Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    „Kdyby nebyla konzolí, nebyl by ani Zaklínač 3.“

    Let chaos begin
    *1* ( přesto to nikomu hubu nezavře a bude vinit konzole i z globálního oteplování a jiných konspieračních teorií... konzole můžou totiž za hodně věcí... First world problems *7* ).
    • Asharak
      Přišel si pozdě, smůla.
      • Jack1947
        To mne netrápí...

        Stejně nic zajímavého by nikdo nikdy už nevyplodil takže nůda, viz tyhle zaplácané 3-7 (!!) stránek. Uh, oh.

        Pokud ale někdo se chytí... za nos aby skutečně reagoval dále jeho boj.
      • Lukass
        Nech ho byt chudaka, von ceka na warez verzi :-DDD
        • Jack1947
          Zase vedle, lukassi...

          Tu už mám týden tu z Preorderu. Ty jsi zato nezaplatil ale koupil bys tak zase se ptám proč by ti mělo něco vadit. Známe to lidi tlachají hodně keců ale vždyt to koupí zase další rok stejně jako BF/COD koloběh. Ted by se k tomu přidal i zaklínač... nothing else matters. *3*

          Aspon si dej nějakou ikonku, takhle vypadáš stále anonymně. *4*
  • Lukyz
    Každý na to má vlastní názor, ale pro mě je to zatím RPG #1 a velkou měrou hlavně díky vedlejším úkolům, který jsou opravdu zábavný a ačkoli je to vše v klasickém mustru najdi, prozkoumej, zabij, přines tak všechny mají na pozadí nějaký příběh, postavy a proto na mě působí tak věrně.
    Navíc jsem hrozně zvědavej s čím přijde komunita až CDPR vypustí nástroje *14*
    • Lukass
      Tak hra je to vyborna, o tom zadna. V tom odvedli CD Projekt skvelou praci a i pro me to asi bude nejlepsi RPG.
      Co me nejvic vadi je splasene pohyb Geralta, a FOV pri jizde na koni nebo v baracich, to nechapu.
      Proc se vubec nedela na konzole poradny FOV?
      Inventar a vsechno okolo me prijde v pohode, HUD sem si poladil stahl nejaky prvni mody a mam z toho uz celekem radost.
      Ale to nic nemeni na tom ze muj pohled jako PC hrace se na CD Projekt dost zmenil.

      Jo a jeste me stvou NPC, delaji furt to stejny dokola, jedu po paty vesnici a NPC se chovaji a delaji furt to stejny, v tomhle me Zaklinac zklamal.
  • Optimalizace lidem z CD Projektu asi moc nerika, priste by ji mohli venovat alespon 10 minut casu. Hra ktera se na minimalni detaily hybe mnohem hure nez cokoliv co jsem doposud hral na vysoke detaily a tim padem vypada jako 10 let stara hra je proste ostuda vyvojaru . Ocividne uspechany release.
    • Měli to vydat na PC klidne az za mesic a poradne to mezitim doladit.
  • https://youtu.be/fC6KibmknZU ako nic zlom ale bez pc by nebol ziaden witcher 1 ani 2 ... dobre vediet ako sam spravaju k pc komunite...mozem si odpisat cdpr zo zoznamu doverihodnych vyvojarov. Nech vavra a ani star citizen nesklame...Aj tak je witcher 10/10 hra , to nevravim ,ze nie je (and i love it ),ale ta neuprimnost a zavazdanie vedia nastvat *9*
    • Jak to uz teda nemas
    • Aj tak to stiahnes z netu
      • hej predobjednavka 26.1 2015 a to som zvazoval este zberatelsku...po fiaskoms s xbox, aka podpisali sme snimi zmluvu tak im dame vacsi obsah, ved natie sluby co sme dali pc komunite ,ze budu separatne porty a ziadne zvyhodnovanie konzoloviek mozme sr*t. Tlieskam inteligent, predpokladam , ze ty uz si stahoval jak o zivot na ten svoj topinkovac. Navyse je dost velka skupina ,co si hlavne kvoli witcherovi upgradovali grafarnu a su pravom nahnevani. Neviem ako by si sa citil ,kebyze si zakupis ferrari a daju ti skodovku. *16*
        • Dal si za to o 20 eur menej ako ja na ps4 a robis z toho vedu ja nestahujem nemam na to cas ani naladu .Tak sa z toho uz neposer a hraj co si si kupil a nenariekaj tu ako soplave decko aj tak ti to mat zaplatila
          • aha , takze kritika je nariekanie , to ta mamicka zle ucila, nabuduce ked budes prosit o vreckove ty soplavy zasran nechaj si vysvetlit co znamena pojem spokojnost a nazor zakaznika.Ale chapem , nemas cas , kyblik a lopatka cakaju na ihrisku tak sup sup a nech si do vecera doma *3*
            • ty si uzatvor hlavne svoju papulku , lebo tie fekalie co z nej vypustas by alarmovali celostatnych hygienikov. davam ti 4/5 varlat , would talk again *14*
            • Tvoje ubohe snahy o zosmiesnenie ma neak minaju tak tahni na assbuk a so svojimi teplymi kamaratmi si piste aki ste nasrati na cely svet koli grafike vo w3 a neotravuj tym by som uzavrel debatu s clovekom co mu este ani nezostupili varlata
        • Tos asi myslel to "fiasko" jak zas hráči zbytečně brečeli, že nedostanou nějaký kartičky nebo nějakou podobnou nepodstatnou blbost i když nebudou ochuzeni o herní obsah...tohlecto je vážně konec světa...
          • na karticky im kaslem, tu ide o princip .Ked raz poviem,ze to bude rovnake a po prvej vlne predobjednavok oznamie ze xbox verzia dostane viac tak je to vcelku kadenie na hlavu ako aj vyrok z 2014 ze pc verzia nebude dowgradnuta a nakoniec , chcu aby vsetky verzie vyzerali rovnako. right..in the.. master pc race nuts...
  • wenceslaus
    Hlavu do písku?! Skutečně? A co ten, který přizná, že se z videa všechno do hry nedostalo ale to vlastně nevadí a o downgrade nejde?

    Chci tím říct, že vina je na obou stranách. Těžko to svalovat na nespokojené zákazníky s tím, že si dovolí nerozumnět vývoji a nesledují dostatečně kampaň, popřípadě naivně věří starším informacím od vývojářů.

    Měli s tímhle vysvětlením přijít dřív, to by bylo fér. Ne se vymlouvat na kompresi videa na youtube a mlžit.
    • Asharak
      To tvrzení "tohle je jen na high/z konzole, počkejte si na ultra/pc verzi" je od CDP nebo komunity?
  • Nečudujem sa CDP že ich to naštvalo. Akože Witcher 3 hrám od vydania na PC a je to naozaj super hra. Kvalitné rpg a fakt tá vlna hejtu je smutná. Hra je dobre optimalizovaná a graficky vyzerá tiež super. Počas hrania mi padla 2 krát zatiaľ ale nejdem hneď hejtovať celý svet aj to sa stáva. To Skyrim padal po vidaní dosť často :D Predpokladám že hejteri musia mať zapauzovanú hru a hladať podľa videa rozdiely :D Taká mini úchylka :D
    • wenceslaus
      Kdyby ti padala dvakrát do hodiny, asi by si to už jako hate neoznačoval.

      Skyrim měl po vydání větší problémy, to souhlasím ale snad se to nestalo normou...

      Hru si furt užívám a koupě rozhodně nelituju, ale trochu mě vytáčí ten přístup, že veškerá kritika je hate a uchylka...
      • Asharak
        Záleží kde kritizuješ.
  • Ja na to uz upozornuji roky, ze pc herni platforma muze mit silny hw (i kdyz i to se tyka jen pomerne male skupiny jedincu), ale je slaba ekonomicky. Konzole proto vladnou hernimu prumyslu vysokonakladovych her. Kdybyb se na pc nepiratilo a hry kupovaly za poradnou cenu, mohlo by to byt jinak. Je to na samotnych pc hracich, nikom jinem.
    • Keby sa dalo jednoducho pirátiť na konzolách, nevrav, že by si to nerobil..
      • Mam pc i android, nekradu nikde. Ani na platformach kde je to snadne. Nekradu ani filmy a hudbu.
      • Kdyby, kdyby, kdyby...
        • Kdyby pes nesral tak by ho urvalo
  • Nesplnuji ani minimalni pozdavky co se tyka procesoru a skoro ani grafiky. Luxusne muzu hrat na medium plynule !! Bravo. A fps hunteri? are u serious???? vam ej vlastne jendo jesi ej hra dobra myslim ze onanujete nad zapauzovanou hrou a hledate kde mate neco rozmazany ze :)) uz se proberte...nechtese se vyfotit s tema vasema drahejam komponentama treba
  • Aj tak to vsetci stiahnete z netu tak co sa rozdtapujete
    • Veskoslav
      Nesuď podle sebe....Pokud někdo není ochoten utratit ani 35 euro za takovou hru, tak nebude ochoten nikdy.
      • Ochota je asi tak na strane 3 percent
        • Asharak
          No, hroší než číst tuhle diskusi je stejně číst facebook komentáře typu "hlavně že si to beztak stáhli z netu". *1* Resp. i ten tvůj *7* Vůbec to neřeší problém.
          • A co chces riesit proste to tak je a nik to nezmeni leda ze by hry na pc predavali za 10euro
  • Podle mě je zoufalost řešit takovéhle rozdíly v grafice. Je to dobře optimalizované? Je. Na plné detaily to vypadá výborně? Vypadá.
    Možná kdyby to byla hra vy stylu CoD - tedy hra, kde na efektu záleží. Takhle to řešit u jinak zcela výborné openworld RPG je podle mě blbost...
    • wenceslaus
      Je? Nevím, lidé s GTX 970 si stěžují, že můžou hrát jen na medium detaily. Já s GTX 770 hraju skoro na max... ale hra náhodně zamrzá asi všem.
      • jakubc
        Jednou za 13 hodin, kdy hodně měním grafická nastavení, mi zamrzla, jinak nic. Takže všem rozhodně ne.
        • wenceslaus
          Máš pravdu, to jsem samozřejmě přehnal. Ale osobně to slyším dicela běžně a samotnému mi hra běžně zamrzala (a pořád ještě zamrzá cca za hodinu hraní).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit