Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaelfoucault

    NE, fakt nechodilo. Nejde snad o to, jestli hra padala do systému nebo se sekala. Na každém kroku byly přítomny naprosto tragické glitche. Teleportující se auta, vybuchující auta, levitující zbraně, levitující nepřátelé, propadávání texturami, auta co jezdily po neviditelných kolejnicích atd. atd.

  • michaelfoucault

    A FSR 3 nic?

  • Inquisitor

    Tohle nebylo několik let, ale pár hodin před vydáním.

  • Derp_1337

    Hele, ty se tváříš jako kdyby ty nesplněné sliby byly něco vyjímečného. Ale je to úplně běžné, že několik let před vydáním PR marketingový manažer něco slibuje, ale pak o pár let ta hra vyjde v jiném stavu. Akurát u těch jiných her se to většinou moc neřeší. 

    Ale u CDP se objevilo moře "haterů", co si chtěli nutně kopnout a tak to rozmázli do velkých proporcí.


    Prostě si ti lidé stěžují na něco úplně běžného u vývoje software. Vývojář tam něco mít, ale implementace by jim zabrala hodně času, a tak se to vypustí.

  • Možná i nižší, protože ta hra je pořád rozflákaná i třech a půl letech od vydání.

  • Veskoslav

    Hrál jsem spousty her v týden či dokonce den vydání. Takové GTA IV nehratelné, Diablo II pořád padalo, GTA V mě nepustil Rockstar Club více jak týden do hry, Draken jsem čekal dva měsíce na patch, první Zaklínač mi pořád padal po souboji s "kudlankou", Stalker mi pořád propadával u prvního vojenského checkpointu texturou.

    CP2077 jsem dojel v týden vydání, hrál od první hodiny vydání. Zvláštní je, že jsem na většinu glitchů, bugů atd. prakticky nenarazil. Ano, dvě mise jsem musel restartovat, protože tam byl masivní bug. Dvakrát mi hra spadla u pěstních soubojů, několikrát jsem propadl texturou. 

    Ale rozhodně to nebylo něco, co by bylo v takovém stavu, jak to někteří popisují. Největší chybou CP2077 bylo to, že to vyšlo na zastaralé křápy. Tam to nikdy nemělo jít a PS4 generace měla být odříznuta. A u mě pomohlo i to, že jsem prostě většinu informací o vývoji atd. ignoroval, takže jsem ani moc nevěděl, co tam všechno bude. A ano, po dohrání posledního DLC pořád preferuji Zaklínače před CP2077. Ale pořád perfektní hra, kterou si za pár let dám znovu.

  • twicer

    Jsem rád že se našel aspoň jeden člověk, co to reálně hrál kolem vydání na PC a ví, že to bylo v klidu hratelné.

    Takové ty tituly nejzabugovanější hry při vydání, jsou poměrně úsměvné stím co jsem zažil u jiných her v minulosti.

  • frank.horigan

    Nesmysl, na většině PC to chodilo vcelku normálně i ve verzi 1.02, jediný opravdový problém byly Playstationy.

    V recenzi bylo zdůrazněno, že hra projde záplatami - každý kdo je na to citlivý dopředu věděl, že si to má koupit později.

    Vy byste chtěli recenzovat čistě technický stav, recenzuje se ale obsah a hra jako taková - k technickému stavu se pouze přihlíží. A pokud recenzent nemá výraznější problém na dejme tomu dvou sestavách, tak jaké body má shazovat?

     

  • frank.horigan

    Stalin povídal něco o tom, že tam chyběl obsah. Mě tam tedy nechybělo nic, ale možná borci slibovali to funkční metro už v 1.00,,  pak ho dodělali ve verzi 2.00

  • Sylar

    Hovoríš jak keby ten PR marketingový manažér pracoval pre inú firmu. Vo výsledku si to musí ustrážiť CDPR.

    Keby ten hype a klamstva prišli od vydavateľa (co v tomto prípade je pokiaľ viem tiež CDP) tak to je iná vec.

    Ale inak súhlasím, hra sa hodnotí aká je ale minimálne do určitej miery by sa tam tie nedodržané sľuby zohľadniť mali. 


  • To je pravda… zachovali se tenkrát před Vánoci vskutku férově.. 😂

  • Derp_1337

    Hele, lhaní je špatné.

    Ale názor, že by recenze měla mít mnohem horší hodnocení, protože nějaký PR marketingový manažer lhal (slíbil něco, co vývojáři neudělali), je dost přehnaný.

    Hra se hodnotí taková jaká je. Jestli tě to baví, tak proč by jsi měl plakat nad tím, že tam není metro???

  • Derp_1337

    Hele, nevím, co ti vadí. Objektivní hodnocení, s kterým bude úplně každý souhlasit, prostě v realitě neexistuje. Každý člověk má trochu jiný názor na věc.

    Tak nevím, proč by ses měl dohadovat, že podle tebe by ta recenze měla mít lepší/horší hodnocení o pár bodů.

    Je úplně v pořádku, když někdo napíše, že on sám by tomu dál horší hodnocení kvůli bugům. Ale je absolutně stupidní si stěžovat, že recenze by měla mít jiné hodnocení, protože tvůj názor s tím nesouhlasí.

  • Ne... Hello Games nemá rozhodně takovou reputaci jako Redka

  • Smegma

    NMS není "takový produkt"?

    Jak se to pozná?

  • Souhlas... Ono vůbec neexistuje nějaký objektivní způsob jak psát recenze tak aby jsi uspokojil všechny. A vzhledem k tomu, že se to Šárce líbilo tak tomu prostě dala devítku. 

    Jestli chce někdo zmenšit risk, že nevýhodě koupí, tak věřít informacím jen od jenoho člověka není moc dobré, pokud tomu člověku sakra nevěříš....

  • Stejné jako kolega nad tebou... 😉

  • Nauč se číst soudruhu Staline... "u takových to produktů" => Neznamená to každý 😉 Je to asi na recenzentovi jak to vyhodnotí komu věřít a komu ne, že na hře bude pracovat i po vydání... Cd Projekt je ale historicky férová firma...

  • hulibalda

    Jo, to mi povídej...

  • CHROCHT

    Ano, tak to má být! Nechme je lhát, dělají to všichni, takže z toho uděláme normu, protože o co vlastně jde? Jen jim dáváme své peníze (protože někteří věříme recenzím, ale jak tu někteří dole píšou, tak recenze vlastně v době vydání není vůbec směrodatná i když nás to tou dobou vlastně stojí nejvíc peněz - holt nadčasovost má svoji cenu, že Šárko), takže se budeme takhle sami odrbávat 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit