Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám hru na pc, hraju na maximální detaily a nestačím zírat , jak je hra krásná, neuvěřitelně propracovaná po grafické stránce ...takže maximální spokojenost.
  • To je zase v diskuzich nablito....
  • Veskoslav proč se furt chováš jak křupan s namrzlým mozkem? Já znám asi tak 20 lidí s herníma PC a polovina z nich je high end a i kdyby to celosvětově bylo třeba 10 procent, tak jsou to pořád miliony lidí. Nehledě na to, že jde především o to, mít možnost volby, ty se chováš jak nějaký zabedněnec "já to nemám, tak to nemůžou mít ani ostatní", kdy už se konečně vzpamatuješ? Jde o MOŽNOST VOLBY, nemusíš mít hajend grafiku, spousta lidí by se mohla rozhodnout sama, jestli místo vyhlazování třeba zapne ty suprové efekty ohně nebo počasí co byly z traileru 2013 (lol). Neznamená, že musíš mít každý efekt nadoraz a TitanaX. Mně třeba hra běhá dobře i s pitomou 960, ale uvítal bych třeba lepší teselaci nebo efekty a naopak bych oželel jiné věci.

    Takto v takovém stavu jak ta hra je nemůžu dělat nic, na medium to vypadá jak na ultra a hotovo. Strašně nedodělané, nadrbané a omezené. Připadáš si jak někde na konzoli, kde si nejde nic nastavit a lidi hledají způsoby jak grafiku změnit a čekají na mody.

    Mně osobě je to už jedno, s nastavením jsem si pohrál a hru hraju tak jak je, ale jde tady o princip. Tohle prostě nechci u her podstupovat, chci novou hru zapnout a hrát a chci ji takovou, jakou mi ji celou dobu prezentují. Říkám rovnou, za takový podraz, kdybych Z3 neměl zdarma ke grafice, nekoupil bych to ani náhodou.
    • Bodejť by ti nestačila, když hraješ na monitoru 4:3 s kdoví jakým rozlišením. Nejvíc tu nadáváš a přitom ani nemáš pořádný stoj na kterém by jsi mohl jak říkáš "pořádně" všechno využít.

      Ta hra není na zakázku a musí mít nějáké limity. Proč by pracovali na efektech pro okrajové publikum, když se můžou věnovat optimalizaci pro největší skupinu fanoušků?
    • Veskoslav
      Přečti si článek, možná nebudeš pořád za vola, co neumí reagovat na daný příspěvěk.
    • Proč jsi se za celou dobu, kterou zde trávíš, nedokázal naučit používat tlačítko "reagovat"?
  • Já myslím, že ať už by to dopadlo jakkoliv tak to bude pořád důvod k radosti oproti trapnému Inquisitionu *5*
  • az bude zdejsi komunita PC MASTER RACE priste zase nadavat do konzoli, ze brzdi herni prumysl, blablabla, 4K, obvykle tresky plesky, 60 FPS, ... zastavte se, nadechnete se a pak si 3x prectete tenhle clanek
    • Asharak
      Taky nechápu kdo z tohohle konzole obviňuje. Je přece jasné že brzdí technickou stránku her a né celkový herní průmysl *10*
  • walltar
    Myslím, že to je celkem jasné... Počkám si na videa/obrázky/recenze po vydání a potom se rozhodnu jestli se mě hra líbí nebo ne. Tohle naříkání je k ničemu...
    • Mám PC verzi, jsem náročný uživatel (a ve svém věku si to mohu dovolit - první hru na PC jsem začal hrát na Didaktik M) a přesto zde tvrdím, že na PC na ultra detaily vypadá hra fenomenálně a momentálně není moc her, které by s ní mohly soupeřit (spíš asi žádná). Troufám si dokonce tvrdit, že hra vypadá mnohem, MNOHEM lépe, než na 99% všech prezentovaných ukázkách a videích. Zajdu dokonce tak daleko, že po vzoru starého časopisu LEVEL udělím za sebe této hře ZLATOU HVĚZDU, jinými slovy, doporučím tuto hru každému milovníku RPG her s přesvědčením, že se mu prostě bude líbit, a to jak po obsahové, tak po VIZUÁLNÍ stránce.
  • no nic, včera jsem koupill druhou 290x abych si hru moch zahrat na high-ultra v 60fps, Grafika neodpovídá náročnosti.
  • Lukass
    Doporucuju!!! Hra je krasne ostra a vypada mnohem lip.
    https://sfx.thelazy.net/games/preset/3691/
  • Veny auto si taky nekupuješ kvůli kvalitě autorádia, ale bavit se o tom můžeš nebo ne? Tady jde o principy, zarážející je kolik lidí to tu nechápe a Veskoslav by už mohl přestat trapně psát to stejné pořád dokola a obhajovat zpackanou práci CDP, který nebyl schopný nechat pěknou grafiku pro lidi, kteří na to mají. Podle sebe soudím tebe? Že někomu stačí tohle neznamená, že další nejsou zklamaní a nechtěli by lepší. A taky že jich je vzhledem k tomu co se na celém internetu děje a CDP to právem schytává kde může. Já myslím, že dát tam pořádnou grafiku ničemu neuškodí, však nižší se dá nastavit vždy. CDP beztak nezvládl optimalizaci. (pro Bleskaře, áno stejná IP z Francie, kolega planetoida zdraví).
    • Kr.Pa
      Ty nejseš chobot, ty seš vocas ...
    • Veskoslav
      Jo kolik je majitelů 980/970 a Titanu X? 5%? A pokud máš pořádnou grafiku a svět ti nefunguje a hra padá, tak k čemu ti tak grafika bude? To mi osvětli.

      No protože máš zabanované české IP, tak jedeš přes francouzskou.
      • A kuwa, vypadá to, že patřím k "pětiprocentním" *1* Já už mám nainstalováno (leč zatím nespuštěno), prvně chci dohrát wolfenstein the old blood a pak se pustím do zaklínače. Třeba za tu dobu ještě nějaký vylepšení a optimalizace přibudou...
  • Magister_Peditum
    Jo, pokud někdo viděl video na e3 a pak 2 roky neviděl a nečetl o hře ani ň, tak se může cítit překvapený. To tady ale nikdo z kritiků zjevně není. *15*
    • Femto
      ještě v březnu tvrdili, že se nebojí srovnání se staršími trailery. *3*
      • Magister_Peditum
        A kromě toho prvního srovnání se staršími trailery taky ujde.
        • Femto
          opravdu? Proti loňské E3 je to jiná hra. Tohle prostě je neobhajitelné... CD Project se do toho krásně zamotal a jeho fanboys taky. Jo jinak hra mě baví, sice to není nejlepší hra historie, jak hypovaní fanboys tvrdili, ale je dobrá.
          • Veskoslav
            https://www.youtube.com/watch?v=sufwxU_Uaz4

            Jaký je tam rozdíl?
            • Rozdíl tam je v tom, že některé efekty byly odstraněny ze základu hry - jako třeba ty rozhýbané vlasy a srst, ale když máš originál hru a kartu od Nvidie, tak díky ovladačům je to tam zpátky :-) Takže možná tady se rodí ty hejty...... *14*
          • Magister_Peditum
            Ona je to jiná hra? V čem? *15*
            • Femto
              to byla urážka? Tak se podívej na Guru3D, je tam rozbor mezi lońským E3 a letošní verzí. Stačí se podívat na textury hradu. Takže ne to nebyla urážka, ale jen konstatovaní faktů...
            • Magister_Peditum
              Milej zlatej, urážkama z toho pravdu neuděláš...snaž se víc. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší