Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co s tím má kua USA společného?
  • Paulcz
    a co když to páchaj "nevěřící" na muslimech ?
  • proč
  • vis ho-no o islamu tak drz hubu
  • Paulcz
    škoda rány, která padne vedle :) bez toho bych si třeba GTA nedokázal představit
  • A co ty nemocnice a skoly co americani omylem vybombardovali "chytrymi" raketami, vymaha nekdo na USA neco za tohle?
  • Hairy_Ass
    Ještě jednou si pro jistotu přečti ten článek, prosím. *3*
  • Hairy_Ass
    Protože z akčních her udělali mlejnek na maso, kde se za misi průměrně vykosí 500 nepřátel, a ty bys po "chudácích" vývojářích ještě chtěl, aby ti dali možnost brát zajatce? Kam bys je jako dával? On je dneska už úspěch, když ti dají možnost nepřítele třeba jen obejít, nebo omráčit. Dokud se budou dělat akční hry ve stylu stovek nabíhajících nepřátel před hlaveň, tak se to nezmění. Ale zajatce nelze brát (nevím u poslední Army, tu jsem nehrál) ani v OFp a jeho pokračováních, a tam je daleko méně nepřátel.
  • Masa-san
    Ja střílel do oken a do stropu, aby nešlo poznat, že jsem tajnej. Trochu jsem se bal, že mě prokouknou a pak mi došlo, že je to COD *1* tak jsem prostě dál střílel do země a zkoušel co se tam dá všechno rozbít a nezabil jsem jediného civilistu a taky to fungovalo.
  • Červený kříž by se měl spíš zabývat realnými zločiny, které páchají muslimové na "nevěřících". Zřídit letecký most mezi Evropou a středním východem a zachraňovat tak lidské životy. Tlachání nad správností her úplně mimo, stejně jako tento "bojujem za lepší svět" článek.
  • rancor1223
    Mě pobavila část článku o R6 Vegas, kde se píše že v jedné misi musíte osvobodit rukojmí. Rukojmí utíkají ve chvíli kdy střílíte na nepřítele a pokud někoho z rukojmích trefíte, hra končí. A to je údajně špatně. Co si jako představují? Mám raději nechat nepřítele rukojmí odprásknout, nebo mají být pro jistotu rukojmí nesmrtelní abych nechtěnou střelbou náhodou někoho z nich nestrefil? Nestačí snad "trest opakování části mise" za jejich zabití?
    Je skutečně neuvěřitelné, co člověk nevymyslí, když se nudí... Normálně makat, to je ani nenapadne, ale vymejšlet p*čoviny, to jo..!
  • A furt a furt se do náš budou s*át nějací židi, do nás hráčů, a furt budou veškerou špínu házet na hry, a asi to neskončí.. docela smutný
  • Pro mě to znamená jenom to, že není potřeba jakýmkoliv způsobem humanitární organizace podporovat. Když můžou vynakládat finance „studie“ jako je tahle tak mají spoustu peněz a dokážou zajistit jídlo a zdraví pro všechny i bez podpory veřejnosti. *4*
  • a napadlo tě taky, že hrát hry jako je MW2 není správné?! *7*
  • Hairy_Ass
    A co ti brání? *15*
  • Mas bod.
  • Upřímně: je tady někdo, kdo do těch lidí na letišti v MW2 střílel aniž by ho napadlo, že to není správné? Jsem tady jediný, kdo ve hrách civilisty nezabijí, ne proto že to nejde, ale proto že to dělat nechci? Jsem tady jediný, kdo nechápe proč se téměř v žádných hrách neberou zajatci, a protivníka svíjejícího se na zemi je správné a nutné dorazit?
  • rancor1223
    Mešita neni křesťanskej kostel, ta se zřejmě bombardovat smí *1*
  • to by me taky bavilo stat u stolu zaplnenych zradlem a tlachat o nesmyslech
  • právě jsem dotal chuť humanitárně bombardovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit