Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě taky ne, ale ten pocit. Když se to po jedenáctém pokusu povede, je k nezaplacení :)
  • ale zase prichazis o opojny pocit, kdy se ti to na 11. pokus podari udelat :)...jinak v SP at si cheatuje kazdy jak chce, tim ovlivni maximalne svuj zazitek
  • neco pro zasmani :)) je to mazec :)
    http://www.youtube.com/watch?v=NYGlWjIKoY4
  • Veskoslav
    A ještě něco, ty hlupáku. Veškéré turnaje nad 1500 Kč jsou hlídané online streamem, kdy na jednoho hráče připadají dva, co to kontrolují. Jestliže se zjistí, že jsi ty nebo pořadatel odváděl či napomohl podvádění. Ztrácí veškerá oprávnění k pořádání turnajů, nesmí pořádat ani menší turnaje a čeká je finanční postih. Navíc pokud máš ID u Blizzardu a pořadatel by Tě nahlásil, Blizzard v takových případech blokuje tvé ID ve hře. Tudíž hlupák zůstane hlupákem a lhář zůstane lhářem...
  • Jo, to je jeden z důvodů proč tu mapu nikdy nehraju.
  • Já tedy v mp nikdy, považuji to za největší sviňárnu co lze v mp dělat a kazí to všem zábavu. Ale v sp, zvlášť třeba v GTA si dám cheaty rád, to je zábava.
  • Ale vadí... trochu pohážeš 40mm kolem a už slyšíš noob tube.

    Ale zase někde je to nutnost, třeba ve Vietnamu na Vantage Pointu na začátku prostě spamovat granáty musíš...
  • CrocoRay
    Kdyby to byla pravda, tak by ses tím tolik nechlubil v diskuzích a musel bys být dobrý hacker *3*

    Ale jo, pokud by někdo opravdu cheatoval za peníze, pak se to cheatování pochopit dá. To už by ale byl hlavní problém spíše ta krádež než samotné cheatování.
  • Veskoslav
    To je něco jiného:)V SP si můžeš zážitek ze hry buďto vylepšit(nemůžeš něco přejít, zabít atd.), ale ovlivňuješ pouze svou hru ( Sc II třeba fungují cheaty v SP, ale vypne se ti kompletní plnění achivmentů, což je dobře), kdyžto v MP to kurvíš i jiným hráčům, nikoliv jenom sobě:)
  • IDDQD a IDDKFA Ty už asi nikdy nezapomenu :D
  • Tak spamování raket to je něco jiného. Ale zvláštní je, že spamování granátů, což je mnohem jednodušší, to skoro nikomu nevadí.
  • Amylee.Anderson
    Cheatovat v MP je vcelku nesmysl. Ale co třeba cheateři v SP? Já si cheatama pomáham, protože, a teď semnou mnozí nebudou souhlasit, hraju abych se bavila, a moc mě nabaví dělat nějakou misi 10x za sebou :)
  • Hmm, tak takhle bych Carla určitě nepoužíval. Jako jo, občas jsem s ním taky snipeřil, ale používám ho raději hlavně na krátko třeba dům vs. dům. Vyprázníš UMP 45 do okna a pak do rohu švihneš Carla a ve většině případů je hotovo.
  • CrocoRay
    Trochu mi přijde, že narážíš i na můj příspěvek. Já jsem neříkal, že je to nemůže bavit, ale že bych se nikdy k ničemu takovému neponížil a je to podle mě zbytečná ztráta času hrát takovouhle hru ve hře.

    Mimochdem diskuzní trolové jsou celkem neškodní a pokud se člověk umí ovládat, tak si jich nemusí ani moc všímat a nepodporovat další flejm. Flejm vzniká díky dalším lidem, kteří začnou trolit na jejich trolení. S multiplayerovými cheatery je to horší a ty přehlížet nejde, protože ti tu hru zhnusí tak jako tak.
  • A ještě dodám, že po unbanu se mi dařilo stejně. A už sem žádný omylem nedostal. Ten dotýčný admin si asi uvědomil, že udělal chybu.
  • Veskoslav
    Jsi skvělý lhář, jelikož maphack nefunguje na turnajích, poku nejedeš klasicky přes LAN (ještě jsem nezkoušel, ale vím od spoluhráčů, že to jde), což nikdo nejede. Jelikož minimálně půl roku zpátky byly opravné patch, které tomuto zabránily. Navíc turnaj s dotací 100 euro by byl hlídaný. Tudíž až budeš zase lhát, tak lži tak, že se za to lhaní nebudeš muset stydět ty diskuzní trole a hlupáku....
  • ani se nedivim, ze si nikdo nevsiml, kdyz sis to prave vymyslel ;)
  • Ataker
    šak jasné chlub se tím, že si hovnoo dokázal :)
  • Měli tam asi takový systém nápravy. První ti dali na 3 dny a na podruhé to bylo už permanentní.
  • Jasně cheatuju. CSS, U2004 nebo SC2. Není nad to poslouchat nooby nadávat :D. Taky se dá krásně přivydělat. Třeba SC2 u nás má novou ligu a pokud se vyhnu oficiálním turnajům (asus battle nedávno) tak jde pomoci maphacku vyhrát nad kýmkoli. Nedávno jsem v turnaji vyhrál 100éček a to bylo ještě online stream a nikdo si za celý turnaj toho nevšiml :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit