Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře zakempenej b*b s lamometem mě kolikrát nase*e víc než b*b s autoaimem...
  • nekteri sabotuji, jini proste na to nemaji mozek a nechapou ze nejsou na ffa
  • A pak tu taky máme lidi, co sabotují teamplay. Stejně otravné jako hax0rs.
  • No jo, takhle jsme se jednou brzy k ránu opilí připlížili na francouzké a německé CS servery. Občas jsme nepotřebovali ani ty cheaty a byla sranda to poslouchat. Stačila brokovnice, granát a zapnutý friendly fire. Jó to byly časy, to jsem se ještě neohlížel *1*
  • CrocoRay
    U mě je to převážně tou blbostí (lépe řečeno tou úchylkou), že dohrávám hry, které mě nebaví, ale načal jsem je už. Přiznávám, že je to ztráta času, ale pro mě pořád menší, než se bavit cheatováním v multiplayeru.

    Každopádně takových her bylo málo a u těch dobrých jsem cheat nikdy nepoužil, i když jsem narazil na těžší úsek než ten, kde už jsem cheat u jiné hry použil.
  • tak pak to chce vybrat si vhodnejsi misto pro hrani a eliminovat tuhle chatru
  • Druhy extrem je pak to co predvadeji nektere firmy na konzolich (hlavne tedy EA) kdy se cheaty do hry naprosto nashchval zamerne nedaji a firma pak PRODAVA cheat ktery odemkne nejaky obsah, to se mi stalo u SKATE2 nebo treba Tiger Woods, single me moc nezajima, hral jsem to jen s kamarady v multiplayeru, ale abych odemknul ruzne mapy a hriste, hra me nutila hrat single ktery jsem vubec hrat nechtel, nebo si to proste koupit, tenhle trend nedavat do singleplayer her cheaty se vubec na konzolich hodne rozmohl
  • smejki
    admini jsou na veřejných serverech úkaz vzácný
  • Vietcong, to byly časy. Tam ty pingy byly občas vážně úděsné.
  • ja jim sice do hlavy nevidim ale myslim ze to to byt borcy v tabulce jim jde asi nejmin, nekdy mam pocit ze to spis delaji za umyslem trollovani a nasirani jinych hracu a tim se bavi
  • nasere par lidi a dostane ban na rok, dobra zabava :D
  • smejki
    Neustále tu čtu, že cheatery ta hra nemůže bavit. Nesouhlasím. Oni totiž mají hru ve hře - nasírání lidí, sledování nasraných reakcí... herní ekvivalent diskusních trollů.
  • Zatím jsem měl kliku a na podobný problém narazil jen jednou. V Sacred byl (možná do teď je) quest donést zraněnému vojákovi lahev vody. Jenže ta se "nevygenerovala". Jediné řešení byl cheat. Od té doby mě žádný podobný zásek nepotkal. Ale máš pravdu, v takovém případě jiná možnost není.
  • ping 2000? :) neprebyva ti tam nahodou nejaka ta nula?
  • CrocoRay
    Problém je, že nevyhrál ten člověk ale počítač. Je to asi jako bych uspořádal LAN party, podplatil kamarády, aby mě nechali vyhrát nebo ani nepřišli hrát a já bych si o sobě myslel, že jsem nejlepší. To není zábava.

    Každopádně si myslím, že takových lidí je méně a cheaty jsou v multiplayeru používány převážně kvůli kažení zážitků ostatním hráčům.

    Ale vzpomínám si, jak jsem kdysi hrával Vietcong a nějak se kazil server, přičemž já měl ping 10 a ostatní kolem 2 000 *1* Je pravda, že jsem byl hodně zvýhodněn, byl jsem označování cheaterem, ale už mě ani ta hra moc nebavila a měl jsem spíše blbý pocit, že to mé vyhrávání opravdu není fér, takže jsem hru radši ukončil.
  • Přesně.
    Typický příklad je BH, ze začátku to bylo super ale teď se kolikrát u toho člověk akorát NA...E! Stačí jeden, dva pitomci a kazí zábavu všem.
    (na druhou stranu jsou lidé kterým to jde prostě lépe než ostatním, já osobně jsem v těhle soudech opatrný. Některé věci jsou ale do nebe volající a ještě se ti směje do xichtu - nejhorší je bezmoc *16* - pokud se nechcete přidat na druhou stranu nezbývá než jít jinam.
    Styďte se *12*
  • ale i tak mas situace, kdy to bez cheatu nejde, jedine si pockat treba na zaplatu, tezko jinak projdes treba dvermi, ktere se mely otevrit a nestalo se tak
  • Inquisitor
    Přesně tak o tom to je. Je to jenom hra.
  • K tomu poslednímu odstavci: hry, které mě nebaví nehraji - natož dohrávám. Ale taky se dnes raději budu vztekat u problematických částí než si to ulehčit cheatem. Dokonce už jsem se dostal tak daleko, že většinu her rozehrávám na nejtěžší obtížnost. Ze začátku jsou to muka, ale pak se to poddá a člověk ten rozdíl ani nepozná. Naopak z toho mám na konci větší radost.
  • Inquisitor
    Jo jak někam vlezu a zaslechnu tohle řvaní, okamžitě prchám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit