Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obcas jsou na games trochu mimo no :) metacritic 8/10 to jisti.
  • 6 je malo aspon 7, ja to hraju a bavim se moc
  • Viděl jsem to,zahrál jsem si to a s klidným srdcem můlžu říct,že je to píčovina s P..a hodnocení,to snad nemá ani cenu k tomu něco psát..Assassins creed 7 z 1O a tohle jen o stupínek hůře..Rozhodně nejsem kdovíjakej fanoušek a nadšenec serie Assassins creed,spíše naopak,ale jako pokud chci být alespon trošku spravedlivý,tak při tomto hodnocení by muselo Ac3 dostat minimálně dvojnásobek..Propracovanost příběhu,dějová linie plná zvratů a překvapení,hodně solidní grafika,velmi dobrá a svižná hratelnost i zábavnost,obrovské množství povinných či nepovinných úkolů a jejich široká variabilita při jejich plnění..mohl bych pokračovat určitě dále..nevim no,ale možná by stálo za zvážení pro tyhle béčkové tituly udělat nějakou samostatnou kategorii nebo jiné hodnocení,protože srovnávat tohle s AC3,COD či Far cry 3 je dost k smíchu.
    • Chápu tě, ale pro mne je to jen další důvod proč se nezaměřovat na čísla recenzí, ale spíše na text. Vlastně kdyby to nebylo tak populární a snadno vysvětlující symbol tak bych pro zrušení :-)
      • zdeeneek
        Ciselny hodnoceni bych zrusil hned. Ale to by se asi spouste ctenarum zhroutil svet, bo mi prijde, ze ty recenze ani nectou, jen se podivaji na cislo a honem do diskuze napsat jak to mohlo dostat tak malo/hodne kdyz jina hra dostala tolik a tolik ;)
    • ve vysledku jde o to jak moc mne hra bavi a jak dlouho jsem diky tomu u ni zkejsnul. je uplne jedno jestli hra ma pribeh na tri romany, milion questu, venceni psa, ale kdyz je to o nicem, tak je to o nicem
      • No,hrát něco pořád dokola a pořád to samé..to prostě dřív nebo později omrzí,at chceš či nikoliv..je to jen převlečený CS..místo kalašnikova máš meč,místo odstřelovací pušky luk..atd..když to porovnáš s jakoukoliv Ačkovou hrou,tak se ti toho u ní dostane mnohem více a to už vůbec nemluvím o té práci vývojářů,kteří na tom dělají x měsíců...
        • no tak ty musis byt hodne ubohy ked rozpravas uplne nezmysly...to uz fakt nemas co ineho robit len tu vypisovat blbosti a porovnanvat neporovnavatelne ? Preco je Chivalry B-ckovy titul? Pretoze je to Indie hra bez velkych prachov ? A ktoryze A-ckovy titul te tak nadchl ze tu meles voloviny? V dnesnej dobe hram skor indie tituly ktore maju smrnc ako A-ckove titule ktore stoja za h*vno !
    • Jediný, kdo to srovnává jsi ty
  • chivarly jsem si koupil a hral ho asi 5 krát :-)...jako ten pocit když useknete hlavu svému rivalovi je k nezaplacení. Je to obrovská zábava i přesto s hodnocením souhlasím. Mě tam chybí větší motivace hrát.(třeba jenom kosmetické itemy...sice se dají odemknout další dvě zbraně, ale to je vše o čem vím) chvíly si zařežu a vypínám. Ale ještě jsem toho tolik nenahrál mám to v záloze na horší časy.
    • pokud tam funguje motivace skillu = chci se zlepsovat, tak zadne serepeticky okolo nejsou treba...viz. CS.
      • A jak poznáš, že jsi dobrý? Bez nějaký žebříčků těžko. Nějaký osobní pocit je fakt málo. Osobní pocity velmi lehce mohou klamat...
        • Tikov
          Kouknu na k/d během hry? Zjistím, že tým vyhrává i díky mé nezanedbatelné pomoci (prorazím štítovou hradbu, otevřu bránu, zlikviduju obdobně zkušeného hráče druhé strany...)?
          • a jak poznáš, že hráč z druhé strany je obdobně zkušený?? v chivarly právě nijak
            • Tikov
              podle způsobu jakým se pohybuje a jak bojuje? Když potkám hráče, který je schopný mne blokovat "chamberblocky" (protivýpady ?) či zvládá feinty (finty?), tak vím, že jsem v ... To je dle mého hlavní způsob jak poznat kvalitu protivníka. (A omezeně k/d.) I Chivalry má několik schopností, které je třeba aspoň umět kombinovat.
        • Jednoduše, buď umíráš často, nebo zas nad druhými vítězíš. Ale i to není směrodatné a podstatné. Každopádně zásadní je, aby člověka to hraní bavilo.
    • Black_Hand
      ty potrebujes levelovani v multiplayeru aby to melo smysl? nebo jak to mam chapat (doufam, ze to chapu spatne).
      • stačilo by mě odemknout si pěkný armor, nebo meč...aspoň něco. Ale i ranky by neyli od věci mohl bych pak třeba hrát hry pouze se zkušenými hráči atd. Prostě tahle hra je dobrá, to´t vše
        • Black_Hand
          pletes dohromady odemykani a zebricky. zebricky ti samozrejme reknou jak je na tom druhy hrac a to se slusnou jistotou. pokud si myslis, ze ti neco rekne to, ze druhy ma odemknuty vsechny veci tak to jsi na omylu. rika to jenom to, ze bud je dobry, nebo ma hodne casu, pripadne i penize, protoze si casto muzes priplatit i za odemknuti tech co jeste nemas.
      • pru multak a kompetetivni hrani jsou treba zebricky, statisktiky a slusny matchmaking system. na levlovani sere pes
      • levelování tam podle mě třeba není.. spíš by to chtělo možnost customizovat svého "rytíře", to bych ocenil, aby každý vypadal jinak, ale jinak levelování podle mě potřeba v tuto chvíli není.
        • Black_Hand
          neco jako jsem videl u war of the roses? co si tam muze clovek dat na hlavu...
    • recenzi jsem nečetl(proč taky když jsem hru hrál :-))
  • Ta recenze je dost mimo.. hraju Chivalry už něco přes měsíc tušim a mam zatim nahráno cca 25 hodin a ta hra je zatraceně dobrá. Originální, poctivá hratelnost.. zasekat si chodím několikrát týdně a rozhodně s tím nepřestanu. Ta hra je jedna z nejlépe prodávaných her na Steamu, hodnocení 6/10 je špatně zvolené, ta hra si zaslouží 7/10, osobně bych dal 8/10 a to právě kvůli té poctivé a chytlavé hratelnosti..to je to co tuhle hru nesmírně vyzdvihuje z šedi průměru. Popisovaná nevyváženost je vyloženě blbost.. za rytíře naopak hraje výrazně méně lidí než by se čekalo a za každou classu mátě šanci excelovat.. zkoušel jsem všechny a je to jen o stylu hry a preferencích.. je pravda že lučištníci jsou někdy otravní, ale pokud víte jak na ně, tak ńemají šanci, stejně tak Vanguard vůbec štít nepotřebuje, pokud se naučítě s kopím, tak jste schopni pobít třeba 5-6 protihráčů. Doporučuju zkusit, za ty peníze to rozhodně stojí ( ted je to ve slevě ).
    • Dva druhy seknutí a jeden blok bez nutnosti ho směřovat?....poctivá hratelnost??? ...tak to je jasně na 12/10 :)
      • Jen ukazuješ že jsi to nehrál.. možností je víc, vertikální sek, horizontální sek, názna útoku, blokování, charge. sek ve skrčení, kop apod, možností je akorát, variabilita slušná, grafika pěkná, kolize dobrý.. ta hra má podle mě stálou hratelnost.. i po roce se k ní rádi vrátítě a zasekáte si.
      • Vidno ze sni nikdy nebol v poriadnom skill suboji 1v1, uz age of chilvary na hnusnom Source mal dobre triky, toto je o niekolko tired dalej.
    • Jedna z nejlepe prodavanych her? Keep dreaming
      • Chivalry se dle Steamu samotnáho prodává v posledních týdnech zatraceně dobře.. v absolutních číslech je to samozřejmě daleko za některými hitovkama, ale trend je jasnej, ta hra se líbí a jelikož patřím k těm co si jí koupili, hrál jsem jí, tak vím přesně proč.. právě taková hra spoustě hráčům chyběla.. je to prostě poctivá zábava. *9*
      • do podzimnich slev byla chivalry v top 3 na steamu
  • Odulin
    Tak já si chodím zasekat jen občasně, ale zato se vždycky pobavím. Doufám, že se dočkám dalších map a vylepšení, byla by škoda tenhle potenciál nevyužít do mrtě.:)
  • Takze shiit ops dva dostane 8 a chivalry 6 ? Tak určite.
  • Menorri
    Tahle hra je důvod proč mně nebaví Skirym *3* *3*....perfektní nálož jednoduché zábavi...ačkoli jsem nečetl celou recenzi a kde jakou špínu co se na hru vytáhla tak nechápu hodnocení 6...vždyť je to stylem CoD *1* *1* *1* *1*
    • kostejnesmrtelny
      Wow. Co je to Skirym? Něco s lyžema?
    • jop, to dává smysl. recenzi jsem nečetl, ale vůbec nechápu hodnocení. perla internetových diskuzí.
      • Menorri
        Nečetl celou a nečetl je trochu něco jiného, taky si asi moc koment nedočelt *1* *1* *1*
    • BLADIA-AMNESIA
      Místo hraní by jsi mohl zajit do školy naučit se češtině. Zábavi!
      • Menorri
        Bože odpusť mi to!
  • Nemohu si pomoct, ale MaB:Warband asi prekona az dalsi dil *9*
    • chivalry ani war of the roses se MaB nesnazi prekonat, jsou to uplne jiny hry..
      • To je, bohuzel, omyl. Chivalry akorat nema tak velky mapy jako Warband a nemuzes se tak dopodrobna vyzrojovat a oblikat, akorat to ma hezci grafiku a lepsi fyziku...
      • Kozy
        to snad neni možný
  • walltar
    Hmm tak se zase vrátím k čekání na MaB2 no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit