Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě zůstává nejlepší českou hrou první Mafia, a zároveń je i v mé TOP 10 nejlepších her všech dob. Na tu dobu neskutečné zjevení, které už nic nepřekonalo, a obávám se, že ani nepřekoná.
    • Mafie překonávala současně vycházející GTA 3 prakticky ve všem, to už se asi nikdy nebude opakovat, ale tenkrát to natřeli mocnému Rockstaru.. ovšem kde je teď R* a kde je Vávra, holt se asi nenarodil v té správné zemi *4*
      • Ristoro
        Mně teda více bavilo GTA III, i dneska si ho zahraju, Mafii 1 už bych asi nedal.
        • Kozy
          Náhodou jsem oboje tak před půl rokem hrál a úplně jsem čuměl jak moc je Mafie oproti GTA lepší. To mi tenkrát nepřišlo. Navíc se podle mě na gtáčku podepsal ten zub času mnohem víc.
          • Mart9
            +1 Já jsem GTA 3 nikdy nedohrál, v létě jsem to chtěl napravit, ale nedojel jsem ani pro tu šlapku k nemocnici na začátku, jak se mi to z nějakého důvodu hnusilo. Ale třeba se do toho někdy pustím, škoda každého nedohraného GTA - od třetího dílu samozřejmě, musel bych být neandrtálec, abych hrál ty první dva s pohledem shora
            • "musel bych být neandrtálec, abych hrál ty první dva s pohledem shora"
              Být neandrtálec anebo ignorant, toť otázka.
            • lipkozzi
              GTA3 som dohral pomerne nedavno (1-2 roky, vzhladom na vek hry) a priznam sa, ze uz som to dokoncoval tiez so sebazapretim, aby som to uz mal za sebou. Nehovoriac o tom, ze ku koncu hry (ked som si znepriatil mafiu) som musel zeditovat definice zbrani kvoli uletenej sile brokovnice, ktorou NPC dokazali znicit auto, v ktorom som sedel, na jeden vystrel.
    • prekona to kingdom come
  • Článek super, jen škoda že na nekteré studia se zapomnelo.
    • treba na moje *3* BigTertis a logickou hru anonymous pro Amigu: http://mujweb.cz/fortsoft/software.htm
  • Ať někdo už konečně udělá Spellcross 2 prosím !!!!!!!! *7*
  • Tak myslim ze Cauldron-u sa mohlo venovat trosicka viac priestoru.. uz len preto ako nakoniec dopadli a snad aj preco tak dopadli (marketing u nas ..myslim CZ/SK... ignorovalo snad kazde studio)
    ale clanok bol rozhodne dobre citanie
  • Wow, skvělý článek, pěkně jsem si zavzpomínal :o) Pro mě osobně asi nejlepší české hry byly Fish Fillets 1 a 2 (jedním slovem geniální), Brány Skeldalu (tahový soubojový systém, perfektně zvládnutá křivka obtížnosti) a Mafia. Ze Slovenska pak Spellcross. S těmihle hrami jsem strávil vážně hodně velké množství času...
  • fallanga
    Připomenul bych i české servery Ultimy Online (Moria, Dark Paradise) a samozřejmě masivní mod pro Fallout 2 s názvem Fallout 1.5. Na tohle se nesmí zapomenout.
  • Skvělý článek, i když pár titulů by si zasloužilo zmínku, třeba Gravon, předchůdce Flashpointa
  • super článek!

    přidal bych ještě Colony 28 to mě svého času docela bavilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit