Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako rad useknu hlavu zombikovi ale v tehle dobe uz me to bavi tak 10min :D mam uz precejen miliony zombiku na pazbe ale uz to proste nudi.........
    Come again !
  • Také mi přijde divné, že se zde zatím, nikdo jako tvůrce hry nepřihlásil... vím že tvůrci her si komentáře ke svým počinům vždy pročítají... obzvláště v našem malém rybníčku :)
  • Na vašem místě bych napsal totéž :D ale pokud je to pravda tak je to celkem smutné... (uvěřím až jestli hra vyjde a tým ponese vlastní název) každopádně nemáte pocit že hra poškozuje vaší vlastní značku? řešit zaměnitelnost těchto titulů, je vzhledem k reakcím lidí, asi na místě.
  • jak který zombie :) Tenhle typ her mě taky už nudí.
  • Games.tiscali to mají podle mého názoru hodně špatně napsané, autor by neměl hned na začátku zmiňovat studio madfingergames, navíc v takovém slovním spojení. Nedivím se, že méně pozorný čtenář, či mladší netrpělivý hráč může hned nabýt dojmu, že madfingergames tvoří nějaké trapné duplikáty. Podle mého názoru takto napsaný článek poškozuje svým způsobem jméno firmy madfingergames a měl by být přepsán/upraven.

    Pavel
  • Muzu te s naprostym klidem ubezpecit, ze s touhle hrou nemame naprosto nic spolecneho. PC, MADFINGER Games
  • Pište si co chcete, ale podle mě se jedná virálku MadFingerů, spousta drobných detailů který mají provokovat, ať už název, font, grafická stylizace, nebo samotná hra, která jako by z pr**** (omlouvám se za ten výraz) vypadla Dead triggeru... Nemyslím si že by zde byl bezejmený desetičlenný tým, který by byl tak hloupý a bez invence, aby dělali tak výrazný klon... Prostě si připravujou půdu pro "novou" hru...
  • Jsem jedinej komu uz zombie tematika LEZE NAPROSTO KRKEM????
    To uz dneska nikdo nic nedokaze vymyslet??...hmm tak si dame zombiky po milionte :D
    LOL
  • nepojmenovaná skupina.. Navrhuji název AE plně by to vystihlo originalitu jejich "studia"
  • "Nápis vypadá 90% stejně jako z Dead Space 2. Až na to že to je napsáno jiným Fontem !"... Ano fontem co je velice podobný fontu Mass Effect *1* to je ale náhoda
  • filias
    Hlavně že i ten font je Mass Effectu podobný.
  • - tohle neni servr (specialne tiscali) pro oznamovani CESKYCH her tohoto typu - nebylo rozumne oznamovat hru zde
    - zombie jsou v kurzu, dlouho uz nebudou, pokud chci jit cestou alespon minimalni jistoty do more statisicu aplikacii je to ta lepsi volba.

    - originalitu bych vubec neresil. Je to indie scena kde jsou aplikace delane pro jejich originalitu a taky aplikace delane z vypocitavosti. To bychom se dostali nekde do roku 1960 a muzem se bavit o absolutni originalite.

    - hru si nekoupim urcite. Nejsem cilova skupina FPS, zombie temat uz vubec a jeste k tomu na touchpad, please.... Poti se mi prsty a zustava tam pak hodne mrtve kuze. Humus.
    - zaujalo me to jen z duvodu, ze se jedna o Ceskou hru a ten zbytecny hnuj co sem lidi pisou je fakt k smichu. Strategie a marketing tady asi moc lidem nic nerika.
    - doufam, ze ta hra vydela vyvojaru tolik, ze si budou moci v budoucnu dovolit originalitu

    A ja uz ted radsi jdu pracovat, delam navrh noveho obalu pro Maslo aby bylo vic podobne tomu co se nejvic prodava. Je to direkce od akcionaru, pry museji jit na jistotu. Udelal bych servr kde se bude plivat i na cilene podobne veci mimo her. V pripade, ze by byli vsichni lidi jako tady plivaci na Dred Vechet znicil bych navstevnosti facebook
  • Tolik zmatení, možná redakce gamesu dostane za tento článek sud pivka od vývojářů :) To je komedie tento server fakt že jo
  • Aha pravda. Špatně jsem to přečetl.. no i tak to vypadá pěkně.
  • JohnyTheZik
    Neni to od Madfinger games ;)
  • Tihle pánové dělají geniální hry. Hrál jsem Dead Trigger (předchozí díl tohoto) na mobilu a byla to teda pecka. Toto asi nebude o moc odlišné, až na to že se to koná na vesmírné lodi... srovnávat to s Mass Effectem je ale trochu mimo..
  • asi nejaky april
  • M povedeny, predopkladam ze to je vtip =D Protoze jestli ne tak OMFG.
  • Po prve , prosim Vas spravte uz nieco s tym video prehravacom. Seka, nedotahuje vzdy stream a ked to prdne nedokaze pokracovat kde sa zastavil len hodi error hlasku. Proste des.
    Co sa tyka samotnej hry, je to zufalo neoriginalne a vykrada to kde sa da. Tak is to vasa poznamka o zamerani sa na vizualne spracovanie im moc nepomaha v presvedcovani ze to bude nejak kvalitny titul ale kto vie. Ostatne ani mnohe ine popularne hry niesu iba o originalite. Skor som zvedavy ako to budu chciet spoplatinit, alebo ako budu chciet na tom zarobit. Lebo je fakt ze s tym co odprezentovali moc ludi nepresvedcia k zaujmu o kupu. Mozno jedine nejaky F2P model, ale aj takych hier je tu uz kopec tak neviem.
    A co sa tyka portu tak ak si nerobia vlastny engine dovolim si tvrdit ze na 90% je to unity a tam nie je az taky problem s portom na ine platformy.
  • Ty bláho zase další FPS na mobil. Není to vůbec originální ! Už jenom ten název... Dead Effect !
    Jako díky, ale fakt ne ! Vezmeme Dead z "Dead Space" a Effect z "Mass Effect" a vznikne Dead Effect *15* ! Vím, že dneska je těžké najít dobrý název pro hru, protože už je toho do tří prd*lí, ale nemusí aspoň kopírovat... Jenomže tahle je hra je zkopírovaná úplně ze všeho co jde ! Vemte si LOGO hry. Nápis vypadá 90% stejně jako z Dead Space 2. Až na to že to je napsáno jiným Fontem ! Název je kopíračka jak jsem už psal ! I to prostředí je úplně stejné jako z Dead Space a Mass Effectu akorát s jinýma zbraněma. No a ještě krom toho to vypadá jako Dead Trigger ! Beztak to bude na 90 % stejné. dones bedny atd... To mě na Dead Trigger vadilo a proto to šlo za 30 minut do háje ! Kdyby to udělali s nějakým příběhem, tak by to mohlo být celkem slušné. Jenomže tato hra bude opět prošpikovaná Mikrotransakcemi skrz na skrz. Stejně pokud si to nezaplatím tak nebudu po pár kolech jet moc dál ! To bude opět nehratelné jako u další her od Gameloftu ... K tomu nás šoupnou do arény s uličkami a střílej si ! A zase tam jsou Zombie ! Zombie zde, Zombie tam, Zombie je skoro v každé hře kam se podívám ! To mě fakt neba. Už by mohl někdo konečně zpracovat nějakou luxusní hru na mobil s příběhem s takovou grafikou atd.. Dead Trigger náročný opravdu nebyl, takže to na tom bylo to nej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit