effectu, ale to rozhodování je tam oproti Zaklínači 2 ehm... dost o ničem. Dost dlouho jsem čučel do monitoru než jsem se rozhodl co udělat z Henseltem nebo s Lethem.
      • Nevím, Henselta jsem hned zabil, resp. nechal zabít a Letha jsem nechal, celkem sympaťák :)
    • Asharak
      Pokud považuješ sem tam nějaké "nadávky" (? ... spíš vulgarismy) jako pubertální záležitost, tak nevím kde to žiješ *1*
      • Označil jsem nadávky za pubertální? Vidím, že se ti povedlo něco o čem ani sám nevím, nadávky za pubertální opravdu nepovažuji, ale občasné bych je nenazval :)
        • Asharak
          Nepřímo ano. Radši si po sobě příště přečti, co píšeš *3* A neber tohle jako urážku, vím že to má dnes každý v oblibě *4*
          btw, říká se tomu "kontext"
          • Nj. měl jsem to trochu jinak formulovat, myšlenka a ruce jsou trochu mimo v tuhle chvílu :D, nu což. :)
      • Veskoslav
        Planeta, kde jsou jednorožci a růžové zámky:-D
        • Doporučil bych ti strčit hlavu do vany plné ledu, možná by jsi poté nebyl tolik ůtočný :P
          • To je naprosto standardní Veskoslav. Jakmile nemáš 100% stejný názor jako on, tak buď útočí nebo zesměšňuje.
            • Trol,Jejdásek a Jindra se zesměšnují sami, není potřeba tomu pomáhat :) Ale když si chceš rýpnout tak proč ne :D
            • Copak troliku?Mazou ti tve prispevky,tak sis zmenil jmeno? *1*
            • Zajimavé, stejná věta by se dala použít i na můj zakládající komentář :) Akorát místo zesměšnění či urážení by bylo nepochopení atp.
            • Veskoslav
              Tak kdyby jsi měl nadhled mohl jsi napsat: A Veskoslav to tak ví, protože tam dělá správce. Ono jde i vtipně reagovat. A zesměšňuji převážně Trola, Jidřiška, Jejdáska a jejich pokoj 109:)
          • Veskoslav
            Ůtočný nejsem a útočný už vůbec ne:) Jestli za útok považuješ to, že si Tě představuji v zemi Jednorožců a růžových zámků:)
    • Veskoslav
      Pubertální? Chápeš význam toho slova?:)
      • A co když ti řeknu, že význam toho slova opravdu nechápu, změní se něco? Nikoliv, tudíž jedinou pravdou zůstává. Pokud člověk nejde s proudem a jde proti němu, stává se ihned nepřítelem státu. Tudíž se nehodlám hádat o významu některých slov, přeci nezáleží co si myslím.
        • Veskoslav
          Ale chápeš, že zrovna zaklínač má s pubertálností společné asi tolik kolik má p*rno společné s Vraždami v Midsameru?
          • Tak to je překvapení, ale já ti tvůj názor neberu a pokud se snažíš můj názor vyvráti, tak ti rovnou řeknu, abys zanechal svých snah a plýtvání energií. Protože já to vidím jinak, než-li ty a přeci není nikdy žádná interpretace špatná nebo snad ano?
            • to charon: zaklinac samozrejme je pubertalni, ale pubertakum to nevysvetlis.

              veskoslav: takze podle tebe pubertalni = nadavani?
            • Veskoslav
              Samozřejmě, že respektování cizích názorů je samozřejmostí, ale vždy se najde někdo, kdo ho napadne, protože "neodpovídá" skutečnosti. Výraz pubertální se používá spíše pro nevyzrálé hry či hry, které se snaží hrát na dospělou strunu přidáváním nadávek. Ale toto není případ Zaklínače:
  • Nééééé, chci Zaklínače 1 na X360.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit