Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to uchvatna podivana, zasek jsem se uz v tutorialu na tom hrade, jen koukam do udoli, na mraky, stromy, hejna ptaku, vsecko jer strasne krasny a uveritelny, fakof nakej downgrade!
  • Dlabu na to jestli došlo kvůli konzolím k downgradu nebo ne. Vypadá to slušně, Je to nejlepší RPG za posledních minimálně 10 let. Sakra lepší než DA:I. Tak držte papule a hrajte. *14*
  • Že jo? Jak si to mohou ti zm*di dovolit chtít dostat svoje investovaný prachy zpět + vydělat něco navíc?
  • Tak ona ta krabička je hezká žejo. Ale mechaniku taky nemám - ještě že se to soslo komplet po zadání čísla do gogu.
  • Je fakt, ze som cakal na PS4 namakanejsiu grafiku, ich odpoved by som bral tak pred 5 rokmi, ale nie dnes. Hratelnost a svet je super, ale tie textury na PS4 to je fakt sklamanie. Last of us vyzera lepsie ako toto. *9*
  • V tomto případě stojím na straně CD Projekt RED. Ale chápu že lidé jsou nabroušený z vyjebávky kterou nám tady předváděl ubisoft a Watchdogs . prostě to že se provalilo že vývojáři uzamkli grafiku pro pc ačkoliv ji měli hotovu jen proto že výrobci konzolí lobovali aby konzole nevypadala jako podřadná platforma ... bude mít ještě dlouho dohlas ... a je to dobře ... i když to teď schytal možná "nevinný" je dobré že lidé dávají najevo že takové chování nebudou tolerovat. To že jsou konzole pomalejší a tím brzdí vývoj her rozhodně téhle situaci také nepomáhá. (mě to až tak nevadí alespoň si to lidi zahrajou i na starších pc)
  • snorgrind
    No ja si myslim ze pc trh je mnohem vetsi, ale zaroven je mnohem vic rozstristenej. Mame mnohem vic her a zanru vcetne zpetne kompatibility a tim padem muzem hrat i stary hry. K tomu mame MMO zanr ve kterym lidi vetsinou hrajou jen to svoje MMO a ostatni hry moc neresi, takze na klasicky AAA hry zbyde proste malo lidi. Konzole maji mnohem min her takze na kazdou hru maji vici lidi co si ji koupi.

    A muzete me vysvetlit proc se porad srovnavaji prodeje na konzole vs pc kdyz konzole neni platforma. Nemela by se vzdy brat kazda zvlast protoze na kazdou se musi delat zvlast verze. tzn. ps4 vs pc, xone vs pc atd.
  • To je sakra dlouhá odpověď "Jo prošla, ale prachy jsou prachy"...
  • To je prostě blbost ... konzole jsou větší trh = více odběratelů třeba v US konzole drtivě vyhrávají nad pc ... konzole je snadnější správně koupit a zprovoznit na nich hry .. uvědomujete si kolik peněz sony a microsoft narvali do toho aby se konzole prodávali za posledních pár let ...Ve většině multiplatformovích hrách je prostě cítit že tvůrci berou PC jako druhořadou platformu. neboli hrajete hru pro konzole ale na pc... pcgaming pomalu ztrácí svoji duši... a dělá mi to opravdu smutným ...
  • walltar
    Já sem potkal i dost lidí co neuměli používat PC, kteří hráli na PC. Dvěma mým kolegům s herníma PC sem musel pořád něco vysvětlovat a opravovat.

    Jen prostě z nějakého důvodu neměli rádi konzole. *1*

    Ale víceméně bych to nějak tak viděl... věkový průměr bude na obou zařízeních podobný. Jen na konzolích je těžké pirátit hry, takže lidi, kteří chtějí hry pirátit si asi nebudou pořizovat konzoli (I když i takové jsem znal). Větší kupní síla je prostě daná spíš větším rozšířením konzolí, menším rozsahem žánrů a zaměřením na AAA hry.

    Já osobně třeba Witchera koupím za celkem dlouho, protože teď zrovna hraju KSP, a jak mě přestane bavit KSP tak se vrátím k pillars of eternity, které jsem přerušil kvůli GTA. Pokud vůbec.
  • Tak samozřejmě ti vývojáři nepotřebují výplatu. Oni to dělají z lásky a pak po šichtě si jdou sednout za pokladnu v Tescu, aby bylo z čeho zaplatit nájem. Není nad to, když desítky lidí makají roky z lásky a nikdo nechce zasranej zisk.
  • walltar
    On dneska ještě někdo nakupuje hry v kamenných obchodech? Půlka mojich známých už ani nemá v PC optickou mechaniku. Prostě vše koupí na steamu a stáhnou.
  • Lukass
    Nebudu ti brat tvou pravdu jenom napisu jak je to u me.
    PC hraci-Dospeli lidi nad dvacetpet let se zamestnanim nekteri rodinou, vestinou PC stredni a vyssi tridy. Lidi ktery zajima HW a neco o nem vi.
    Sposta decek a studentu ma taky PC ale vetsinou slaby, povetsinou pirati (ale kdo byl v jejich veku jine).

    Konzole- Spousta kamosu prilezitostni hraci kteri nevi co je rozliseni a vrcholem je pro ne Call of Duty, lidi neresici HW a lidi kteri o PC ani o tom jak funguji konzole nic nevi, ani je to nezajima. Pojmy jako FPS atd. jim nic nerikaji, proste co dostanou to hraji.
    Vekem zhruba stejny jako PCckari, kolem 30 let.

    Takze zaverem bych rekl ze o veku to vubec neni, spis o tom co koho zajima a bavi. Nekoho se bavi stourat v souborech, a nekdo to neresi a bere vsechno co mu vyvojari nabidnou.
  • Posriatý? *1* Vždycky mě pobaví pokusy čecháčků o slovenčinu.
  • tak pc nepredstavuje kupní sílu, vetšinou majitel konzole je dospelý človek co chodí do zamestnaní, ma vlastní bydlení a rodinu = kupní síla (na to jsou pruzkumy). Pc hráč je vetšinou student co ma pc od rodiču, tak logicky hry nekupuje, leda tak ve sleve.
    Ony i hry co se primarne vyvíjejí dneska pro pc si hráči musí zaplatit sami (KS) a slouží spíš jako betatest pro pozdejší vydání na primární platformu (viz treba Pillars of eternity, Divinity a další)
  • del0
    Kdyby nebylo konzolí? Spíš kdyby nebylo pirátů... ale to by se asi Mrkváčům a Soníkům moc nelíbilo.
  • Jack1947
    Schozofrénia, nebo vy čobci držíte při seba, ne ako mi čechy posriatý. *4*
  • Vzdy ma potesi ked niekto vytiahne hentie narodnostne splechty, to len ukaze aky je primitiv.
  • Tak na PC oproti konzolam frci aj vo vacsom digitalny download ze jo. To vidim u kamarata co ma PS4, stale kupuje placky, ja som fyzicku kopiu kupil naposledy snad New Vegas.
  • Pracuji v jednom hernim obchode a muzu vam rici, ze PC verze vs NextGen verze se prodalo zhruba 1:10. To je proste fakt. At uz je to tim, ze lidi vedeli ze na to nemaj HW, nebo tim ze si to upirati.

    Je to stejny jako kdyz lidi nadavali, ze Bajoneta 2 nevyjde na ps3/x360 ale jen wiiu. Taky vyvojari rekli, ze proste jim vyvoj zaplatilo Nintendo. Tak je jasny na co ta hra vyjde.

    Do nedavna spousta lidi kolem PC spala na vavrinech a mysleli si ze na pleckach z Tesca zahraji vse. Potom prisla serie Unity a FC4 a najednou lidi zjistili, ze potrebuji 64bit wokna, ze potrebuji 4 jadrove cpu a zacali se hroutit do mrakot. Ted uz jsou chytrejsi a rovnou hru nekupuji.

    Sam hraji Z3 na PC (gtx760, i5 2500k)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit