Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz cekam jenom na Facebook papirovy sesit.
    • ted si mě fakt pobavil:D
  • steam mam rad ale na mobil mi to pride skoro zbytocnost jedine co mi pride uzitocne je stale sledovanie akci a podobnych veci ale inak neviem...
  • Phillios191
    Jasně, naražte tu blbost na všechny platformy....
    • davidBray
      maminka ti nechce pořídit kreditku na platby do zahraničí, ale za to steam nemůže :)
    • Doufam ze GTA V bude na Steam *3*
    • Souhlas, bez Steamu a ostatních blbostí by na světě bylo zase o trochu lépe. I ten Gabe Newell, možná že je úspěšnej a známej, ale pochybuju že mu to myslí (leda když jde o peníze). Nejlepší jsou ty jeho důvody proč lidi pirátí. Prej: "Musíme nabízet lepší služby než piráti" *15* Jenže kdo stojí o jejich podělaný služby že? *4*
      • Lepe? Kdyby nebylo Steamu, tak kdovi jak by dnesni PC herni scena vypadala...
      • Od cloveka,ktery ocividne nechape smysl jeho vyroku,tezko ocekavat smysluplny prispevek ze *1* .
        • Víc jak 12 mu nebude.. *3*
          • Napsal jsem pouze svůj názor. To že je jiný než ten váš neznamená, že jsem nějaké hloupé děcko, co rádo trolluje v diskuzích...
            • To, čo si tu napísal, má od inteligentného názoru dospelého človeka dosť ďaleko. A vôbec nemám na mysli tvoj negatívny vzťah k Steamu, ale spôsob jeho prezentácie.
            • No,tak to na mne působí.Jejich služba je dobrá.Kdo s ní umí zacházet,má napřed.Ty máš jak tak koukám,problém s každou hrou..
      • Teda tvojej matere mi je vážne ľúto *9*
    • smejki
      Hmmm, das pifka. Warum?
    • Haters gonna hate...
      • Jimei
        Fanboys gonna Fann
        • :D :D a Assholes gonna Ass co? :D :D
  • Ja by som uvital, keby sa dalo este aj platit kreditom z mobilu. Doma mame tri predplatenky, z ktorych moc nevolame a casom sa tam hromadi kredit. Bolo by ho fajn minut v zlavach na Steame. Aj ked Steam az tak moc neoblubujem, rad by som videl podobnu sluzbu dostupnu u nas s filmami a hudbou vo flac formate.
  • Já sem to ani nečetl...
    • Protože to nepatřilo k tomuhle příspěvku telata, můžu já za to že to nejde smazat...
      • Jistěže můžeš, máš být přihlášený. Pak jde udělat edit na "omyl" nebo něco...
        • A to mám vědět jako jak?
          • Například z toho napsaného vpravo v každé diskuzi pod "Proč se registrovat".
    • GlaDOS
      V tom případě doporučuji naučit se číst.
    • Tak proč na to reaguješ?
  • Stačí, že ta kravina je už na PC...
    • v prvni rade by chtelo, aby ses zamyslel sam nad sebou, nez vyblejes takovou kravinu. Pochybuju ze mas vubec nejakej padnej duvod, kterej by opodstatnoval, ze je to kravina. A pokud mas, tak se jedna pouze o hate doprovazenej problemem, kterej ve skutecnosti ani neexistuje. Je to zase o tom, ze doma na svy pateticky policce nemas krabicku u ktery by sis moh honit. K tomu jde rict asi jedno - "adapt or die". Dalsi pathetic koment akorat do podcastu
    • Nikdo te to nenuti pouzivat,tak si nestezuj.
      • Nenutí jo? A co ty krabicové hry co vyžadují instalaci a spouštění přes steam? Ach, já zapomněl na tvou větu... Vždyť mě přece nikdo nenutí je vůbec hrát že?

        Než něco napíšeš tak se nad tím zamysli... *7*
        • Bud rad ze to je aspon tak, diky piratum by to na PC nevydali vubec, nebo by pridali nejaky DRM ala Ubisoft. Takhle to hodi na Steam a vi, ze maji zaruceny prodeje - a je spokojeny jak vydavatel, tak hraci (az na par ufnukancu co nepremysli...)

          Nebyt Steamu, dkovi jak by dneska vypadal PC herni prumysl a indie scena...
        • Kdyz nepocitam valve hry,tak tech steam only her zase tolik neni,aby sis nemohl zahrat a vylozene te to nutilo pouzivat steam.
          Nikde jsem nepsal,ze souhlasim s konceptem exkluzivit pro nejakou platformu(at uz jde o hw platformu jako jsou konzole ,pc ,nebo sw platformu).
          Ale holt uz to tak je.Docela by me zajimalo,jestli behas po diskuzich u exkluzivnich her treba pro PS3 a nadavas,jak moc je to nefer.
          Ten kdo by se mel zamyslet,jses spise ty *3* .
  • Ja na Steam nenadávam ani ho nevyužívam, takže bude táto aplikácia mať pre mňa nulový dopad. Oceňujem myšlienku Steamu tak ako oceňujem iTunes a podobné služby. Žial ich najväčšie plus by sa v dobách hackovania, ktoré nás ešte len čakajú, mohli stať hlavným mínusom.
  • Ellendway
    Proč se mi zdá, že Valve chce obchod i pro mobilní platformy? A tím myslím přímo hry pro mobilní telefony a tablety.
    • A proč ne? Nekdo te snad nutí to využívat?
  • "určenou pro platformy Apple a Android." Tak tuhle vetu moc nechapu. Apple neni platforma, ale iOS uz ano. Pokud je to ve vete mysleno jako privlastek, tak by melo byt spis "platformy Apple a Google", ne?
  • Aby tu zas byl koment k tématu, doufám že bude Steam aplikace i pro handheld BlackBerry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit