Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EuroSamurai
    Taky nechápu jak zato někdo muže platit podle mě takovej člověk musí bejt zákonitě zbytečná troska.
  • Je jedna vec, ked niekto cheatuje a je druha vec, ked niekto oznaci poctoveho hrava ako cheatera za to, ze si to "dava". Potom necudo, ze poctivych hracov ubuda, lebo ich to aj prestava bavit koli zlej komunite alebo krivym obvineniam.
  • Cheatovat v multiplayeru je sviňárna. Navíc ale platit za to, že někomu škodím a snažím se mu zničit zábavu, to už je choromyslnost. Někde k sviňárnám cheaty ani nepotřebujete. Např. podle DICE je naprosto v cajku dovolit letadlům v BF3 vystřílet základnu zmrzačenýho nepřátelskýho týmu, jako by se nechumelilo. V GTA jsem se pro srandu něco nacheatoval, ale v singlu a po dohráni kampaně, kdy mi zbylo město na blbnutí. A ještě jednou v Gothicu, kdy jsem se vinou chybnýho designu ocitnul v bezvýchodný situaci a nemohl jsem projít skrz zavřenou bránu, za kterou jsem se teleportoval svitkem. Jak blbec jsem si připadal :D
  • nieje väčia radosť ako zložiť cheatera vlastnými silami..:))môže ma zabiť aj 100x..ale ked ho dám dole tak je na smiech ,že ani cheaty ho nezachránili..:)) *5*
  • Nikdy sem necheatoval a nikdy nebudu,požitek ze hry=0 kdo "čítuje" je ubožák *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit