Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inač lákal by ma dosť mód kde by bolo spracovane mesto Oxenfurt s magickou univerzitou v Redanii
  • Samozrejme, trestanecka kolonia zo svetu Gothica 1 hovori za svoje , bol to svet otvoreny ale kvalita prevladala nad kvantitou a zas na druhu stranu Zaklínač nebol nikdy uplny koridor jedna cesta smerom vpred ale bol to taky kompromis medzi otvorenym a zatvoreným svetom a tým každa kapitola vyzerala úplne odlišne a prekvapujúco síce sa už nedalo vrátiť ale ja viem asi najdivnejšou vecou bolo prečo Geralt nevie preskočiť plot ale to bolo dané asi Enginom . Je jedno či otvoreny alebo zatvorený svet hlavne nech je kvalitny vymodelovaný a nech človek neblúdi myšlienkou že na tom mieste už bol a pri tom je na druhom konci mapy ale tým že to vyzera zhodne a je to cele vygenerované tak to tak aj pôsobi . Trošku sa obávam vyprávania príbehu v takom veľkom otvorenom svete.
  • to je hrozne rozsahly a odehrava se to na hrozne mistech. mozna ze neco z nich taky bude, ale jeste ani neumim s programem. pokud zkusim romany, tak treba jen urcity sekvence, urcite ne celej pribeh.
  • Ale vždyť PCčkáři mají spousta exkluzvit, které na X360/PS3/WiU nejsou. Alespoň se tím pořád chlubí.
    Právěže na PC překopírujete jeden, dva soubory a můžete hrát. Na konzolích si musíte udělat flash, RGH, CFW, což mnimálně flash a RGH je poměrně náročná operace vyžadující jistou zdatnost.
    Ale proč vývojáři teda neudělají brutál-ultra-mega grficky nabušenou hru? Protože to se zase dostaneme k tématu pirátství a jedeme zas dokola.
  • Magister_Peditum
    Hry, ke kterým byly vydány editovací nástroje, jsou většinou to nejlepší, co herní průmysl vytvořil, protože díky modařské komunitě je pořád proč tu hru hrát.
  • jo aspon spousta lidi co jen kritizuje pozna, ze udelat i podprumernou hru da sakra praci
  • Super takže to si teď jako máme dělat hry sami? *7*
  • Geralt je má srdcovka, CD projekt za tyhle ,,činy,, pro hráče miluju ( a to dokonce i přes nenávist k Polákům z LoLka), jenže udělat nějáký level, dokonce příběh s kapitolama je velice težké.

    Ale až si přečtu svých 8 knih, znovu asi po 5 projedu první díl, poté znovu druhý a nakonec i třetí K.RVA mě to nedá a pudu do toho, už za tu jejich snahu. *8*
  • A co romány?
  • a taky shoda podmetu s prisudkem
  • smejki
    -_-
  • Ještě jsem zapomněl na exkluzivitu co si konzole vynucují ( to mě taky pěkně se re.. .)
  • chybej ti tam carky sasku pocmaranej
  • pockej...ale tohle je vyvojovy editor to neni hra. Tady ani vubec neuvazuj o tom, ze by se to dalo pouzivat s gamepadem...musel by jsi k xboxu pripojit klavesnici a mys + dalsich X problemu co tu uz psali jini
  • Od kdy konzolisti nekradou? O tom že se na PC krade se přít nebudu ( holí fakt ), ale na konzolích se krade taky. Rozdíl je v tom, že ne každý konzolista je tech. zdatnej aby si tu krabičku upravil.

    Já jsem čistě PCčkář a nemá nic proti tomu aby se REDkit objevil na konzolích ( je mi to úplně jedno) Třeba se jednoho dne dočkají i konzolisti.

    Ta nevraživost PCčkářů a konzolistů mezi sebou je docela hloupá. Defakto jsou navině vývojáři. Frustrace PCčkářů pramení z konzoloidního ovládání a snižování vizuální stránky z konverze konzolí na PC, ale to je opravdu vina vývojářů a ne lidí co hrají hry ( jak na konzolích tak na PC )
  • ja se otevrenymu svetu nebranim, vzdycky jsem spis snil o hre zaklinac, kde bych mohl prochazet treba nekolik kralovstvi, ovladalo by se to jako zaklinac 2, proste snil jsem o takovy hre, jakou ma alespon podle informaci byt zaklinac 3. je tu moznost, ze to ztrati to kouzlo predchozich dilu, ale musime trochu CDProjektu verit, zatim nas v zaklinacich nezklamal. co se tyce tech modu k zaklinaci 2, tak bych rad vytvoril neco svyho, treba na nekolik pokracovani, s pribehy zaklinace a jeho atmosferou jsem si myslim obeznamenej. stezejni bod je naucit se s tim programkem. i pokud se s nim naucim pracovat, nechci delat rychlokvasky, ktery budou o nicem
  • Přesně tak, být jim jsem rád, že si jim přispěl alespoň za první díl *15*
  • No dobře, seriozně.
    Pokud to vubec jde, tak to tam podle mě, pokud by byl nějaky velky zájem, dají že. Ale pokud je nějaká vývojářská zábrana v kódu samotné hry u konzolí, co nepůjde zrušit přes patch, tak žádné nečekej.
    Pokud je tohle blbost, tak další věcí je problém samotné konzole s přidáváním módů, což by měli určitě vyřešit u Next-Gen konzolí. (samotné spoelčnosti -MS, SONY...)
    Posledním problémem je samotná optimalizace her pro konzole, a některé módy (spíš většina) by prostě na konzolích dělala problémy žejo... takže dle mě opět ne.
  • ano(ke hře, ta je potřeba podle jejich webu); ano; nevím, tak pár set MB nebo 13MB; určitě by mělo; ano(snad? forum); npnp
    viz http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=download
  • Já to myslím vážně, viz. post níže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit