Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    rock on:-D
  • CrocoRay
    Ten pocit znám, ale musí ta hra za to úsilí stát. Ale někdo to tak třeba nebere a radši si to ulehčí a baví ho to takhle více. Mně osobně použití cheatu (kromě GTA, kde jsou pro zábavu) hru ještě více znechutí a použiju ho výhradně, když už mě hra nebaví.
  • smejki
    pot of gold!
  • Odulin
    Tak s cheatováním jsem začal a skončil v době Dooma apod. Občas jsem zacheatoval kvůli hodně těžkýmu místu, ale záhy jsem s tím přestal. Jsem z těch, co hrajou také kvůli výzvě a nevadí mi nějaké místo dělat 10x,20x,30x atd.:) No a cheatování v MP? Tak do toho bych nikdy nešel...to je prostě hovadina.

    Jo a naposled jsem použil malej cheat před několika dny...ale to byla prostě nouze...ta ku*va Esbern nechtěl otevřít dveře. Tak sem se k němu musel hackem teleportovat a asi 50x zmáčknou E, než pokračoval.

    IDSPISPOPD..zkusil jsem z hlavy, tak snad to vyšlo. *3*
  • tak mna bavi cheatovat. je to nekedy omnoho zabavnejsie ako hra. nemyslim len ze napises cheat a je to. skor vytvarat trainery atp.
  • aoe nostalgie :P
  • matty-the-gamer
    Já osobně nerad používám cheaty i v singleplayeru (na MP si zrovna nepotrpím). Sice to zlehčí hraní, ale pak se vytrácí zážitek a to uspokojení, když konečně dokončíte nějakej hodně těžkej level... *4*
  • aegis, marco, polo, lumberjack, robin hood *1*
  • Cheaty používám jen v singlu, většinou na herní mechanizmy které mi ve hře vadí (carry weight ve Falloutech :)).
    V multiplayeru jsem nikdy necheatoval a nikdy jsem ani necítil potřebu. Přijde mi, že kdybych cheatoval, přišel bych o motivaci ten multiplayer vůbec hrát.
  • Lawliet
    nemoc je někdy hledání cheaterů..
  • Já si pamatuju ILM. To víš? Nebo DNSTUFF.
  • Já zase v BF2 sniperům vždycky drkal, aby nemohl střílet. Stál jsem vedle nich a furt do nich najížděl. Dělal jsem to ovšem jen v situacích, kdy náš tým potřeboval jít dopředu a rozhodně nepotřeboval mít polovinu týmu camperů. A vždycky jen lamám, který stejně nemohly moc pomoct. Párkrát jsem si snipera i knifnul, když už to fakt přeháněli. *4*
  • příhoda z natáčení:

    Kdysi dávno jsem hrával Day of Defeat (ještě ne-source) a docela mě tam s*al jeden týpek s wallhackem, kterého jsem často potkával na jednom serveru, tak jsem si nahrál jeho demo ze spectátu a sehnal si nějaký wallhack, se kterým budu jeho demo sledovat, abych se ujistil, že měl wallhack... Udělal jsem si z toho i video... Pak jsem si chtěl jít zahrát online, ale já blbec jsem zapomněl ten wallhack vypnout... Dostal jsem banán na rok *1*
  • Legendární cheat je god.
  • U některých hrách jsou cheaty v SP skoro nutností. Třeba já dohrál Crysis 1 jen díky cheatům, protože se mi buglo několikrát to letadlo a už mě fakt nebavilo probíjet se přes davy nepřátel, abych na konci neměl jistotu, že pro mě někdo přiletí.
  • Cheatovat je fajn - někdy a to jen v SP. Nikdy nezapomenu na mojí "kampaň" v Mount and Blade, kdy jsem stisknutím pár kláves zlikvidoval celou posádku města a dobyl ho. *1* Cheatova v MP je prasárna. Bohužel vydavatelům, kteří jsou často odpovědní za MP servery je často cheatování úplní ukradený. Několikrát jsme usvědčili z cheatování jistého hráče (Battlefield 2) a to včetně screenů a videa a EA mu ban nikdy nedala. S nejhorším cheatováním jsem se setkal ve hře Vietcong 1, kde byla tak polovina lidí ze serverů cheateři. Ale to už talh ehra byla v konečné fázi, takže asi proto...

    Kvíz: IDDQD Kdo si pamatuje tenhle legendární cheat? A nebo glittering prizes. *4*
  • Tj tady jde hlavně o chaetovaní v MP.
  • Veskoslav
    To jsem znal nazpměť:-D
  • ha jsem rychlejsi :D
  • ZvacA
    V singleplayeru je to každýho věc. Navíc, u některých věcí to ani bez cheatu a jiných příkazů nejde, zvlášt, když se člověk věnuje tvorbě machinim a podobným projektům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit