Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud tam funguje motivace skillu = chci se zlepsovat, tak zadne serepeticky okolo nejsou treba...viz. CS.
  • opet malo bodu, hru si prvne zahrajte a pak o ni melte. Strileni z luku je desne tezky ale realny a o to víc je radost nekomu prostrelit hlavu na vetsi vzdalenost.
    Zadny customize nechybi, todle jsou stredoveky jatka jak se patří !!! Perfektni zuvky ( mlacení, velmi komický řev hráču, zvuky i při smrti - kdy chrchláte krev, nebo odpadávaj kusy masa z tela), perfektní ovládání, perfektní mapy. Originalni desne navykova hra. I přes některé nedostatky (občas chodí jak mentalove) za hru davam 8b.
  • Promakanější? Já nevím, ale máchat tam mečem/sekerou je fakt kumšt (aspoň pro mě), protože fakt tam je to dost těžký na ovládání
  • ales.smutny
    Čtenáři :), man-at-arms není zbrojnoš, rozhodně ne výhradně protože tohle slovo je v kontextu českého středověku vyhrazen spíše k rytířovu pomocníkovi, přeneseně ke komukoliv, kdo nese zbroj či je ozbrojenec. Man-at-arms je výraz, který se měnil od raného středověku do vrcholné renesance, ale jeho primárním smyslem bylo odlišit rytířstvo jako nobilitu od ozbrojenců neurozeného původu. Bohužel, čeština nemá přesný výraz, který by tomu odpovídal, i když zčásti proto, že si v daných dobách hledá spíše vlastní ekvivalenty a nebo je nemá kvůli specifickému vývoji. Blízko by byl i žoldnéř, ale opět to není přesné a neodpovídá všem variantám.

    Co se týká vanguarda, opět je to složité. Vanguard ve smyslu formace či funkce oddílu je skutečně předvoj. Ale vanguard jednotky tohoto typu, zvlášť, jak se je snaží zobrazit hra, jsou jednotky prvního sledu útoku, které mají mít šokový efekt na obránce tím, že pomocí těžkých zbraní a rychlosti rozrazí protivníkovu obrannou linii. Tady opět moc nestačí čeština...

    A kušištník je další, prý přípustná jak mi bylo řečeno, forma slova kušník.
  • Chápu tě, ale pro mne je to jen další důvod proč se nezaměřovat na čísla recenzí, ale spíše na text. Vlastně kdyby to nebylo tak populární a snadno vysvětlující symbol tak bych pro zrušení :-)
  • Jen ukazuješ že jsi to nehrál.. možností je víc, vertikální sek, horizontální sek, názna útoku, blokování, charge. sek ve skrčení, kop apod, možností je akorát, variabilita slušná, grafika pěkná, kolize dobrý.. ta hra má podle mě stálou hratelnost.. i po roce se k ní rádi vrátítě a zasekáte si.
  • Autore, man at arm je hezky česky zbrojnoš. Kušišník - co to má být ? Kdyžtak kušiník. A vanguard je předvoj, hru jsem nehrál ale bude to nejspíš něco jako lehká pěchota...
  • Pro mě nabídl nejzajímavější šermování Gothic II. Stačilo akční tlačítko a čtyři šipky a už se dali kombinovat útoky... A hned v závěsu u mně vede Jedi Outcast II
  • dobře no, není to úplně plnohodnotná hra a asi si 6 zaslouží, ale má v sobě něco - hratelnost, autetičnost boje, co jsem u žádné hry dlouho - pokud vůbec kdy - neviděl ...
  • Vidno ze sni nikdy nebol v poriadnom skill suboji 1v1, uz age of chilvary na hnusnom Source mal dobre triky, toto je o niekolko tired dalej.
  • obcas jsou na games trochu mimo no :) metacritic 8/10 to jisti.
  • No,hrát něco pořád dokola a pořád to samé..to prostě dřív nebo později omrzí,at chceš či nikoliv..je to jen převlečený CS..místo kalašnikova máš meč,místo odstřelovací pušky luk..atd..když to porovnáš s jakoukoliv Ačkovou hrou,tak se ti toho u ní dostane mnohem více a to už vůbec nemluvím o té práci vývojářů,kteří na tom dělají x měsíců...
  • pru multak a kompetetivni hrani jsou treba zebricky, statisktiky a slusny matchmaking system. na levlovani sere pes
  • ve vysledku jde o to jak moc mne hra bavi a jak dlouho jsem diky tomu u ni zkejsnul. je uplne jedno jestli hra ma pribeh na tri romany, milion questu, venceni psa, ale kdyz je to o nicem, tak je to o nicem
  • Jediný, kdo to srovnává jsi ty
  • 6 je malo aspon 7, ja to hraju a bavim se moc
  • Dva druhy seknutí a jeden blok bez nutnosti ho směřovat?....poctivá hratelnost??? ...tak to je jasně na 12/10 :)
  • Viděl jsem to,zahrál jsem si to a s klidným srdcem můlžu říct,že je to píčovina s P..a hodnocení,to snad nemá ani cenu k tomu něco psát..Assassins creed 7 z 1O a tohle jen o stupínek hůře..Rozhodně nejsem kdovíjakej fanoušek a nadšenec serie Assassins creed,spíše naopak,ale jako pokud chci být alespon trošku spravedlivý,tak při tomto hodnocení by muselo Ac3 dostat minimálně dvojnásobek..Propracovanost příběhu,dějová linie plná zvratů a překvapení,hodně solidní grafika,velmi dobrá a svižná hratelnost i zábavnost,obrovské množství povinných či nepovinných úkolů a jejich široká variabilita při jejich plnění..mohl bych pokračovat určitě dále..nevim no,ale možná by stálo za zvážení pro tyhle béčkové tituly udělat nějakou samostatnou kategorii nebo jiné hodnocení,protože srovnávat tohle s AC3,COD či Far cry 3 je dost k smíchu.
  • Black_Hand
    neco jako jsem videl u war of the roses? co si tam muze clovek dat na hlavu...
  • Chivalry se dle Steamu samotnáho prodává v posledních týdnech zatraceně dobře.. v absolutních číslech je to samozřejmě daleko za některými hitovkama, ale trend je jasnej, ta hra se líbí a jelikož patřím k těm co si jí koupili, hrál jsem jí, tak vím přesně proč.. právě taková hra spoustě hráčům chyběla.. je to prostě poctivá zábava. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit