Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle bych si zahrál mnohem radši než to předscriptovaný divadlo od gírboxu.
    • To mi mluvis z duse.
    • Další expert na skripty. Jakoby v tomto videu žádný nebyli.
      • Malleth
        Jasně že jsou, ale záleží jak jsou udělaný.
    • Cypri
      Souhlas.
  • Mother_of_god
    Vyzerá to hodne luxusne. Dokonca lepšie než chystané AVM... Držím mu palce :)
  • Na tuhle hru nelze zapomenout, i když sem ji hrál asi bratru jen půl hodiny. Pak mě zabili a já vodpad od stolu a srdečním tepem jako po uběhnutí stovky. Nervy na další hraní sem pak už neměl. Vetřelce mi ukazoval jak hraje bratránek a po pěti minutách se mi zvednul kufr, jak lítal nahoru a dolů. Ale to nejsou výtky. Naopak ta hra mi přišla skvělá. Já jen na to prostě nemám nervy ani žaludek ;]]
  • A ne jen AVP..
  • AVP1 je nejlepsi FPS co kdy byla, zabavnosti, hratelnosti... skoda ze to asi nedotahne... nikde zadny alien ani AI v te ukazce.-... a AI ta byla skvela ultrarychly vetrelci, jedno kousnuti a smrt. a zadny save. jo kde jsou ty casy.
    • Hanzales
      Nikdo neví, třeba se k němu chytne další šikovný čkověk, dva a nakonec dají dohromady nejen kampaň za mariňáka :)
    • presne a hlavne atmosférou..:) prvá hra ktorú som si kúpil za nehoráznu cenu hned ako vyšla 1700korún.. *8* ale bola to paráda prešiel som všetko na najťažšej úrovni za každý charakter a aj ked som niektoré úseky opakoval skoro donekonečna kým sa mi ich podarilo (nejakým zázrakom *1* ) prejť,bavila ma stále viac a viac *4*
      • To musí být zábava hrát na nejtěší aby si člověk připadal jak king a pak pětsetkrát umřít na jednom místě *12*
        • Já jsem to taky teď nedávno dohrál na nejtěžší obtížnost včetně všech bonusových levelů, vlastně jsem každý level dohrál na všechny obtížnosti a zabralo mi to jenom 36 hodin podle steamu. Ale ve steam verzi se to dá aspoň trochu ukládat - 8 sejvů na training (kde ani skoro nejsou potřeba), 4 na normal a 2 na dc (kde bych bral i ty 4). Úplně bez ukládání by mě to asi nebavilo - opakovat jeden level 10x není zrovna moje představa o dobré zábavě. Ale takhle se to dalo, přesto mě víc bavila dvojka, která byla výpravnější - lepší příběh a mnohem hezčí a variabilnější levely. Jednička je hlavně o tom adrenalinu.
        • Nekoho bavi prekazky prekonavat, jiny je podleza.
  • Dejte to sem ! *16* . Vypadá to naprosto super. Jde vidět, že i jeden člověk dokáže udělat něco lépe než nějaké celé vývojářské studio. Takovou atmosféru neměla už dlouho žádná hra. Autor této hry si zaslouží velkou poklonu. Já sice původí AWP nehrál ( nějak mě minulo a lituji toho ) , tak doufám že to bude stát za to.
  • Povodny AvP povazujem za najatmosferickejsiu fps 90-tych rokov. Ako maly som to hral donekonecna. Tie zimomriavky ked ste tmavym tunelom prechadzali a pri pipnuti motion trackeru ste hned ustupovali a hladali lepsie miesto na obranu. Proste parada.
    Rovnako co tam bolo skvele spravene bol ten "hunter" mod alienov. Ked boli proste vypusteny na opacnej strane mapy a potom uz len neuprosne po vas sliedili. Bol to boj na zivot a na smrt. Utok aliena bol zvatsa smrtelny. Celkovo zvuky, grafika a hlavne atmosfera klobuk dole.
    Skoda ze Rebelion v tomto uz nepokracoval. Aj ked nove AvPcko som presiel a nebolo to najhorsie. Predsa mi tam chyba ta vycibrena surovost prezitia.
    Ten Colonial marines zase sa mi uz zda byt moc mainstreamove a ked vidim ako tam kosi chlapik 10ky alienov je mi smutno. Bezmilostny alien by si zasluzil drastickejsie chovanie a hlavne ten sposob lovenia potichu v tme a ked to najmenej ocakavate.
    Snad sa tohoto modu dockame, nech si trosku clovek zaspomina.
  • ah, ty vzpomínky. opravdu bych si přál aby to s tímhle modem vyšlo ale tuším že to zase bude jeden z mnoha případů kdy se na chudáka moddera vyřítí legie právníků a donutí ho mod stopnout aby "nekazil kšefty" oficiálně licencovaným hrám které modu nesahají ani po kotníky
  • Dodnes si vzpomínám, jak jsem se posraný strachy krčil v rohu jakési kabiny a kolem běhali a syčeli alieni. Když mi jeden pak vřískl za zdí za zády, tak jsem se v nefalšovaném panickém amoku s křečovitě stisklou spouští začal otáčet a střílet všude kolem sebe. Silný zážitek *14* Možná by nebylo od věci oživovat staré a kultovní úspěšné tituly a vytvořit tak vlastní malé odvětví herního průmyslu...
  • Super !
    Spomienky na kampan za votrelca, velmy rychla hra, naucenie map na spamat... a to uzasne "prevracanie", kedze sa liezlo po stenach a stropoch <3
    A taktiez kooperativny multak bol super... najazdy votrelcov :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit