Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Pročetl jsem tu odkazovanou diskuzi na husitstvi... a prostě je na čem stavět... to období před a kolem prvního vpádu Zikmuda do Čech (nekřižáckého) vypadalo na slušný peklíčko.
  • jonatan.hanzlik
    Doufám že to vyjde. Zdá se, že se nakonec na kickstarter.com přece jen podívám...
  • Erien
    Boží, tohle bude první projekt na KS, na který pošlu peníze!
  • Ať už sakra pustí ten KS, jinak se asi zblázním z toho, že jim nemohu poslat peníze!!!!!! *16*
    To vypadá naprosto božsky.
    • Ono to tam ještě neni? Já to tam jak v*l hledám, prohlížím ofic stránky a řikám si "kde to sakra je?" *1* RPGčka jsem nikdy moc nehrál (vlastně jen Skyrim) ale tohle vypadá suprově. Fakt věřím tomu, že to bu.... že to je úžasná hra a chci je podpořit a hlavě to už chci hrát *14*
  • LTM3
    To je taková nádhera, že jsem málem plakal! *14*
  • drzim palce! tuto hru si zasluzia nase harddisky!
  • Nechtěl bych být teď v kůži pana Vávry... odstranil bych z jeho okolí ostré předměty, lana, střelné zbraně a pořádně bych zajistil okna, protože předvést tak parádní hru a nemít kam poslat lidi s jejich připravenýma kreditkama a paypalama musí v hlavě vyrojit nemálo sebezničujících myšlenek.
    • Kr.Pa
      A hlavně tužky!
      • Snad se jen zamkne v kadibudce. *1*
  • vokr.cz
    Je to nádhera a hrdost v jednom! Zbývá jen podpořit a gratulovat k dosavadní odvedené práci.
  • MarekTV
    Nebudu se přetvařovat, já byl po dlouhý době nadšenej z nějakýho herního traileru. Jestli Danovi vyjde všechno, co slíbil, tak mě dva tři měsíce po vydání hry nikdo venku neuvidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit