Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevadí mi ani tak downgrade, ale že se do poslední chvíle dušují, že to není pravda a když už není zbytí, tak to nakonec přiznají.
  • ta pc verze nevim nevim, je to jediná hra která mi nejede ve fullHD... ATi samosebou, snad novy ovladače pomuzou... hral sem to nekolik hodin, je to pekny, docela složitý/rozvětvený atd, ale nechytlo me to tak jak by mělo... šanci tomu určite jeste dám
  • JustinBieber
    Pc hráči zas brečej ?
  • Asharak
    Je skvělé nebýt normální! *5*
  • Rozumné zdvôvodnenie plus logická poznámka v článku myslím stačí každému normálnemu človeku, ktorý nerieši blbosti. No a tí ostatní...
  • Porad jen sama vymluva na konzole. Prave diky konzolim uz hry nehraju, tak at si nestezuji, ze by ho PC verze nezaplatila
  • Asharak
    No čekáme čekáme, o to tu jde *3* A když už se někdo najde, tak je to jen marketing, chjooo :/
  • Lukass
    Pritom stacilo nelhat, a pred vydanim rict pravdu.
    Ale uz se stalo, bud se pouci nebo ne.
    Aspon vydavaji patche a jde videt ze jim to neni jedno, kdyz uz lhali.
  • A mě to zase moc těší, že hráči konečně začali trochu dávat najevo, že takhle ne ! Aspoň ti normální. A nedivím se, spousta z nich je podrážděná od Ubi a Watch Dogs. Jiné firmy takováto svinstva nedělají, poláci u mě skončili.
  • Blue.Shark
    Jsem rád za oficiální vyjádření a info o budoucích rozšířených možnostech grafického nastavení. Každopádně si myslím, že si takový worldwide shitstorm hra ani tvůrci nezasloužili. Kolikrát to vypadá, jako že někomu vyvraždili rodinu.
  • nightborne
    To netvrdí CDP, to tvrdí Aleš =). Ale taktéž s ním souhlasím =).
  • doplnil bych:
    polsky vyznam hry na hrdiny - hra za predem a pevne preddefinovanou postavu bez možnosti změny, kde jediná možnost volby spočíva v sledování odlišných cutscén
  • Naco by si kupoval nove komponenty koli lepsie vyzerajucim kozam geraltovych mileniek? Hraj na com mas a nevyhadzuj zbytocne prachy hru to aj tak neovplyvni
  • Ale ved to je uplne jedno je rok 2015 na toto obdobie primerana grafika. Pockaj par rokov a vysnenu grafiku najdes v inych hrach
  • Asharak
    Tak tak, škoda no, zůstal tu zatím jen Star Citizen pro důvod upgradu což nestačí *9*
  • Před vydáním jsem viděl jen hrstku videí, nejen z roku 2013, kvůli případnému spoileru a asi jsem si cdproject příliš idealizoval. Dle mě jsou jedni z nejlepších herních developerů a to včetně chování se k hráčům, ovšem s W3 jsem byl mírně překvapen. Naivně jsem uvěřil videím/screenshotům i prohlášení, že downgrade nebude, zato ovšem byla "optimalizace". Moje chyba, poučení vzato.

    Pokud měli potíž s financemi mohli to říct na rovinu a něco vybrat přes net. Prostředky již na to jsou. Místo toho se nechali zasponzorovat nvidií, která do hry přidala "fičury", které pokud nemáte hi-end nvidii stejně nerozjedete, natožpak s amd a konzolemi (i když jsem již na netu viděl návod, jak to rozjet s minimálním dopadem na fps), na které se očividně nemálo soustředili.

    Přijde mi to trošku škoda a promarněná šance, protože onen grafický kabát by byla parádní třešnička k zatím výbornému příběhu a hratelnosti.
    Snad příště.
  • Aristarch
    ...ja osobne sa prikláňam na stranu CD Projekt...a tvrdím tiež to čo oni, že hra bola v aktuálne podobe prezentovaná minimálne mesiac dopredu. Tak fakt. Komu sa nepáči...nech nekupuje a nie kúpi a reklamuje ;)
  • Měli to vydat na PC klidne az za mesic a poradne to mezitim doladit.
  • vacsina to aj tak bude hrat na karte typu gtx660 a nizsej no aj tak sa tu pridu vykricat, ze si nemozu zapnut nastavenia, co by poslali do kolien a nehratelnych fps aj grafiku za tisic+ euro...
  • wenceslaus
    To je docela dekadence, nemyslíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit