Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, dalsi teziste peněz pro Valve... Steam je stejně blbost, není to k ničemu dobrý. Hry co ten steam vyžadujou a nebo jdou koupit jedině přes steam si holt musím stáhnout z warezz. Ale to je chyba vydavatelu a Valve (Steam)...
    Hry od valve mám ráda, ale steam nenávidím z celého srdce... a nejen že to zamorilo pocitače, ted to je kazi mobily... *9*
    • Copak te nekdo nuti to pouzivat?Kdyz ti to tak vadi,tak to nepouzivej.
      Nechapu proc mas potrebu tady ventilovat ,jak moc je to k nicemu.
    • tak tohle je jeden z nejvic pathetic komentu jakej sem kdy videl. Ten pujde rovnou do podcastu pro vysmech. Nejen ze digitalni distribuce a steam je budoucnost her, nikdy jsem od roku 2004 co steam pouzivam, nemel jedinej problem na kterej si tady kazdej druhej pathetic stezuje. Pulka tech problemu ve skutecnosti neexistuje, je to pouhej ubohej hate, protoze doma nemaji krabicku u ktery by si mohli honit perecko. A korunku tomu dava "zamorilo pocitace", to je opravdu epicka kravina jak vystrizena z facebooku. Chtelo by to ale misto fcb pouzivat mozek
      • davidBray
        já je možná i trochu chápu, proč steam nemají rádi. Můj kamarád chtěl batmana v akci, tak jsem mu řekl, ať si založí steam a já mu ho teda koupím. Takových nadávek co vychrlil, že je to všecko na ****. A přitom mu stačilo napsat: nechovej se jako d*b*l a přečti si co tam píšou a neodklikávej bezhlavě každé okno co na tebe vyskočí. Uklidnil se a vše fungovalo jak mělo. Takže je i chápu, když není ta inteligence .. :D
        • ...
    • Asi takto. Valve si s ich digitálnou distribúciou a priateľským prístupom k hráčom vyslúžili obrovský úspech a nadšenú komunitu po celom svete. To, že sa to nepáči pár vidlákom a warezákom kdesi v nejakej malinkatej banánovej republike, naozaj NIKOHO netrápi *3*
    • Ty si pítcha.
      • A ty navždy panic *1*
    • co to meleš?
  • nechápu proč tady lidi nadávají na Steam když je to (dá se říct) nejlepší dostupná služba k hraní her,přidávání přátel ,nakupovaní her atd .. mě to teda rozhodně neobtěžuje spíš v tomhle směru hodně věcí ulehčuje .
  • "určenou pro platformy Apple a Android." Tak tuhle vetu moc nechapu. Apple neni platforma, ale iOS uz ano. Pokud je to ve vete mysleno jako privlastek, tak by melo byt spis "platformy Apple a Google", ne?
  • Ellendway
    Proč se mi zdá, že Valve chce obchod i pro mobilní platformy? A tím myslím přímo hry pro mobilní telefony a tablety.
    • A proč ne? Nekdo te snad nutí to využívat?
  • Stačí, že ta kravina je už na PC...
    • v prvni rade by chtelo, aby ses zamyslel sam nad sebou, nez vyblejes takovou kravinu. Pochybuju ze mas vubec nejakej padnej duvod, kterej by opodstatnoval, ze je to kravina. A pokud mas, tak se jedna pouze o hate doprovazenej problemem, kterej ve skutecnosti ani neexistuje. Je to zase o tom, ze doma na svy pateticky policce nemas krabicku u ktery by sis moh honit. K tomu jde rict asi jedno - "adapt or die". Dalsi pathetic koment akorat do podcastu
    • Nikdo te to nenuti pouzivat,tak si nestezuj.
      • Nenutí jo? A co ty krabicové hry co vyžadují instalaci a spouštění přes steam? Ach, já zapomněl na tvou větu... Vždyť mě přece nikdo nenutí je vůbec hrát že?

        Než něco napíšeš tak se nad tím zamysli... *7*
        • Bud rad ze to je aspon tak, diky piratum by to na PC nevydali vubec, nebo by pridali nejaky DRM ala Ubisoft. Takhle to hodi na Steam a vi, ze maji zaruceny prodeje - a je spokojeny jak vydavatel, tak hraci (az na par ufnukancu co nepremysli...)

          Nebyt Steamu, dkovi jak by dneska vypadal PC herni prumysl a indie scena...
        • Kdyz nepocitam valve hry,tak tech steam only her zase tolik neni,aby sis nemohl zahrat a vylozene te to nutilo pouzivat steam.
          Nikde jsem nepsal,ze souhlasim s konceptem exkluzivit pro nejakou platformu(at uz jde o hw platformu jako jsou konzole ,pc ,nebo sw platformu).
          Ale holt uz to tak je.Docela by me zajimalo,jestli behas po diskuzich u exkluzivnich her treba pro PS3 a nadavas,jak moc je to nefer.
          Ten kdo by se mel zamyslet,jses spise ty *3* .
  • Já sem to ani nečetl...
    • Protože to nepatřilo k tomuhle příspěvku telata, můžu já za to že to nejde smazat...
      • Jistěže můžeš, máš být přihlášený. Pak jde udělat edit na "omyl" nebo něco...
        • A to mám vědět jako jak?
          • Například z toho napsaného vpravo v každé diskuzi pod "Proč se registrovat".
    • GlaDOS
      V tom případě doporučuji naučit se číst.
    • Tak proč na to reaguješ?
  • Na Vánoce jsem si dal pod stromeček svůj první Android a často si říkám, že když už je u těch Androidů port na všechno, tak je škoda, že není i Steam... a jůůů, tahle novinka mě zahřála u srdce *4*

    Teď jsem rád, že jsem nešel do Nokií a jejich Symbianů i když ta 700vka vypadala tak pěkně, ti to s podporou/nabídkou aplikací hodně zaspali.. *9*
  • Ja by som uvital, keby sa dalo este aj platit kreditom z mobilu. Doma mame tri predplatenky, z ktorych moc nevolame a casom sa tam hromadi kredit. Bolo by ho fajn minut v zlavach na Steame. Aj ked Steam az tak moc neoblubujem, rad by som videl podobnu sluzbu dostupnu u nas s filmami a hudbou vo flac formate.
  • Já potřebuju telefon na telefonování a né na hraní her..
    • To je v pohode, ja napríklad používam mobil primárne ako budík *4* Ale niekto napríklad preferuje predražený mobil s fukciami notebooku, malinkatým displayom a morálnou životnosťou 2 roky. Ale je spokojný a to je jediné, na čom záleží.
      • XXDarthVaderXX
        To že je všechno předražené v našich banánových republikách, neznamená, že je cena přemršěná v ostatních státech *3*
      • Závidíš že nemáš na lepší ? *7* *3*
        • Myslím, že si môj post moc nepochopil *7* Nechaj tak.
    • A jakýpak máš telefon?
    • Jsi to nepochopil, nejde o hrani her na telefonu. Jde o to, aby ses pomoci telefonu mohl kouknout co je ve sleve a koupit si to. Treba kdyz jsi o vanocich na horach a nemas po ruce sve pc a zrovna bezi velka slevova akce. Mozna ze ani tohle te neoslovi, pak holt nejsi cilovka, spoustu lidi to ale oslovi. A aby h nezspomnel, steam je zlo, pamatujte na to.
    • dedinčan *1*
  • Do bety se dostanou i obyčejní lidi, stačí se přihlásit do aplikace (tím vyjádříte svůj zájem) a steam vás tam potom postupně pustí (asi po vlnách).
    • A dostanes za to něco, když se prihlasi?
      • Co by sis tak představoval? *12*
        • Jazz
          Asi 'přes držku'

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit