Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    :-D Bože, někteří lidé jsou tak naivní, že to až bolí.
  • stačí mít vytuněný win a přijdou tak na velké kulové *6*
  • To mne začal opravovat ten pravej :D
  • Shaker
    to je normlani real life Millhouse :D
  • Monitorováním torrentů získali IP adresy stahujících, pak se obrátili na poskytovatele těchto IP a ten jim dal jména. Nic složitého.
  • a míchej se sám doma...
  • občas, když člověk ty čárky, co chyběj, správně doplní, dojde mu, že jeho text není úplně stylisticky dobrej (třeba jako tahle moje věta :o)
  • Veskoslav
    Nebo každý není škatulkující idiott....
  • tak to jsem asi nejhezčí pirát na světě juchůů *5*
  • Na těch mích větách a mínuskách se krásně pozná kdo je potrefený, protože ten se ozve vždy :D
  • Veskoslav
    Proč nám sám sebe popisuješ? Musíš vypadat otřesně.
  • Fallon
    Už len za toto majú u mňa chlapci z CDprojektu bod. Iné firmy horkoťažko priznajú ,že 1+1 sa nerovná 3 a oni tu(síce s krížkom po funuse) na plnú hubu uznajú ,že to nebol práve najlepší nápad.
  • Hele je to tak. I ten člověk co má menší příjem tak si počká na slevu. Socka to ukradne prostě vždycky. Samozřejmě to je socka ve smyslu českejch čmoudů. Tahám na sobě tunu falešnýho zlata - v hlavě mám prázdno, v peněžence taky a vše co lze jednoduše ukradnu.
  • smejki
    ne, že bych s ním souhlasil, ale

    "ztahujou v největší míře socky"
    vs.
    "další blázen, co si myslí, že stahují jenom "socky" "

    Doufám, že to vidíš a nemusím ti nic vysvětlovat.
  • MrSanta
    I felt a great disturbance in the head, as if millions of brain cells suddenly cried out in terror and were suddenly silenced *1*.
  • Veskoslav
    No jo, další blázen, co si myslí, že stahují jenom "socky". Ale jak se zdá, tak ty budeš spíše socka, do nedostudovala základku, když "z"tahuješ místo stahuješ;)
  • Veskoslav
    Naprosto nechápu, proč sem postuješ svůj ksicht. A myslel jsem, že Jejdásek stačí. Musím se mu omluvit, protoře debila jako ty, to člověk nikde snad ani nepotká.
  • Robotron3
    Kéž by to tak bylo. Často mi přijde, že si spíš hry kupují lidé, kteří počítají každou korunu, a ti, co mají peněz dost, si stahují...
  • Ty jsi ale nejakej chytrej,neposral jses ?
  • Asi jim došlo, že ztahujou v největší míře socky a z těch stejně nikdy nic nevypadne :D Ty budou krást stejně vše a vždy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit