Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    I sense a great disturbance in the Force, as if millions of voices suddenly cried out in terror and were suddenly silenced.
  • Ocelot
    To snad ne.... Zas si budu muset pirátit hry co nepůjdou koupit přímo na steamu...skvělý :-/ a zrovna Metro!!
  • Inquisitor
    Teď nevim jestli mám brečet nebo se smát. Ale asi to druhý.
    • Tak to zkombinuj... breč smíchy a dělej, že je to tragikomedie *15*
  • Stormangels
    Néééééééééééé!!!!!!!!
  • Gorkan
    kdo nechává hry distribuovat u cenegy tak u mně uvidí leda tak warez verzi skoda že přijdu o multiplayer company oh heroes 2 ale ono je to přejde až uvidí poklesy tržeb v regionu vychodní a střední evropa tohle je jediná možnost nekupovat a warezit
    • Ja len dufam ze si nevydupu u THQ regionalne omedzenie pre Steam, rovnako ako to maju s Bethesdou :(
    • Hlavně, že si to umíš zdůvodnit.
  • A jeeee takze uz ani hry od THQ nepujdou pro nas region na steamu koupit budu muset do obchodu. At se mi nikdo nedivi ze si to stahnu je to tak 100x rychlejsi nez jit do obchodu nebo cekat nez mi to doruci posta.
    • jn, pockat ty tri dny je maximalni zlo, to clovek nedokaze vydrzet, naprosto te chapu
  • Jen víc her, které nebudou na steamu. víc povídám! ^_^
    • Budou na steamu ale budes si pro ne muset do obchodu...
      • smejki
        tak to je "na steamu" jak prase *1*
        ještě že sematm vyjedu do civilizovanýho světa, kde se zákazníkovi nesnažej nacpat do<>prdele ježka a zároveň se tvářit, jak moc že ho to nemá těšit.
        • Vojta má pravdu, tohle je klasika ... jako u DNF, kopíš si krabici, hodíš placku do mechaniky a hru si stáhneš ze Steamu *15* . Ne že by mi to vadilo, já mám Steam rád... hateři *5*... Horší ale je, když si ji ze Steamu nemůžete přímo stáhnout (nepodpovaný region), ale musíte do obchodu... Aukro to jistí *1*
          • Ano presne tohle jsem myslel. Ja pouzivam steam rad dokonce jinde moc hry nenakupuji protoze jsem pohodlnej a nechce se mi cekat na postu nebo jit do obchodu(navic jsem zamestnanec a tak vetsinou v oteviraci dobe obchodu jsem v praci). Samozrejme mam i origin kvuli ME serii (mam rad veci pohromade a mel jsem stesti ze jsem ME odolaval do vydani 3. dilu ) A proto me stve cenega a dany vydavatel kteri si domlouvaji regionalni exkluzivitu viz. Rage, Skyrim atd. nastesti se to da obcas resit pres preprodej klicu na netu ale neni to idealni situace.
  • Chjo, škoda, radši bych to nechal v rukou Comgadu, jejich podpora, češtiny i kvalita a bohatost balení u nás nemají konkurenci, od čím víc vydavatelů budou vydávat, tím líp, ještě, že aspoň tu PC verzi Darksiders 2 mi vydají....
  • Mně je jedno kdo co přebírá, hlavně ať víc her vychází s titulkama. Jsme v české republice a já hraju jak imbecil pořád něco v cizím jazyce. Přitom čeština je mnohem sofistikovanější a zajímavější jazyk. Hlavněže to v x hrách nabídne polštinu, tak sakra kde to jsme?

    Z tohoto poheldu pro mě byla Mafie 2 v dabingu nádherný zážitek, kdy místo stupidit jako "lets go" slyšíte "jdeme kámo" ....
    • Uzij si pohadku o Drakorozených, co používají řev, kde vudcem valky je Ulfrik Bouřný Háv z Jítřenky, a prvni mestecko do kteryho se dostanes se jmenuje Bílý Průsmyk. :D

      Nekde prosim vem mozek, nauc se par zakladnich slov z anglictiny, a ta hra bude uplne o necem jinym. (Jsem velice rad, ze jakmile jsem se naucil trochu normalni anglictiny, si zahral Warcraft III v EN, ale do dneska bohuzel nezapomenu na ty retardovany hlasky u jednotek, jako "VYRÁÁÁÁÁÁÁÁŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!", nebo "Mrazivý Smutek hladoví.")
      • "Spuáč se probudil", je to sice trochu ejh, ale na to prostě nikdy nezapomenu <3 *2*
  • Odstup satane! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit