Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V prosinci ma take vyjit v krabici pouze DLC za 700,- viz. Xzone takze se uz ted tesim a bavim se nad cenou teto "rozsirene" edice. :)
    Ale takhle delat z libi blbce , v tom je 2K docela unikatni.
    Kazdopadne pochybuju ze to nejak vyrazne ovlivni jejich dosavadni prodeje M2.
    • Někde na netu jsem viděl jak se prodává a pokud to byly správný čísla ta za 3 měsíce se prodalo pouze něco přes milion kopií což je dost málo. Takže snad je to nakopne a začnou nad sebou přemýšlet.
      • vgchartz.com ..Cisla by spravna byt mela.
  • ja si pockam na Completed extented previously extended edition"
  • "Rozšířená edice Mafia II s DLC v češtině vyjde v prosinci"

    snad kompletna a nie rozsirena *1*
    • Oni jen chtějí vytřískat nějaký peníze před vánocema. Hádám že takové rozšířené verze budou ještě tak dvě. Vždy když bude nějaký správný čas na trhu. A pak po tom všem vyjde kompletní finální verze Mafia 2 za cca 2500kč. Doufám že se pletu ale našlápnuto na to mají zatim dobře.
    • sleepless
      To se nevi, jestli jeste nejake DLC nepribudou :) Kazdopadne, "rozsirena" je oznaceni vydavatele, ne nase :)
  • A ja blbec jsem to koupil hned po vydani za plnou cenu a doted jsem se k tomu nedostal. Priste si radsi pockam a nebudu tak hrr, skoda vyhozenych penez za neuplnou hru.
  • Ted uz do Mafie asi pujdu :)
    • Ještě si rok počkej až to pořádně dodělají. Zatím je to pořád polotovar *9*
  • Jsem opravdu zvědavý, kdo za to je ochotný zaplatit. Je smutné, že si může tohle někdo dovolit a ještě s ním plno zákazníků souhlasí. Už budou konzolové v téhle "finální" verzi dodělané?
  • však co vám na tom vadí? náhodou je to skvělý obchodní model. když má někdo dost peněz na utrácení a hra ho baví, chce ji hned hrát, není problém. z takových lidí takto mohou vytáhnout více peněz. a DLC nejsou špatné, náhodou prodlužují zážitek. u Borderlands jsem s nimi byl spokojen, když si přepočtu, kolik hodin jsem na tom strávil a zábavy užil. no a pro lidi šetřivé, co nemusí hrát vše nové hned a klidně si počkají, je to rovněž ideální stav, protože hry se vydávají v nových a nových edicích a obsahují stále vše, jsou tedy rozsáhlejší a rozsáhlejší a u takových her se dá strávit velmi dlouhá doba. opět výhodné.

    no a pro ty, co to nebaví? (takoví ti remcalové). těm to vlastně může být jedno, protože je ke koupi nikdo nenutí.
    tedy kdo chce čekat, čeká na kompletaci a nízkou cenu, kdo chce hned hrát a nelituje peněz kupuje. ostatní mohou jít o dům dál...
    • jo obchodni model je to dobry, z pohledu vydavatele ... z pohledu hrace snad jen: "nasrat"
      • a proc tak agresivne? nelibi, tak nekupuj. nechapu, proc maji potrebu tohle resit vetsinou lide, ktere si hru stahli z internetu zdarma, dohrali ji a jen prskaji na to, jak je to hrozne a jak se je snazi nekdo oskubat. proberte se, to vy tady oskubavate vydavatele :)
        • Místo trapných keců nam tu teda ukaž důkazy o tom co tvrdíš že většina hráčů co si stěžuje si to stáhla.
          • stačí ti statistika jako důkaz? těžko co ;) ale důkaz to je.
            • Ano spávně konec se mi líbil nereaguj na nás a nech nás být. Jinak ke zbytku až moc dlouhého textu nemam co bych napsal protože opět místo důkazů jsi tu jen předložil nějaká pozorování ze tvého okolí. Jak jsem napsal už dříve dokaž své tvrzení že většina lidí co si tu stěžuje si to stáhla. Do těď se ti to nepovedlo a jak se zdá ani nepovede když si něco vycucáváš z prstu.
            • "jednoduše nechápu tu nespokojenost :) "
              Jednou to pochopis.Mozna :)
            • když jsem ještě studoval na vysoké škole, všichni kolem mě stahovali jak o život. řeč je o stovkách lidí. hry si nekupoval prakticky nikdo a když ano, musela to být multiplayerová hra. vím moc dobře, jak lidé v mém okolí uvažovali a za co raději utratili ty peníze. a řeč tady není jen o pár lidech, ale stejný vzor chování najdeš na všech vysokých školách a fakultách (ano, byl jsem v kontaktu i s lidmi z jiných škol a můj koníček mi dovolil do této problematiky vidět velmi dobře). jak to funguje mezi lidmi na středních školách ani netřeba zmiňovat. samozřejmě se najdou výjimky, těch je ale opravdu velmi malé množství. člověk si většinou moc dobře rozmyslí, co kupuje, proto málokdy kupuje zajíce v pytli a ví, do čeho jde. lidé, kteří si hry stahují, tohle neřeší. vyjde hra a prostě stáhnou a hrají (studenti mívají dost času, stíhají osahat hodně her :) ). a tito lidé rovněž dokáží velmi nadávat na obsah, přestože za něj nezaplatili. pracující lidé už většinou problém s kupováním her nemají (pokud nestahují ze sportu)
              tak a teď ke vzorku přispěvatelů v těchto diskuzích. můžu tě ubezpečit, že převládá nízký věk (snadno rozpoznatelné i podle neznalosti českého jazyka, který v diskuzích velmi upadá a člově by kolikrát řekl, že ti lidé neprošli ani prvním stupněm :) ). když si to dáš dohromaty, musí ti vyjít pouze to, že většina lidí si hry stahuje. je to smutné, ale je to tak (mimochodem viděl jsi někdy statistiky z prodeje her, kdy za ně můžeš zaplatit, kolik chceš?) například se tak prodávala penumbra a spousta jiných. češi jednoduše když nemusí, tak neplatí. pokud to ve svém okolí nevidíš, asi jsi blázen (kolik tvých kamarádů mafii 2 dohrálo a kolik z nich ji má koupenou? dokážeš tady po pravdě říct tento poměr? :) ).
              nedávno jsem na aukru prodával pár měsíců starou hru (nová, zabalená, měl jsem nedopatřením dvě), v obchodě stála 600,-. nabízel jsem ji za 200,- a nikdo si ji nekoupil :) (až za 150,- jsem ji udal). s PC hrami je to těžké, kupuje je velmi málo lidí. a to je taky jeden z důvodů, proč se u nás nové hry prodávají tak draho, i když naštěstí to má klesající tendenci.
              ano, bylo by lepší, kdyby už Mafia 2 obsahovala to, co se teď prodává. ale tohle je nutný vývoj situace reagující na pirátství. vývoj her je velmi drahý, takto dokáží studia titul zpeněžit mnohem lépe na přídavcích, protože platící lidé to kupují. když za to nechceš platit, neplať za to, je to tvá svobodná vůle, ale nikoho to neopravňuje použít jako obhajobu toho, že si to zadarmo zahraje :)
              (jinak ještě něco k těm několik, slyšel jsem si ve stejném duchu stěžovat na obsah Mafie 2 několik lidí, ani jeden neměl hru koupenou. jsem moc rád, že se mezi zdejšími diskutéry najdou i tací, kteří si hru opravdu koupí, ale jednoduše nechápu tu nespokojenost :)

              myslím že mé přirovnání s rohlíkem a salámem bylo dostatečně jasné. ale co, už dále nemám potřebu reagovat. nechám si zde lidi v klidu stěžovat na danou situaci. mezi diskutéry je to teď in.
            • Co jsi na tom nepochopil místo keců jsem dej něco co by potvrzovalo to co jsi napsal. Jinak jsi jen další fakan který když mu dojdou argumenty se začne odvolávat na něco co ani nemůže dokázat.
        • A kde si ziskal ten informacni klenot ze ti co si stezuji si tu hru stahli z netu ? To je nejaky novy zpusob jak na sebe upozornit ? Udelat se zajimavym aspon takhle protoze zadne jine argumenty nemas ?
          Jsi fakt ucho :)
          • nauč se rozumět psanému textu. nepsal jsem, že "všichni" diskutující si tu hru stáhli z netu, řekl jsem "většina" a za tím si stojím, protože většina zdejších uživatelů jsou prostě takoví a tím si buď jistý. jinak nemusíš mé věty překrucovat :) působíš pak dojmem "potrefená husa nejvíc kejhá" :) když se chytneš jen téhle věci (a je to smutný fakt, 90% studentů si hry prostě nekupuje...)
            • Hladovej Marvin: já nemusim předkládat žádký důkaz on je ten kdo tu začal prosazovat něco co nemohl obhájit. To je hezké jak tu kecáte o tom kolik studentů vysoké školy krade ale tohle je internetová diskuze to znamená že sem píší všichni bez rozdílu jestli na nějakou školu chodí nebo ne. A z toho důvodu trvdit že většina těch co si stěžuje si to stáhla je blbost. Problém je ten že ucho nechce přiznat svůj omyl a to že se unáhlil a tak tu plácá jedu blbost za druhou.
            • Souhlasím s tebou. Pohybuji se ve studenském prostředí a znám desítky pravidelných hráčů, ale jen 2, kteří si hry kupují. V tom komentáři níže jsi to popsal skvěle (nejde už na něj reagovat).
              pro kronosse: ucho vyvodil závěr ze svého dlouhodobého pozorování situace. Jak jistě víš, konkrétní důkazy se shánějí těžko. Pokud na nich ale tak bazíruješ, tak uveď nějaký důkaz, který by uchův závěr vyvrátil. Hodně štěstí...
            • jasně, celou diplomku jsem si tak vycucal z prstu :D
            • Problem je ze ja si nestezuju na M2 takze to je opravdu jen dojem :)
              Rict "vetsina z vas kdo si stezuje pirati" umi napsat kazdy ale obhajit si to, ukazat fakta nebo dukazy to uz je u takovych jako ty docela problem viz. "90% studentů si hry prostě nekupuje" informace doslova vycucana z prstu
    • Je treba rozlisovat medzi DLC a zbytocnymi kravinami. DLC s novym obsahom, novymi postavami pripadne s vedlajsim pribehom je OK.
      Ale kraviny typu nove ponozky pre hlavneho hrdinu si mozu strcit niekam a len to vypoveda o nenazranosti studii.
    • A hele, zamestnanec 2K Czech promluvil. A ano, DLC nejsou spatne, pokud rozsiruji jiz kompletni hru. Pokud je ale hra nasilen osekana a na vecech nabizenych jako "pridavny obsah" je jasne videt, ze uz ve hre byli, tak je neco hodne spatne.
      • nejsem zamestnanec 2K. osobne odmitam za danou hru v tomto stadiu platit a proto me nechava klidnym. na hrani mam spoustu jinych her. tohle si koupim tak za rok, dva, kdy bude stat kompletni edice nejake 200,-
        uz jsem davno vyrostl z toho, ze bych musim hrat hru hned, kdyz vyjde...
        ale fakt nemam potrebu prskat v diskuzich, jak ze me nekdo dela blbce :) nedela. vim presne, co prodavaji a za jakych podminek, tedy si v klidu pockam.
        • Když nemáš potřebu prskat tak co tu teda děláš? Zatim jsi tu nic jinýho nepředvedl.
          • upozorňuji vás na to, že zahlcujete diskuzi nesmysly. nadáváte zde vlastně na vlastní hloupost. je to až komické. vždy když jsem šel do kina nebo když jsem si koupil nějakou hru, s výsledkem jsem byl spokojen. proč? protože mám mozek a vím, za co dávám peníze. tedy vím, do čeho jdu a jaká rizika mě s tím čekají. ty peníze za to dám tedy záměrně. pak už záleží na tom, jak moc si to za ty peníze užiju, vše nemusí dopadnout dle mých představ. každý film taky nenaplní má očekávání a některé aspekty bych mohl vytknout, nikdy ale nezačnu na někoho nadávat, že ze mě tahá peníze nebo že jsem byl podveden. každý člověk je zodpovědný za své činy.
            spousta lidí s koupí čekala, tedy tahle edice je pro ně jak dělaná. někdo zase DLC kupoval průběžně, protože to chce hrát. někdo bude ještě čekat na další rozšíření.
            nikdo vás nenutí kupovat další DLC. to jen máte pocit, že něco nemáte kompletní a že vám něco chybí, ale platit za to už nechcete :) tak za to neplaťte, předchozí obsah by vás měl za ty peníze uspokojit dost...
            • Tak fajn dej mi sem odkaz na článek který by jasně říkal ještě před vydáním hry že nebude kompletní a úmyslně z ní byly vyjmuty mise a ty se pak budou prodávat jako DLC. Jediné co se vědělo je že bude nějaké DLC ale to je všechno. Kdo si tu hru koupil hned což je úplně normání tak byl úmyslně okraden. I žákovi prvního ročníku základní školy by došlo proč si na to stěžujeme jen tobě to pořád nedochází.
    • Takže všichni musíme držet hubu a spokojit se s tím když z nás někdo dělá blbce???????
      • a kdo z tebe prosimte dela blbce? toho delas maximalne ty sam ze sebe. zde mas presne dane, co kupujes i presne dane, co se do budoucna ocekava. je to tedy pouze tve rozhodnuti, zda ti to za ty penize stoji nebo nestoji. nikdo te nenuti za to ty penize davat, kdyz se ti na tom neco nelibi. chapes? asi ne :)
        nechapu, proc si automaticky vse narokujes. nekdo neco udelal a nabizi to k prodeji. nelibi? nekoupis. libi? koupis. bohuzel nic mezi neni, pouze plne diskuze zamindrakovanych pubertaku :)
        • Souhlasím s tebou.
          • Špatně jsem to napsal. Souhlasím s "uchem"
        • Jak jsem napsal všichni musí držet hubu a ty to jen potvrzuješ. Ty prostě nechápeš že ten kdo si to chtěl zahrát hned a koupil si to aby i podpořil vývojáře tak je teď v hajzlu protože za plnou cenu dostal jen poloviční hru. A nutí nás koupit další DLC tím že když to neuděláme tak nebudeme mít kompletní hru. Demo nic neukázalo a recenzím se nedá věřit tak mi teda řekni jak se máme vyhnout sklamání ty ucho????. Když nechápeš tyhle základní věci tak tu nemáš co dělat.
          • ale to se vědělo už při tom prodeji, jak to je s obsahem, stejně jako se vědělo, že budou přidávat další DLC, logicky že časem budou prodávat kompletní edice... tak nechápu, s čím máš problém? :)
            jako kdyby sis koupil rohlík a nadával, že to není salám...
            • Je vidět že pořád nic nechápeš a jen se tu snažíš zahlcovat diskuzi. Je taky možný že to děláš schválně a cítíš se při tom důležitě. Ale opak je pravdou.
  • Hehe, dobre, uz se blizime vydani skoro cele puvodni verze v jednom, jeste rok / dva a koupim si ji za par supu, se vsemi "DLC"...
    • Akorát, že ty DLC jsou dělaný jako debilní arkáda, která nemá ze stylem Mafie nic společného - tohle mohli dát do volné jízdy, která ovšem také chybí. Takže pro stejně nezájem :(.
  • Nechápu kdo si něco takové to koupí ty DLC jsou na 2 věci *10*
  • Počkám si na anglickou GOTY edici, která bude za poloviční cenu :-) (na dabingu mi nezáleží)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit