Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • genki.sudo
    Čo to je za blbosť ? Ako na tých pirátov vlastne prišli ?
  • Robotron3
    Vlastně tim říkají, že je pirátství štve, ale nebudou s tim nic dělat na žádné úrovni, protože chtějí mít image hodné firmy, které na hráčům záleží :)
  • Nic
  • kolega má pekný obličej mám ti dohodit svoji segru osvičenče ? *1*
  • ucho
    na konci prvního odstavce jsou ty čárky trochu splašený, jedna chybí a jedna je tam navíc. a klidně mě mínusujte :)
  • Cahir
    *1*
  • Cosi
    Já to taky nechápu, vlastně říkají, že je štve, že lidi kradou jejich výrobek ale aby si nikoho nenaštvali, tak s tím nebudou nic dělat. Jo to dává smysl. Rozhodně si půlka lidí alespoň příště dvakrát rozmyslí než něco stáhne z torentů. Takhle bylo alespoň vidět, že když to jde, dají se lidi dohledat.
  • Robotron3
    Však já nechtěl, aby to vyznělo negativně, mě to ani zdaleka nevadí. Naopak to obdivuju :) Velké firmy jako EA, Sony, Microsoft, vydávají na marketing miliardy, a pak je o to vtipnější pozorovat tyhle chytrý lidičky v malých kancelářích, co často udělají mnohem víc práce za zlomek peněz :)
  • Stahovat hry od CD Projekt je ostuda. Jedná se o jedno z nejvstřícnějších studií.
  • igelitové sáčky přece
  • a komu to vadí, když dělají dobré hry bez DRM he? *15*
  • A co používaj místo něho?
  • Robotron3
    Tos zkopíroval z nějakýho projevu Hitlera a vyměnil židy za piráty ne? *1*
  • Osviceny
    Piráti především nerdi, a proč ? Protože jsou líní, tlustý, uhrovatý, upocený, tupý pra.ata, které žijí na podpoře, všechny jejich prachy jdou do PC /konzole a hlavně na žrádlo, kterého denně spotřebují jako normální člověk za týden !!! Když jim někdo začne kuli pirátství nadávat, tak se rozbrečí, nebo tupě čumí, nebo se začnou smát, protože to je po 10 letech co se s nima někdo baví, nebo začnou mít rádoby chytrý keci o tom, že to dělají všichni, že si hru jenom zkoušejí, že ty kvalitní hry si kupujou, přitom sami ví, že to je snůška keců!!! Nejhorší je, že jako jsou tlustí, tak takový jsou i pokrytci a když někdo jinej pirátí, tak ho odsuzujou, přitom sami dělaji to samí!!!! Nahnat je do pracovních táborů!!! těch 0,0001 % co by to zvládli, tak bych nechal svobodně žít a pustil domů, ze zbytku bych udělal žrádlo pro psi. Chtěl bych vidět co dělali maminky, když si toto přečetli, protože svím nerdům musí i dopisy předčítat !!


    ilustrační obrázek


    http://www.kindofcreepy.com/wp-content/uploads/2011/02/anime_nerd.jpg
  • Robotron3
    Tak hlavně maj těmahle ptákovinama reklamu zadarmo po všech herních webech. Napíší dopis pirátům, kde dělají ty, ty, ty, ty, ty to budeš platiti. Všechny herní weby o tom píšou. Pak si po čase vzpomenou. Ne, on to vlastně nebyl dobrý nápad. Zase o tom všechny weby píšou a samozřejmě se mimoto nebojí zmínit, jak je CD Projekt vstřícná a hodná firma k hráčům, féroví kluci a holky atd. Marketing opravdu umí :)
  • Až začnou Čínani používat toaletní papír pak žádný stomy nebudem moct kácet
  • haha... posilat piratum dopisy :)) mozna by bylo lepsi prestat kacet stromy, delat z nich papir a prestat ho vyuzivat na takovehle debilni dopisy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit