Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak ty musis byt hodne ubohy ked rozpravas uplne nezmysly...to uz fakt nemas co ineho robit len tu vypisovat blbosti a porovnanvat neporovnavatelne ? Preco je Chivalry B-ckovy titul? Pretoze je to Indie hra bez velkych prachov ? A ktoryze A-ckovy titul te tak nadchl ze tu meles voloviny? V dnesnej dobe hram skor indie tituly ktore maju smrnc ako A-ckove titule ktore stoja za h*vno !
  • Diky moc za pohodovou recenzi.
  • Mohli by urobiť nejakú demo/trial verziu, rád by som si to vyskúšal. Rovnako aj wotr. Ináč asi budem čakať až na mab2.
  • tady nejde o vnejsi vlivy, ale o tom ze autor nepochopil herni mechanizmy :)
    taky mi prijde ze se u hodnoceni prestal brat ohled na cenu hry
  • Zajimave je, ze ultimatni neokoukane hry, dostanou vzdy hodnoceni do 6/10, ale prehypovane sra*ky ala CoD, anebo tisickrat opomijene hry, ktere jsou porad dokola totez (viz WoW) bez spetky napaditosti, tak dostavaji hodnoceni 8/10. No cimpak to asi bude ?

    Pak at mi nekdo tvrdi, ze recenze jsou ferove bez vnejsich vlivu ...
  • Black_Hand
    pletes dohromady odemykani a zebricky. zebricky ti samozrejme reknou jak je na tom druhy hrac a to se slusnou jistotou. pokud si myslis, ze ti neco rekne to, ze druhy ma odemknuty vsechny veci tak to jsi na omylu. rika to jenom to, ze bud je dobry, nebo ma hodne casu, pripadne i penize, protoze si casto muzes priplatit i za odemknuti tech co jeste nemas.
  • jenze tadle hra ma svoje kouzlo pablbe, v čem má kouzlo Medal of Honor ?je to prumerna hra z mnoha strilecek. Medal of Honor má prostě více lepších konkurentů, tadle nikoliv proto jí hraje spousta lidi (precpany servry)
  • ty zvuky jsou super jen co je pravda....taky mám rád když můžeš useknout hráči hlavu i po srmti a správně ho tím vyhecovat :D
  • a jak poznáš, že hráč z druhé strany je obdobně zkušený?? v chivarly právě nijak
  • stačilo by mě odemknout si pěkný armor, nebo meč...aspoň něco. Ale i ranky by neyli od věci mohl bych pak třeba hrát hry pouze se zkušenými hráči atd. Prostě tahle hra je dobrá, to´t vše
  • smejki
    Já tedy zbrojnoše taky odjakživa chápu jako takového rytířova podržtašku. Jsem zvědav, kam až se vy dva dostanete.
  • FOV ma jako jedna z mala her nastavitelne. Co bych za to dal u jinych. *3*
  • Takže je tahle hra podprůměrná a je v ní spousta chyb že?

    Odrážím se od hodnocení Medal of Honor, které i přes své nechutné nedostatky, také dostalo 6/10.
  • maximum je tusim 120
  • Nema ta hra nejak velky FOV? To je snad 150 stupnu.
  • Tikov
    Kouknu na k/d během hry? Zjistím, že tým vyhrává i díky mé nezanedbatelné pomoci (prorazím štítovou hradbu, otevřu bránu, zlikviduju obdobně zkušeného hráče druhé strany...)?
  • Poprve co se na metacriticu shodli recenzenti i uživatele na temeř rovnych 8/10.
    Proč mam pocit, že tomu Aleš srazil body hlavně proto, že mu to moc nešlo?
    Ale co čekat od člověka, ktery dal Gotham City Impostors 3/10 jen proto, že to nebyl schopny pořádně rozchodit...
  • Hral jsi nekdy tu hru ? Vic jak polovina lidi to nedela. *2*
  • Človeče, toto snáď pochopil každý d*bil *7*
  • Doporucuju vyzkouset a uvidite, ze toho vyblokujete mnohem vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit