Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to presne tak , lebo ja som to čítal už dosť dávno sa mi to trošku poplietlo vďaka za opravu, inač nechádza sa tom mesto Ban Arde v Kaedwene lebo pokila si dobr pamätám tak hlavne mesto bolo Ard Caraugh?
  • Nech ho bejt, tadyten nechutnej konzolista trollí vechno *9*
  • jabbo126
    Panebože, umíš vůbec číst a chápeš vůbec o čem ten trailer byl??? Nebo jenom trolíš
  • Nevím jak ve skupině osvícených hráčů TheGGG Family, ale většinou jo *4*
  • nj, ale tak to by slo samozrejme omezit...stejne to maji udelane prave v tom FC3 editoru. Nicmene by to samozrejme bylo peklo
  • to je pouze map-editor
  • TheGGG
    nevyšel náhodou FC3 editor i na konzole?
  • TheGGG
    indie hry? to jako myslíš todle
    http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/947/947994/independents-day-vol-17-top-10-indie-games-20090123065031398-000.jpg
    to se vážně najde někdo starší pěti let kdo todle hraje?
  • TheGGG
    Tak tenhle trailer se nepovedl, vypadá to na další fail z polska, snad né přímo nový Dead island, ale přesto to vypadá strašně
  • Magická univerzita je v Ban Arde a potom Arethusa na ostrove Thanend. V Oxenfurte je iba klasická vedecko/kultúrne/naboženská.
  • Asi tak , inač taky skok čo prineisol v živosti sveta Zaklínač v roku 2007 tak to už asi nebude.
    Dol Blathana to je myslim to udolie kvetov už si to veľmi nepamätám ale som si istý že by to bolo perfektne poetický spracované. Ale najviac ma zaujíma mesto Novigrad ktore v hre ma oficialne byť , prve artworky vyzeraju super.
  • Ono aj keby to na konzolu nejakym zazrakom je a pripojis k nej klavesnicu a mys aby si s tym programom mohol normalne pracovat, tak hlavny problem by asi bol, ze 90% toho co by hraci vytvorili by lagovalo ako sviňa. Vsetci by tam narvali kopu stromov, travy, a vytvorili velku lokalitu a potom sa cudovali ze to ide 3fps a ze im konzola extremne huci pretoze to ledva uchladi.
  • Zial, konzoly niesu pre taketo nastroje vobec vykonovo stavane, a vseobecne niesu moc friendly k nejakemu modovaniu hier.
  • skola magie byla v jinym meste ne? v oxenfurtu studoval marigold a shani, ale muzu se plest, uz si to tolik nepamatuju. je pravda, ze shani bych uvital zpet :D
  • tak třeba indie hry jsou exkluzivitou pro PC z největší části, a taky steam
  • vypraveni pribehu bych se nebal, zas tak odlisny si myslim zaklinace 1 nebude, taky jsi musel dobehnout nekdy i dalku, nez ses dostal k ukolu. toho bych se bal nejmin, jen jak to bude otevreny, tak nevim, kde budu porad hledat marigolda, zoltana a hlavne triss :D bylo by hezky, kdyby se zdrzeli treba par dni na tomhle miste, pak za jeli daůl, nekde po ceste taborili, hlavne marigold jako potulny bard, zoltan by mohl treba pracovat nekde v dolech nebo na pile a triss by mohla mit domek v nakym meste. hlavne aby to byl zivej svet, zivejsi nez skyrim, hlavne ve mestech. takovej detailista, jako ze nejde preskocit plot, zas nejsem. ja radsi, kdyz lidi nechodi porad kolem 2 baraku, pak se nejdou vymocit za roh a zase kolecko. trojka bude urcite neco jinyho nez predchozi dily, ale dvojka byla taky jina nez jednicka a oba dily byly skvely. CDProjektu plne verim a fandim, dokud se budou k PC hracum chovat alespon jako ted (vyvoj primo pro PC, DLC zdarma, specialni edice zaklinace za stejne penize, jako normalni edice,...). Rad bych ale videl Dol Blathanna v zaklinaci 3, ani nevim, jaky kralovstvi tam budou, prej neco na jihu
  • Nejlíp za Marigolda nebo Shani, že?
  • XorxoxTalarius
    Proc to nemuze vyjit na konzole? Jednoduse proto ze veskery obsah musi schvalit jejich vlastnik, tedy Microsoft a Sony. A toto schvalovani stoji zajemce nemale penize.
    Za druhe zadna s konzoli nema periferiji ktera by ti umoznila snadne ovladani editoru. Ver mi ze kdyby to tam dostali tak ovaldat kontrolerem editor by bylo horsi nez 10 let nucenych praci ...
    Plus jeste je nutno podotknout ze na to nemaji potrebny HW samozrejme :)
  • Tu tvoji poslední poznámku jsem nějak nepobral. Jakou to má souvislost s pirátěním a mederní engine? Jináč ta obtížnější úprava konzole aby ti šlapaly i upirátěné hry je hlavní důvod proč je míra pirátství na konzolích menší než na PC.
    Jinak s tou exkluzivitou. Tak nějak nevím co máme na PC exkluzivní kromě Zaklínače nebo strategií co na konzole prostě nedáš. Tak je to opravdu bída.
  • Děkuju za odpověď. Zkusím se jich zeptat anebo aspoň zkusit. Jazyky tak trochu umím takže by to neměl být problém. A doufám, že to v Cyberpunku bude též *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit