Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic moc vysvetleni, navic az v okamziku, kdy lidi zacali nadavat a jeste se tvari ukrivdene...ale nakonec dodavaji, ze delaji zmeny, ktere umozni na PC hru vytunit a unlocknout dalsi nastaveni. Takze vlastne popiraji to, cim argumentuji.
  • Veskoslav
    Trailery byly na normal a na nejlehčí obtížnost, to říkali od začátku prezentace. A co na tom není v pořádku proboha? Věděl jsi jak bude vypadat finální produkt před vydáním? Věděl....Vycházet u vývoje hry z dva roky starého videa, to opravdu může jenom blázen.

    A v jakémkoliv jiném odvětví? Proboha podívej se například na mobilní telefony. Když unikne snímek čtvrt roku předem, kolikrát se změnil finální produkt? 80% případů? Nebo se podívej na vývoj Lexusu a jejich sportovního auta. Ukázali produkt na Ženevě, ale za 2 roky vývoje se kompletně změnila maska a boční profil. Taky podvod?
  • XorxoxTalarius
    Jak pisu nize, jde o to jak to vysvetlis zakaznikovy, jestli budes mluvit PR kecy a nebo mu reknes pravdu. Pokud reknes pravdu, tak ti budu tleskat, pokud reknes PR kecy, tak ne diky. Jelikoz fimry ktere nejsou transparentni ke svym klientum, vetsinou za peknym pozlatkem skryvaji hnilobu.
  • nie, ty by si zgegol vsak
    ho ho ho, za pc sa ti filozofuje ale realita je ina
  • jakubc
    Četl jsi to vůbec? Ano, bylo to v té době hratelné, ale jen v rámci té dané scény - při přechodu do open-worldu to prostě nefungovalo.
  • Veskoslav
    No nenašel jsem místo, kam bych se nedostal. Rozhodně je více otevřenější než Skyrim.
  • Veskoslav
    Jít mohli, v tom nevidím problém. Problém vidím v tom, jestli ti to 10 minut jelo a pak ti hra sletěla dolů atd. Viděli jsme kolik lokací? 5? To navštívím během 10 minut. Ono jedny mohly jet, druhé ne.
  • Tak zcela otevrene to prostredi neni. Je to spise soubor vice sekci.
  • Vogon
    Ty píšeš jakoby tato praktika byla úplně v pořádku. Navíc tvoje logika typu "ostatní kradou, tak já můžu krást taky" mě rozesmála. Kdyby takovéhle svinstvo dělaly společnosti v jakémkoli jiném odvětví, tak by z toho měli solidní problémy, ale u videoher za to jsou ještě chváleni. Navíc nezapomínejme, že CDProjekt ještě před vydáním tvrdil, že ty trailery měly špatnou grafiku naschvál, aby hráči byli překvapeni.
  • Veskoslav
    Tak to osvětli. Který trailer z roku 2015 byl lživý? Jediný trailer z kterého všichni vychází je 2 roky starý. Opravdu si myslíš, že za tu dobu se nic nestalo a prostě si řekli, uděláme jiný build, protože rádi lžeme? No Zaklínač 1 dostal patch ještě 5 let po vydání a dostal i příběhové "DLC" s herní dobou přes 15 hodin. Zadarmo. A nikdo to neřešil. 2. díl dostal patch 4 roky po vydání. Watch Dogs dostal 3 měsíce po vydání a tím to haslo. Doteď jsem to nedojel a to mám skoro půl roku doma. Tam je rozdíl. K přístupu. Nebo mi chceš říct, že CD PRojekt vydával v roce 2015 lživá videa jako v případě WD od Ubisoftu nebo ukazoval hru tak, jak vypadá teď? Odpověď známe opět oba dva.
  • XorxoxTalarius
    Spatne je to v tom momente kdy pro penize udelas cokoliv. Pokud pro penize obetujes vlastni jmeno a cest.
    Formulace ktera je nam prezentovana jasne skyta fales za ucelem co nejvetsiho zisku, to je spatne.
    Chapes ci ne?
  • v 2013 tvrdili, ze ingame videa isli na gtx780
    takze toto vyhlasenie teraz je bullsheet
  • Ale toto je zasluha marketingu. Temer u kazde hry dlouho predem masiruje upravenymi screenshoty, videami s nastavenimi na max, demonstracemi nevim jakych vychytavek ktere se nakonec do hry ani nedostanou, cg filmy a nebo vyrenderovanymi cut scenami atd. Skutecnost je pak temer vzdy trochu jinde. Nenechte se masirovat marketingem a nebudete zklamani. *3*
  • Zaklinac je skvělá hra, včetně výborně optimalizované grafiky a zcela otevřeného a presvedciveho prostředí.
  • Kozy
    Nemyslim si, to jak vypadá finální produkt se vědělo nějakou dobu před vydáním.
  • XorxoxTalarius
    Takze by jsi si ho koupil ... a tim mu poskytl prostredky na dalsi valku
    No pak se nesmime divit ze je svet tam kde je *5*
  • Vogon
    Tady nejde o grafiku, ale o lživou reklamu.
  • Veskoslav
    Já jsem sice ignoroval videa před vydáním kvůli toho, že jsem si to chtěl užít. Ale videí, jak hra vypadá byla tuna. Navíc viděl jsi někdy jak vypadal Doom 3 v připravné fázi? Na tu dobu by to rozjeli snad počítače v NASA. Nebo viděl jsi jak vypadal poslední CoD skoro rok před vydáním a finální produkt? Já si naopak myslím, že kdo se nějak zabírá vývojem her, tak ví, jak to chodí. A podívej se na přístup k Watch Dogs. Dva dny před vydáním uvolnil Ubisoft video, které se blížilo realitě asi tolik, kolik se člověk blíží k osídlení Marsu. Udělal to samé CD Projekt? Myslím, že odpověď znáš.
  • Lukyz
    Downgrade oproti trailerům z 2013 tam opravdu je, ale chápu vysvětlení, že prostě museli optimalizovat . Rozdíl oproti WatchDogs je ten, že trailery s uber grafikou vypouštěli ještě den před vydáním, zatímco CDPR vydávali trailery, který snižovali grafiku až se dostali na výsledný stav kde zůstali a to včetně videí z finální verze pro youtubery, který vyšli týden před vydáním. Lidi prostě dopředu věděli do čeho jdou + největší výhoda oproti WD je, že hra jako taková je skvělá a zábavná!
    Navíc o ni budou pečovat a vylepšovat ještě dlouhý měsíce, zatímco UBI vydali 3 patche a pak akorát tak DLC.A netěším se na ten shitstorm pod recenzí až na games vyjde *1*
  • ano, objevy a vynálezy nesouvisí s politikou. Ale pochybuju že ta banda primitivních ručníkářů dokáže něco jiného vraždit, loupit, znásilňovat. Nakonec se požerou mezi sebou vzájemně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit