Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Kde jsem používal cheaty: GTA I, II a III, Doom I a II, DN 3D, SW DF a to je asi tak všechno. Osobně považuji lidi, co používají různé wh a podobné např v CS za největší trosky a lamy, co ničí zážitek z hraní ostatním, naštěstí jsou pro ně tresty dost kruté a většinou podobné idioty člověk nepotká vícekrát. Jenom ti, co neumí hrát či ubožáci, co si snaží honit ego se score 300-1 používají různé programy a "cheaty". Kdo to bez nich neumí, nechť sklízí posměch a trpí v pekle.
  • s tim raketometem byl vzdycky nejlepsi RobasVeteran.. ten si vzdycky stoupnul v oaze na nejakej baracek a jenom tam stal a metal rakety z gustava, sem ho skoro nikdy nevidel pouzit jinou zbran a vsechny tam nasiral... nadruhou stranu nebylo celkem tezky ho sejmout on se ani moc nehybal :D ... je to asi tim ze na druhy strane toho kabelu je clovek co ma nejake emoce, AI panakovy je jedno ze si z nej delas srandu :)
  • Svatá pravda. Já jsem občas lucker jak sviňa. Ono vlítnout (neúmyslně) do skupinky čtyř protihráčů. Všechny je zabít nožem, dřív než si vůbec uvědomí co se stalo a při zběsilém úprk z místa činu zabít pátého (který se zrovna respnul a jde se pomstít) je vážně o to vykoledovat si nálepku cheater *1*
  • CrocoRay
    Podobných záseků je více, ale tenhle problém spravoval hned následný patch.
  • Často se mi stávalo, že polovina týmu právě snipeři byli. Některé mapy jsou na toto prostě kktské. Tak tři snipeři max. je ok.
  • tak to je hodne smesny ban :) 3 dny za cheaty (i kdyz dle tebe neopravneny)
  • tak nekdy je problem rozeznat cheatera a skillera nebo nahodaka, hlavne u modu, kde zabiji jedna rana
  • To už se mi taky stalo. Dostal sem neprávem ban jen za to že sem hrál dobře.
    Ban: 3 days
    reason: cheating
    *8*
  • Proto asi dali do MW2 riot shield :D Aspon nejak se na ne da doslapnout
  • Lawliet
    mm spiše než s cheatery jsem se setkal s lidmi kteří oslovují cheatere každého kteří je zabijí nebo jsou ve skóre lepší než oni stačí prostě přijít na server kde je jiná uroveň hraní v uličce kde proti vám běží 4 nepřatelé miřit na hlavu a jelikož nemají kam uhnout a ten ve předu vam vždy děla lidský štít ty 4 zneškodnit a už vás pulka serveru nazývá cheaterem hlavní hlavoun admin vás natáčí na video a říká že jste 100%ní cheater že to už viděl milionkrát a je si jistej (je to 100% ale vy jste cheaty nepoužili..) takový člověk pak přímo žije jen proto aby vyhledával hrače lepší než oni nahrává si každého s vyšším skóre než je obvyklé hodiny na ně civí ..vytvaří hate na forech kde tyto 100%ní důkazy cheatovani ukazuje chodí na cizí servery a zkouší ruzné aimboty,wallhacky upravné configy..aby si byl jistý že to co děla je to samé co vidí... to je taková uvaha na téma cheatování ..
  • Ti mi nevadí, pokud polovina týmu nejsou snipeři zalezlí někde v kopcích. Ale třeba v BC2 nechápu to neustálé nadávání na střílení po lidech raketometem :D
  • no predevsim BC2 melo tak zk*rvenej level design ze tam tyhle veci obcas delaly problem... ono DICE neni tak dobre jak se vsichni snazime tvarit jen neni konkurence (neco podobneho u Bethesdy)
  • Ked narazim na cheatera v nejakej multi fps tak semtam na neho vyhlasim teamkill akciu.Zial podaktore servery ma koli tomu vyhodia ale je mi to jedno uz len ten pocit ze mu strpcujem tu kurvaren ma tesi. Nevadi mi ani pokazene skore.Obzvlast som rad ked sa ku mne niekto prida raz sme sa v bfbc2 na takehoto hajzlika spikli cely team po 3 minutach to zabalil :-).Inak tymto ludom by som proste zrusil kluc od hry a zabranil im ju hrat cez multyplayer nakolko vaznym sposobom obemdzuju ostatnych.
  • nesmis chodit na servery pro deti do 10 let
  • a nieje nahodou hra za snipera o kempeni? Jasne, ze sa treba obcas presunut aj na ine miesto.. ale aj tak.
  • Čítry je potřeba sterilizovat, aby se nemohli množit. Nejlépe toho docílíme opakovanými údery tupým předmětem do oblasti genitálií, dokud oběť nezačne plivat krev. No možná to není záruka, že bude sterilizovaný, ale aspoň ho to bude bolet. *4*
  • tak kempery bych uz do stejneho pytle nehazel, to jejich styl hrani, i kdyz nepopularni...jini zase nesnaseji rushery
  • A nebo kempící snipery, taky otravné a sabotující teamplay.

    V BFBC2 jsem je vždy spamoval kouřovými granáty... a když začal některej brečet, tak jen odpovím: "just providing cover, bro".
  • nejlepsi admini jsou ti kteri te daj ban za to ze jim davas naprdel *14*
  • No tak admini, ale cheathunter allias lovec cheateru ti tam jsou proto, aby to na CS serverech hlídali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit