Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Vypadá to dost neuvěřitelně... Každopádně troška toho fantasy by mě vůbec neurazila, nemyslím něco jako witcher nebo skyrim kde je fantasy svět, nechci aby byl svět plnej fantasy ale aby to mělo fantasy nádech. Jako třeba že po velké bitvě uvidíte, jak v dálce mezi mrtvýmy druhy tancuje v oparu mlhy Morana a odnáší jejich duše...
    Myšleno tak aby byla velká vzácnost na to narazit ale aby tam byla ta možnost...
    • Ronox
      Jedině po bitvě, když by to hrdina nějak hodně dostal, tak v rámci halucinací a vyčerpání klidně jinak ne.
      • MidnighT91
        takhle jsem to myslel...
    • spoock
      divil bych se, kdyby tam nějaké inkviziční procesy neobjevily
    • eStar
      Myslím že to není dobrá nápad, úplně by to zkazilo dojem realističnosti na kterém hra staví.
    • Kozy
      Jenom to ne, ještě že se tomu vyhnuli.
    • Do pr*ele s fantasy. Skoro v každé hře to máte, tak to necpěte všude. Kýčaři...
    • Kr.Pa
      Lehce, stejně jako Sága o Reinmarovi z Bělavy od Sapkowskeho
  • KONECNE http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance?ref=search
  • act I - vanoce 2015 a pak pokazde devet mesicu na kazdy act...
    hmmm...nebylo by lepsi o zadnych dalsich actech (za dalsi penize) moc nemluvit?
    samozrejme jim penize hodim...ale i tak je tahle strategie zajimava,protoze si clovek muze rict,ze dotuje vlastne jen prvni cast a dalsi bude muset dokupovat (za kolik?)
    • 30 hodinovy Act I. je myslim dost velky aby ich rozhodnutie obhajil.
    • XorxoxTalarius
      No tak ta cena neni tak strasna mit kompletni SC2 vyjde na daleko vyssi baksis
    • Asharak
      Když si vezmeš cenu digit. kopie podle kickstarteru tak kolem 500,- bych tipoval.
    • Můžeš dát 300 liber na KS a koupit si všechny tři rovnou. :-D
  • Skvěle zpracovaná kampaň. Wow.
    • V zásade suhlasim, ale musím Varvovi vytknuť tu šiltovku na hlave. Ten tien v očiach, to je fail ktorý tam nemá čo hladať.
  • Ferdis2
    Backnuté. *4*
    Earl edition za 65 £. Nespomínam si kedy som mal taký zážitok z rozhadzovania peňazí... *1* *1*
  • Tak 20 liber je tam *3*
  • Hanzales
    Taky jsem něco přišpendlil, sice né nějak moc, ale aspoň něco lepší než nic ;o) Před platbou tam bylo pár Liber, teď už koukám je tam pár tisíc :)
    Držím palce ať se vše daří!
  • Co je to ten Kickstar???
    • eStar
      To se maže na chleba.
  • Radioaktivni_surikata
    Češi už se na to koukám vrhli útokem *1* Ani se nedivím po tom traileru, co ke kickstarteru udělali. Tak snad to dopadne, už jsem si "předobjednal" *1*
  • já si nemůžu pomoct, ale chlápek v traileru v 1:45 vypadá jak Pavel Dobrovský *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit