Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF4 som zavrhol hneď, ako oznámili, že na nevydanú hru už plánujú DLC
  • Doufám, že Poláci svoji firmu neprodají časem EA, A-B nebo Ubisoftu, to by byla jedna z největších tragedií v historii herního průmyslu *13*
  • Matthew1J
    GOG je btw taky digitální distribuce.
  • Drakens
    pravda Hearthfire bylo velke dlc..
  • Tohle je bohužel většinou pravda https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1072697_507772449293120_1451097172_o.jpg
  • A taky služby v ceně
  • ta ochrana byla ve hre tyden a slo jen o klasicky vlozeni DVD se hrou, nepamatuju si, jestli to po me chtelo nejakou prvotni aktivaci pres internet, ale i tak po tydnu ochrana zmizela, tak nevykladej picoviny prosim te. A i kdyby vsechny ty updaty a DLC byly minimalni, tak porad jsou zadarmo (v cene koupeny hry) a nemusis za ne davat dalsi nemaly penize, jako u jinejch studii
  • kur.o zlodějská
  • to chce zkusit PC a ne mobil *3*
  • DeDy
    Koupil jsem si Orcs must Die 2. Nastavuji si hru, kliknu na nějaký režim hry a šup, kopne mě to na Steam, kde si musím koupit dané DLC. A že jich tam je. Tohle prostě nesnáším a beru to jako mínus k hodnocení jinak dobré hry.
  • Ostatní firmy co vydávají hovadské DLC na zbraně, hadry a krátké příběhy vypadají díky CD Projektu dost zoufale. CD Projektu to dobře nahrává.
    I když je potřeba si uvědomit, že ostatní to dělají protože to funguje a najde se dost fanatiků, kteří to kupují.
  • Jejich PR tvoří především kvalita předchozích produktů.
  • nebo rádi kradou hry
  • Toto je naprosto mimo. Minule v rozhovore pre americké media povedali,že sa predalo cez 5 milionov kusov W1 i W2. A W1 sa predalo niečo cez 2 miliony. Takže W2 už okolo 3 milionov kusov. Vgchartz predaje na PC minimálne o 100 percent podhodnocuje u každej hry. Vôbec totiš nesleduje pre PC najdoležitejšie trhy.
  • asi tu lidi rádi kopou do bíglů nebo nevim *4*
  • za toho čokla, PETA úřaduje všude :D
  • já na 6 a nic moc, asi to fakt chce aspoň těch 7
  • fizola
    bol dokonca na steame zaklinac 2 enhanced za nejakych 7eur, ale to bolo iba nahodou ze som zbadal tu akciu, tak som nevahal
  • proc ma minuska?? :DDDD
  • Já to hrál na 7 fps a stejně si to užil !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit