Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jo ale na vyber mas vzdycky. Ja budu civet na obrazky a cist jak jsou daleko, ale testera jim delat nebudu, to ne.
  • Konecne originalna hra, ktora ponuka cosi nevidene a ma poriadnu grafiku.
  • Kolik tipujete, ze se nakonec vybere? Ja 1 050 000 lib. Akorat ty vetsi castky maji omezene, tak s tim budou muset neco delat, uz ted se na to neda kliknout tusim
  • Vyslo jim to a maji k tomu jeste vikend- tem bude divokej. Ja bych slavil 3 dny v kuse.
  • A JE TO TAM! :) *14*
  • ucho
    těžko. znamenalo by to prodloužení vývoje a 3 roky už by bylo moc...
  • Tilwaen
    Taková sympatická odpověď :-)

    Jan Smejkal ‏@MadSmejki
    @BrianFargo @kickstarter Thank you, sir! Believe me that at least one man on the team was wearing Wasteland 2 backer T-shirt today. ;-)


    A tahle také pobavila *1*

    Gill Vandenbroeck ‏@Gill_vdb 21 h
    @croberts68 goddammit Chris every time you open your mouth money flies out of my wallet to some awesome project!
  • Pevne verim, ze kdyz se sezene dost penez, tak budou vsechny 3 akty v puvodnim rozsahu. Drzim palce.
  • ucho
    s 35 lidma už zase o nějaké menší studio nejde. obzvlášť když teď plánují ještě nabírat... pod správným vedením a se schopnými lidmi to sousto tedy zase tak velké není...
  • Tak to asi jo, ale takhle by to šlo. Měl jsem hlavně strach aby to nebyly tři samostatně spustitelný hry.
  • mozna budes potrebovat i act I a II, nevim.
  • budou. kdyz si koupis "Act III" tak tam by meli byt vsechny featury a muzes prechazet do vsech map. Pokud to vyjde samozrejme.
  • Tak to se hrou už snad nemá ani cenu zabývat :)
  • Přál bych jim úspěch, ale nezdá se vám, že si ukousli příliš velké sousto? Když se pročítám slibovanými featurami, zdá se mi, že je to na menší studio skoro nemožné všechno funkčně zakomponovat. Navíc rozdělení na tři díly se marketingově může jevit dobře, ale u sandboxu mi dělení přijde dost nešťastný s ohledem na konzistenci herního zážitku. Pokud ovšem nebudou další dva díly jako datadisky, které svět postupně rozšíří, to by pak bylo ok. Pokud se ale bude jednat o tři samostatné hry, tak mi to přijde přinejmenším zvláštní...
  • Ale vůbec ne. I angličtina se změnila hodně a já ti garantuju, že češi by s trochou snahy češtině z 15. století rozuměli - samozřejmě ne všemu ale podstatě ano. Možná nejsem teď zcela přesný, ale viděl bych to asi tak jako dnes češi rozumí slovákům.
  • že na vejšku dneska pouští kdekoho. Není to v Plzni? *3*
  • Vávra psal, že mu dokonce přispěli i lidé z vydavatelství, kde hru nechtěli *1*
  • Díky za info .)
  • Musí to být těžké lhát jen za účelem trollení *5*
  • Podíval ses na svůj obličej do zrcadla?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit