Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do podzimnich slev byla chivalry v top 3 na steamu
  • Jedna z nejlepe prodavanych her? Keep dreaming
  • levelování tam podle mě třeba není.. spíš by to chtělo možnost customizovat svého "rytíře", to bych ocenil, aby každý vypadal jinak, ale jinak levelování podle mě potřeba v tuto chvíli není.
  • Black_Hand
    ty potrebujes levelovani v multiplayeru aby to melo smysl? nebo jak to mam chapat (doufam, ze to chapu spatne).
  • recenzi jsem nečetl(proč taky když jsem hru hrál :-))
  • chivarly jsem si koupil a hral ho asi 5 krát :-)...jako ten pocit když useknete hlavu svému rivalovi je k nezaplacení. Je to obrovská zábava i přesto s hodnocením souhlasím. Mě tam chybí větší motivace hrát.(třeba jenom kosmetické itemy...sice se dají odemknout další dvě zbraně, ale to je vše o čem vím) chvíly si zařežu a vypínám. Ale ještě jsem toho tolik nenahrál mám to v záloze na horší časy.
  • Ta recenze je dost mimo.. hraju Chivalry už něco přes měsíc tušim a mam zatim nahráno cca 25 hodin a ta hra je zatraceně dobrá. Originální, poctivá hratelnost.. zasekat si chodím několikrát týdně a rozhodně s tím nepřestanu. Ta hra je jedna z nejlépe prodávaných her na Steamu, hodnocení 6/10 je špatně zvolené, ta hra si zaslouží 7/10, osobně bych dal 8/10 a to právě kvůli té poctivé a chytlavé hratelnosti..to je to co tuhle hru nesmírně vyzdvihuje z šedi průměru. Popisovaná nevyváženost je vyloženě blbost.. za rytíře naopak hraje výrazně méně lidí než by se čekalo a za každou classu mátě šanci excelovat.. zkoušel jsem všechny a je to jen o stylu hry a preferencích.. je pravda že lučištníci jsou někdy otravní, ale pokud víte jak na ně, tak ńemají šanci, stejně tak Vanguard vůbec štít nepotřebuje, pokud se naučítě s kopím, tak jste schopni pobít třeba 5-6 protihráčů. Doporučuju zkusit, za ty peníze to rozhodně stojí ( ted je to ve slevě ).
  • To je, bohuzel, omyl. Chivalry akorat nema tak velky mapy jako Warband a nemuzes se tak dopodrobna vyzrojovat a oblikat, akorat to ma hezci grafiku a lepsi fyziku...
  • Kozy
    to snad neni možný
  • kazda hra ma neco, terba chivalry ma promakanejsi mapy a zabavnejsi (akcnejsi) souboje
  • chivalry ani war of the roses se MaB nesnazi prekonat, jsou to uplne jiny hry..
  • Co jsem cetl,tak War of the Roses ma promakanejsi (slozitejsi) system samotneho boje a Chivalry je pry takove jednodussi.

    Osobne by me tyhle hry lakaly, kdyby mely promakany i single player, neco jako Mount & Blade ale v lepsi grafice a s ruznyma vychytavkama coz MaB nema.
  • Odulin
    Tak já si chodím zasekat jen občasně, ale zato se vždycky pobavím. Doufám, že se dočkám dalších map a vylepšení, byla by škoda tenhle potenciál nevyužít do mrtě.:)
  • Takze shiit ops dva dostane 8 a chivalry 6 ? Tak určite.
  • Menorri
    Tahle hra je důvod proč mně nebaví Skirym *3* *3*....perfektní nálož jednoduché zábavi...ačkoli jsem nečetl celou recenzi a kde jakou špínu co se na hru vytáhla tak nechápu hodnocení 6...vždyť je to stylem CoD *1* *1* *1* *1*
  • Nemohu si pomoct, ale MaB:Warband asi prekona az dalsi dil *9*
  • walltar
    Hmm tak se zase vrátím k čekání na MaB2 no.
  • Menttor
    Pokud War of the Roses dostane víc jak tohle, tak uvidíte :-). Osobně bych dal Chivalry kolem 75% jelikož zábava je to parádní, s War of the Roses se to vůbec nedá srovnávat, tam je divný všechno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit