Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu proč tady lidi nadávají na Steam když je to (dá se říct) nejlepší dostupná služba k hraní her,přidávání přátel ,nakupovaní her atd .. mě to teda rozhodně neobtěžuje spíš v tomhle směru hodně věcí ulehčuje .
  • Na Vánoce jsem si dal pod stromeček svůj první Android a často si říkám, že když už je u těch Androidů port na všechno, tak je škoda, že není i Steam... a jůůů, tahle novinka mě zahřála u srdce *4*

    Teď jsem rád, že jsem nešel do Nokií a jejich Symbianů i když ta 700vka vypadala tak pěkně, ti to s podporou/nabídkou aplikací hodně zaspali.. *9*
  • Já na to čekal, jenže já nejsem člověk, kterej pořtřebuje jít s technikou krok po kroku, takže nemám Android ani Apple telefon, ale jen Symbian. Jestli nebude Symbian verze, tak škoda, ale já bych to rozhodně využíval :)
    • Jen Symbian? Jestli šmírácký iOS a Android jsou pokrok, tak se ze mě stane tvrdý konzervativec.

      Ale mohli by to vydat i na další větší platformy...
      • Tim "další větší platformy" máš namysli co??
        • No třeba ten Symbian, kterého tu je pořád víc nebo stejně jak iOS. Nebo ta hrůza, co má Blackberry.
          http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ae/World-Wide-Smartphone-Market-Share.png
        • Windows Mobile *1*
          • Windows stačí na PC, né tak ještě na mobilu. -,-
  • Do bety se dostanou i obyčejní lidi, stačí se přihlásit do aplikace (tím vyjádříte svůj zájem) a steam vás tam potom postupně pustí (asi po vlnách).
    • A dostanes za to něco, když se prihlasi?
      • Co by sis tak představoval? *12*
        • Jazz
          Asi 'přes držku'
  • Já potřebuju telefon na telefonování a né na hraní her..
    • To je v pohode, ja napríklad používam mobil primárne ako budík *4* Ale niekto napríklad preferuje predražený mobil s fukciami notebooku, malinkatým displayom a morálnou životnosťou 2 roky. Ale je spokojný a to je jediné, na čom záleží.
      • XXDarthVaderXX
        To že je všechno předražené v našich banánových republikách, neznamená, že je cena přemršěná v ostatních státech *3*
      • Závidíš že nemáš na lepší ? *7* *3*
        • Myslím, že si môj post moc nepochopil *7* Nechaj tak.
    • A jakýpak máš telefon?
    • Jsi to nepochopil, nejde o hrani her na telefonu. Jde o to, aby ses pomoci telefonu mohl kouknout co je ve sleve a koupit si to. Treba kdyz jsi o vanocich na horach a nemas po ruce sve pc a zrovna bezi velka slevova akce. Mozna ze ani tohle te neoslovi, pak holt nejsi cilovka, spoustu lidi to ale oslovi. A aby h nezspomnel, steam je zlo, pamatujte na to.
    • dedinčan *1*
  • znamená to, že ty telefony budou napájeny malým parním strojem místo baterie? To je zajímavý koncept.
  • Sorry, že to dávam sem, ak to vadí, kľudne ma zmažte...

    Nemá niekto záujem o Portal? Mám ho v inventári a neviem sa ho zbaviť. Vymenil by som za čokoľvek zaujímavé, Limbo, From Dust, Garry's Mod, Trackmania United, Trine 2, atd...
    • Swato
      Left 4 Dead 2?
      • To už mám, ale díky.
    • * na výmenu mám Portal 2, samozrejme, chybička.
  • Mali by radsej urobit Steam pre Linux(nemyslim tym Android)
    • Nedávno sa tuším nejaké špekulácie o tomto znovu objavili. Nič nie je nemožné.
      • Inac neviem ci poznas program Desura. Je to nieco ako Steam ale je to aj pre Linux. Su tam aj hry zadarmo, napriklad Seen Kingdoms: AA
      • Ale hej spekulacie su. Jednu dobu sa linuxaci radovali ze Steam bude aj na ich platforme. Potom to vsak Valve stoplo. Ale videl som clanok, v ktorom tvrdili, ze Vakve hlada ludi ktori by portovali hry na Linux. Co z toho je vssk pravda...
      • A k cemu to bude dobre? Hry na Linux tam nejsou a stranky se daji prohlizet i na Linuxu pohodlne v prohlizeci.
        • Erkil: Čo je to za otázku? Hry na MAC tam tiež najprv neboli, a teraz tam sú *7*
        • Black_Hand
          jsou. spousta indie her bezi i na linuxu. jsou tam hry od id jako quake, nebo doom. stejne tak od epicu napr. starsi UTcka.
          • Ale ty budou asi pocitam vetsinou free ne? Tak to potom nepotrebuji Steam. Nerad bych aby Steam skoncil jako Android market, mysleno zaplacan tunou nesmyslu. Ale ten Steamplay by smysl mel, ale nemyslim, ze do nej nektery vyznamny vydavatel pujde, kdyz vetsina her je na DX a Linux ma min nez 1% podil, cili zadny.
            • Hm, docela by me zajimaly podily prodeje techto her napric platformami. Ale myslim, ze to UT a Doom vysly na Linux az s velkym spozdenim, takze by to asi stejne nic nereklo.
            • Black_Hand
              pocitas spatne :). UT2004, Doom3, And Yet It Moves, Super Meat Boy atd. atd.
        • LTM3
          Že by třeba vývojáři začali dělat i porty na Linux v rámci platformy Steamplay.
  • Na Steam nadávají jen zpátečníci, piráti nebo hlupáci.
    • Piráti steamu fandí, zpátečníci steam neznají a hlupáci zas neví co to je...
    • Piráti jej mohou jen vychvalovat :D
  • Tak kdyz uz si zacal, tak ja bych se rad zbavil Supreme Ruler: Cold War (29,99euro) za cokoliv jineho byt nizsi hodnoty, protoze mam nezvratny pocit, ze bych to ani nepochopil (komplikovana ekonomicko vojenska tahovka).
    • smejki
      vyměním za Half Life 2: Episode 1 *4*
      • Tak to snad ani nelze nemit (Valve to rozdava na potkani) ... http://steamcommunity.com/profiles/76561197992671057/games?tab=all
        • smejki
          člověk nikdy neví. třeba jednou narazím na někoho, kdo to nemá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit